Честит ни Шенген

Малко пропаганда..

По-рано тази седмица стана известно, че Световната банка вече класифицира България като страна с висок доход. Новината е важно отражение на дългосрочната траектория на растеж и процес на догонване на развитите страни и по-конкретно тези в Европейския съюз.

Световната банка използва индикатора брутен национален доход на човек тоест над 14 005 щатски долара.
 
c4fbab1e16ebfd399840b38d8998d14f.jpg
 
''Доставчици на риск'' - новговор.
 
Самите еробски наредби са вратите към схемите...
Ама схеми ли са... 60 бона в евро на месец не им стигат

 

ЕК не разреши увеличаване на поливните площи у нас


В преговори със службите на Европейската комисия българските власти поискаха пренасочване на средства към бюджета на подмярка 4.1 с цел обявяване на целеви прием и разширяване на напояваните площи.

Брюксел обаче не даде разрешение за това и препоръча, че допустими са инвестиции в съществуващи напоителни инсталации или в елемент от напоителната инфраструктура само в рамките на напояваните площи. И че няма да бъдат допустими инвестиции, водещи до увеличение на напояваната площ.

Тук има един безполезник дето разтягаше локуми как евроБия не била тази дето казва какво да се случва в територията. Тази новина неясно как е минала през цензурата за небивалия възход......
 

Подписали сме намерение за Военен Шенген - бързо движение на войски по източния фланг на НАТО


Ето защо не искаха да кажат какво има в решението преди да заминат. Освен това потвърждава моя пост, че НАТО ще направят плацдарм за техни войски за операции срещу Русия. Мили, евроБи май ще стане забавно.
 
Поне не ни е скучно. Иначе ще се депресираме съвсем от "прогреса", който реализира милата ни родина. Не е за смях ама...като е пълно с безгръбначни в парламента (без изключение) - такова ще е докато народа не реши да промени коренно системата.
 

Подписали сме намерение за Военен Шенген - бързо движение на войски по източния фланг на НАТО


Ето защо не искаха да кажат какво има в решението преди да заминат. Освен това потвърждава моя пост, че НАТО ще направят плацдарм за техни войски за операции срещу Русия. Мили, евроБи май ще стане забавно.
Това значи ли че мога да се възползвам от "сухопътен Шенген", ако тръгна към Европа с БТР или (примерно) германски мотор с кош от WWII??
 
Това значи ли че мога да се възползвам от "сухопътен Шенген", ако тръгна към Европа с БТР или (примерно) германски мотор с кош от WWII??
Вероятно, но за всеки случай аз бих ползвал Х5-ца с полски номера.
 
Поне не ни е скучно. Иначе ще се депресираме съвсем от "прогреса", който реализира милата ни родина. Не е за смях ама...като е пълно с безгръбначни в парламента (без изключение) - такова ще е докато народа не реши да промени коренно системата.
Верно?! Ама наистина ли народът решава,а не ДС?

 
 
В "цивилизования" свят пак гърмяли по екс-бъдещ президент 🫶

Стреляха по Тръмп на митинг в Пенсилвания (видео)


Няколко изстрела са били произведени по време на митинг на Доналд Тръмп в Пенсилвания, предаде агенция Ройтерс, като се позова на видео от събитието. Окървавиният кандидат-президент беше откаран светкавично в болница. Тръмп е добре и е в безопасност, съобщиха по-късно от Сикрет сървис. Един човек, присъствал на събитието е убит, а стрелецът е мъртъв, съобщи репортер на "Вашингтон пост" в социалната мрежа "Екс", предаде Ройтерс. Журналистът се позовава на окръжен прокурор на Бътлър - градът, в който се провеждаше митинга на Тръмп.

Май няма никакво съмнение кой ще е новия президент. В същото време по наште ширини в хардуерето страдат, че Тръмпи е жив и било постановка. Скоро ще намесят Путин в играта.
 
Последно редактирано:
Има да догонват терористите от русия, дето свалят пътнически самолети.
 
В "цивилизования" свят пак гърмяли по екс-бъдещ президент 🫶

Стреляха по Тръмп на митинг в Пенсилвания (видео)


Няколко изстрела са били произведени по време на митинг на Доналд Тръмп в Пенсилвания, предаде агенция Ройтерс, като се позова на видео от събитието. Окървавиният кандидат-президент беше откаран светкавично в болница. Тръмп е добре и е в безопасност, съобщиха по-късно от Сикрет сървис. Един човек, присъствал на събитието е убит, а стрелецът е мъртъв, съобщи репортер на "Вашингтон пост" в социалната мрежа "Екс", предаде Ройтерс. Журналистът се позовава на окръжен прокурор на Бътлър - градът, в който се провеждаше митинга на Тръмп.

Май няма никакво съмнение кой ще е новия президент. В същото време по наште ширини в хардуерето страдат, че Тръмпи е жив и било постановка. Скоро ще намесят Путин в играта.

И тоя е същия ционистки боклук, но по въпроса украйна, една идея по-добър от дедо Перкинсон и по-точно неговите кукловоди.
 
И После ще има. "Емиии, аз съм си проста, нали съм стара, пак не съм разбрала, не съм прочела правилно, , случва ми се всеки ден".
 

Горе