тема за фукане

От: тема за фукане

Случвало ми се е няколко пъти да прецакам доходоносен бизнес, заради грешни решения. Лошото е че после не ти се занимава с дребните печалби и търсиш само големите като тази която си загубил. А защо да не може да се изправи на крака пак. Нали имаше една поговорка, където веднъж е текло - пак ще тече :0)


Ми не може да се изправи, защото разпродадох трупа на части, да го изправя някой друг.. Просто нямам сили и нерви да мина отново през това:) Предполагам и това ти е познато... :)



Позна:)

кое е това грешно решение?
Не си плати хоста ли?
 
От: тема за фукане

И то за адвордса, удряме тотала 50/50 и макса 50Е за публишъра, тоя не си е пил хапчетата с 300Е за публишър:)

Абе, бях ти пуснал скрийншот, ама ще го махна щото не заслужаваш :lol:

@biaaro ми е свидетел, не лъжа :)
 
Последно редактирано:
От: тема за фукане

Преди малко си взех колата от сервиза и ми взеха толкова пари, колкото и предполагах. Това си е за фукане, понеже в повечето случаи излиза по-скъпо от очакваното :)
 
От: тема за фукане

Преди малко си взех колата от сервиза и ми взеха толкова пари, колкото и предполагах. Това си е за фукане, понеже в повечето случаи излиза по-скъпо от очакваното :)

А с рекламната мрежа какво стана?
 
От: тема за фукане

Абе, бях ти пуснал скрийншот, ама ще го махна щото не заслужаваш :lol:

@biaaro ми е свидетел, не лъжа :)


Потвърждавам, видях шота с очите си. Един клик 300 евро.
 
От: тема за фукане

Аз на твое място ще си направя тениска с чека на нея
отделно навсякъде другаде емблемата на адсенс и числото 300 :)
А платиха ли го клика?
 
От: тема за фукане

Платиха го, да. То иначе нямаше да е за хвалба. И Адсенс от доста време не е с чекове :p
 
От: тема за фукане

Браво, значи можем да направим обединение и да сектираме. Ти ще си им финансов гуро, аз ще съм им ментален сенсей и ще ги поря!
Ти зарибяваш алчните, аз затлъстелите :) /ама ше ги поря като заслабнат че съм гнуслив/.
 
От: тема за фукане

Аре аз да се изфукам, че от 3-4 месеца не бях влизал. Купих си ново превозно средство Porsche Cayenne 4.5S 2005 година. Много голямо животно (340 коня), ама и много харчи дейба катъра (под 25/100 не ми е падал..). Добре, че си запазих пасата да ми гори 6/100, че едно отиване и връщане от морето = 400 лв. минимум разход.
Ся ще има коментари "Що си го купил, кат не може го нахраниш?". Купих го на мнооого добра цена и ще ми се кефя 1-2 години максимум (малко са ми доходите за момента за такова животно). Кефа цена няма и определено не съжалявам за парите дето ще изгорят при евентуалната му продажба след време. Мамка му един път се живее и ако си кътаме левчетата, за какво живеем изобщо ?
 
От: тема за фукане

А такааааааааа, ши се отпуснетеееееее гадовеее.
Стига сте ги стискали тия пари :)
Сега с кайена... кога ши ходим на кафенце?
Една яхта догодина за лятото спортна, яка, да ти стоят лигави седалките на пасажерите цял сезон дано!!!
:) и гребла вътре да има за житейски уроци на недашни пътнички.
 
От: тема за фукане

Тая година няма фукане от мен - провал яко. Най-много ми тежи провала в личен план, парите са си пари, не са най-важното, дееба, не мислих, че ще го кажа.
Догодина ще се включа с фукането повече. Трябва да постигна вътрешен мир първо.
 
От: тема за фукане

Тая година няма фукане от мен - провал яко. Най-много ми тежи провала в личен план, парите са си пари, не са най-важното, дееба, не мислих, че ще го кажа.
Догодина ще се включа с фукането повече. Трябва да постигна вътрешен мир първо.

Милиони като нея чакат на опашка!
Ще те е яд след време като се сетиш колко навътре си го взел :)
Имаш ли си на идея каква свобода те чака, чак ти завиждам.
 

Горе