Честит ни Шенген

Свободния пазар в действие 🤣 🤣 🤣

Правителството на САЩ предложи да бъдат забранени вносът или продажбата на т. нар. свързани* и автономни автомобили, съдържащи китайски или руски компоненти, предаде в. "Вашингтон пост", цитиран от БТА.

Мярката е насочена към хардуер или софтуер, свързващи автомобила с външни компютри чрез безжичен интернет, блутут или други технологии, включително за автономно управление.

Което отваря въпроса за наратива на евробите за лиспата на руско производство на стоки с комерсиалн цел. Мили дебилчета лиспата на безполезна реклама не означа липса на стоки. Знам, че ограничените мозъчета в малките ви глави няма как да го разберат. все едно да се опитам да обяснявам нещо на декоративна тиквичка 🫶
 
Казал го тръбача на тираджийски кавали. Браво момко.
Кажи безполезник какво те тревожи? Гледам и в друга тема ти казаха каква жалка отрепка си. Вярно, че имаш интелектуалния заряд на сурова тухла ама спри да се излагаш.
 
Кажи безполезник какво те тревожи? Гледам и в друга тема ти казаха каква жалка отрепка си. Вярно, че имаш интелектуалния заряд на сурова тухла ама спри да се излагаш.
Казах ти да лапнеш меча и да си послушен роб в UK, русофилче.
 
Казах ти да лапнеш меча и да си послушен роб в UK, русофилче.
Ей голям фетиш ти е лапането и смукането. Защо не се пробваш вече, толкова години само се облизваш.
 
Внимание, внимание, всички ватници да четат внимателно:


@Krumov , @nandibandi @Torbalan Trolski . Стягайте и занимавайте.
Ей голям фетиш ти е лапането и смукането. Защо не се пробваш вече, толкова години само се облизваш.
Теб кой те пита, или нещо с Крумов имате уговорка да влизаш зад него? Чети линка горе. ;)
 
@Krumov , @nandibandi @Torbalan Trolski . Стягайте и занимавайте.

Ами.... ще си почакаме те да дойдат и да ни освободят от фашистите. Пак! ;)
 
Теб кой те пита
То и твоите латентни (или не чак толкова) щения към патки, мечове и други фалически символи не вълнуват никой, ама ти държиш редовно да осведомяваш всички за тях :D
 

Не, ние пак се озовахме в комунизма, баси съдбата гадна.

Молим се на ЕСССР да ни разреши да намалим вноса на яйца от украйна???!!! Аз не помня да сме питали Брежнев дали мое внасяме нещо от някъде
 
Не, ние пак се озовахме в комунизма, баси съдбата гадна.

Молим се на ЕСССР да ни разреши да намалим вноса на яйца от украйна???!!! Аз не помня да сме питали Брежнев дали мое внасяме нещо от някъде
Аха, добре. Само където нямаше много дънки и западни коли, иначе не, не са ни спирали. Смех без гащи. Внасяме защото имаме избор, купуваме каквото ни е по джоба, това се нарича свободна икономика. А не 10 вида прически и 2 вида сирене. :)
 
Внасяме защото имаме избор, купуваме каквото ни е по джоба, това се нарича свободна икономика.
Не, пиле. Внасяме каквото ни кажат да внасяме (от страна извън съюза), унищожавайки собственото си производство. Точно това НЕ Е свободна икономика. От ''същото място'' ни забраняват да внасяме по-евтини енергийни ресурси, което отново товари нашата т. нар. икономика. Това не е свободна икономика. Това е по-гаден диктат и от предишния.

Тва по повод тъпото ти меме.

Все пак се радвам, че поддръжниците на ПеДе са намерили работа на деца с умствена изостаналост. Гледам мемета им се харчат добре във въпросната затворена общност. ;)
 
Даваш им избор да отидат да живеят в Рая, те ти викат, не , ще стоим в кенефа, естествено субективно всичко, спрямо комунистическите им кратуни. Никога няма да идат, или ще робуват на запад като новапс, торбалан кретенски и крумов, или ще са в селата в кръчмите по цял ден на ракия.

Ще чакат, само да превземат Украйна, и почват наред да превземат 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 . Сигурен съм, че ще успеят да наложат след 1000 години нещо, ама никога няма да идат на момента да видят Рая :hankey: :hankey: :hankey: 🤣 🤣 🤣 🤣 :love:
 
Тука некви шушляци си мислят, че могат да се разпореждат с живота на хората...

Ходи ти в развития запад да питаш джендърите какво местоимение използват 'неска
 
За какво ти е запада, бягай си в Рая ма, няма да те застрелят на границата като едно време, хващай влака или гумената лодка и марш към мамашата
 
Ехааа.. :D

Унгария ни защити: Не разбираме защо България не е в "Шенген"


 
Сръбският бизнесмян и той сто процентов пример за дебил.. шанс за живот било, временното политическо убежище...

Screenshot_20240913-071302~2.png

Таз година ше помоля робовладелеца да даде два реда ягоди повече, да мое и аз да си купя Беенве, стига някой бугарски бизнесмян да не ма изпревати и да го купи за североЗападната си прЕнцеса.
 
ще робуват на запад
Я, равденското селянче дойде да си избива комплексите.

Смехурко, има само да си мечтаеш да робуваш като мен.

Пък и ти като гледам громиш орките само ядейки рошен. Я грабвай един джавелин и бягай да ги избиваш.
 

Горе