100$ AdWords кредит за стари акаунти

wood

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
42   0   0
$100 Adwords кредит за стари акаунти.

Изисквания:

1. Акаунта да е над един месец.
2. В акунта преди това да не е рекламирано с ваучер / може да е рекламирано с дебитна/кредитна карта / или да не е рекламирано.
3. Акаунта да не е наказван или спиран.
4. Само по един кредит на акаунт.


Цена:13.00$ PayPal или moneybookers
Плащане след като се зареди кредита в акаунта.


За повече подробности пишете на ЛС.
 
Последно редактирано:
От: 100$ AdWords кредит за стари акаунти

Здравей. Взмах 2 пъти от теб ваучери и съм доволен. Имам няколко въпроса:

1. Може ли след като свърши ваучера от 80$ да заредя в същия акаунт още един такъв (ако не е минал 14 дена)? - Ще има ли проблем?
2. Може ли като приключа с ваучер, да създам нов мейл и акаунт и да рекламирам пак същия сайт, който съм го рекламирал преди това с друг акаунт.
3. Защо 100$ е 3,95$, а 80$ е 1,7$. 2х1,7=3,40 = 160$ (Предполагам, че е следствие на бъдещ отговор на горните въпроси :) )
 
От: 100$ AdWords кредит за стари акаунти

Здравей. Взмах 2 пъти от теб ваучери и съм доволен. Имам няколко въпроса:

1. Може ли след като свърши ваучера от 80$ да заредя в същия акаунт още един такъв (ако не е минал 14 дена)? - Ще има ли проблем?
2. Може ли като приключа с ваучер, да създам нов мейл и акаунт и да рекламирам пак същия сайт, който съм го рекламирал преди това с друг акаунт.
3. Защо 100$ е 3,95$, а 80$ е 1,7$. 2х1,7=3,40 = 160$ (Предполагам, че е следствие на бъдещ отговор на горните въпроси :) )

Отговорил съм ти на ЛС.
 
От: 100$ AdWords кредит за стари акаунти

Изпрати ми имейл или Скайп за контакт. Имам такъв акаунт в Адуордс.
 
От: 100$ AdWords кредит за стари акаунти

Благодаря miraco.

За сега само това предлага Гугъл за стари акаунти. Важното е че работи.
 
От: 100$ AdWords кредит за стари акаунти

Пак има налични ваучери за стари акаунти.

Ваучера за Адуордс за стари акаунти е 100$ кредит който се вкарва директно в акаунта...не е цифров код.
Акаунта да е над един месец и преди това в този акаунт да не е рекламирано с друг ваучер... може да е рекламирано с кредитна/дебитна карта но не и с безплатен ваучер.

За повече информация за други ваучери в сайта в подписа ми.
 
От: 100$ AdWords кредит за стари акаунти

Благодаря,и аз си имам 100$ в акаунта.Системата наистина работи.Пак ще се възползвам.
 
  • Like
Реакции: wood

Горе