100 лева от СЛОН.БГ

От: 100 лева от СЛОН.БГ

Не си ти. Освен ако не се представяш (или не си) за жена :)
WARNING!!!Предполагам АЗ съм въпросния хейтър.По тази причина бих искъл в крайна сметка и да се защитя...И.А., 2-та ми поста бяха в рамките на хумора.Предполагах,че си достатъчно широкоскроена личност за да разбереш сатирата във въпросните ми 2 поста.Наистина неочаквах да бъда критикуван за това мое изказване от ваша страна.
 
От: Re: 100 лева от СЛОН.БГ

Ами гледахме да съберем 1,000 човека поне, преди да обявим конкурса. Имахме идея ако се наложи наши приятели да качат първите няколко снимки. Не се стигна до там. Може би важното условие е, че не изискваме да са авторски (с изричната уговорка, че ако някой предяви права ги махаме).
Това не е конкурс за фотография, а за подкрепа от приятели :)
Резултатите са впечатляващи, както и очаквах!

Имам един въпрос... Как накарахте първите няколко човека да качват картинки? Направих нещо подобно с добра награда, а никой не се престрашава да се включи в конкурса. Имам почти 600 фена на страницата, а никой не се хваща!? Как тръгна при вас, ако не е тайна.
 
Re: От: Re: 100 лева от СЛОН.БГ

Ясно, при мен няма да тръгнат така лесно нещата явно. Утре ще потърся някой да поведе хорото...
 
От: 100 лева от СЛОН.БГ

''Мадафака Врачански...''Не съм жена и нЕма да бАда до края на живота си:)
 
От: 100 лева от СЛОН.БГ

Иво, дали е герила, дали е вирусен - фактът, е че го правите много успешно. Не говоря само за цифрата на почитателите а за самия избор на името и начина на промотиране. Даваш ли да сложа едно линкче в сайдбара? То ясно, че анкора ще е слон ама къде да насоча линка - фейса или основния домейн? Естествено имам користни мисли - знаеш ли какъв хубав пост ще излезе, след като завършите лансирането и го опиша
 
От: 100 лева от СЛОН.БГ

признавам, най-хитрите до момента!
задружно ряпа ядат с техните 1000 човека във фейсбук а вече работят 1 месец! и са противни мошеници.

пожелавам ви успех, ама на лс ще се радвам да кажеш кога почвате :D искам и аз да си купя нещо, а то само кола маска и маникюр има уахаха
 
От: 100 лева от СЛОН.БГ

Интересен конкурс, но защо няма класация? Нещо от рода на топ5, топ10, топ15... снимки. Също така по какъв начин ще платите парите - PayPal, чек, банков превод...? Какви са изискванията за феновете - да са само от България, да имат еди-колко си приятели...?
 
От: 100 лева от СЛОН.БГ

1. Класацията излиза на 26 септември. До тогава може да пуснем някоя междинна.
2. Плащането вероятно ще е или в брой или по банков път. Зависи къде се намира спечелилия.
3. Изисквания към феновете няма. Никъде не сме посочили подобно условие.
 
Не са. Това е много стар магазин, поръчвал съм си книги едно време от него. После дълго време не работеше и накрая явно съвсем са го зарязали.
 
От: 100 лева от СЛОН.БГ

Еми :) трябваше да опитам можеше да е това . Много странно нещо обаче видях

Whois Record : www.slon.bg



This domain is not registered.
 
Последно редактирано:

Горе