1000 фена във фейсбук - 10 лв.

От: 1000 фена във фейсбук - 10 лв.

Няма какво да правим, нито съм започвал работа по страницата ти, нито си платил не виждам какъв е проблема.
Промоцията вече не е валидна.

Е че то на този принцип аз утре ще пусна промоция за 1 седмица, 1000 фена за 1лв, няма да отговоря на никой и ще кажа - промоцията свърши! Егати логиката ...
 
  • Like
Реакции: ivok
От: 1000 фена във фейсбук - 10 лв.

мога ли да направя две поръчки по 10к фена на една и съща страница?
защото така ще ми излезе по-евтино (2*120=240 лв за 20к фена на които иначе цената им е 350)
 
От: 1000 фена във фейсбук - 10 лв.

Не може ясно и точно съм написал.

На хората, които не съм отговорил има защо!
 
От: 1000 фена във фейсбук - 10 лв.

Обявявам промоция 30 000 фена за - 3 лева, моля желаещите да ми пишат sms със страницата на домашния телефон ( с шайба е ), ако не ви отговоря, значи има защо :D:D:D ( айде да ви видя сега гадове, как ще се възползвате от офертата ми :D :D )
 
От: 1000 фена във фейсбук - 10 лв.

Само не разбирам защо давате отрицателна репутация?
Яд ли ви е нещо, на всеки ли съм длъжен да отговоря?

Кой си ти, че да ми казваш аз кога да спра да добавям фенове - не си никой! Така, че айде със здраве...
 
От: 1000 фена във фейсбук - 10 лв.

Не, е коректно.. просто, е трябвало да им отговориш, че в момента не можеш да се заемеш с тяхната поръчка и така.. Въпреки, че много хора от форума пускат обяви за различна работа, в които последствие не споменават за нужно да отговорят дали са си намерили човек или дали офертата ти ги устройва и просто не ти отговарят.
 
От: 1000 фена във фейсбук - 10 лв.

Не се коси бе младеж, просто трябва да се научиш на колегялност и отговорност, защото аз мога да обявя промоция давам 1 кило злато за 15 лева и да ми пишеш 30 ЛС, защото си си направил някаква сметка и искаш да развиваш бизнес и изведнъж от мен нито вопъл, нито стон... гот ли ще ти е... поне кажи, пич не ме кефиш - отпадаш. Трудно ли е ?! :cry:

Отностно отношението ти към потенциалните ти клиенти :mad:
 
Последно редактирано:
От: 1000 фена във фейсбук - 10 лв.

Пич.. нека всеки един на който съм писал да се оплаче, ако не съм добавил феновете или не съм спазил срок.

Аз съм точен човек и щом искам да направя нещо, го правя като хората! Щом не съм писал на някой това значи, че няма да мога изпълня поръчката на време или въобще не мога да я изпълня какво толкова сложно за разбиране има?
Не е КОЛЕГИАЛНОСТ да се дават червени репутации за това, че не съм ви добавил фенове за малко пари!

Когато не отговоря това какво значи младеж?
 
От: 1000 фена във фейсбук - 10 лв.

Ти имаш късмет, че не съм админ иначе щеше да си правиш тъпотиите на селския пазар, а не тук! Никой не ти дава червени репове заради отказ на поръчка или не схващаш?
Ние на балъци ли ти приличаме?
Като си пуснал оферта, ще си я следиш, ще обновяваш, ще прекратяваш, ще отговаряш ако трябва.
Ако нямаш време да се занимаваш, просто я спри, а не я оставяй активна и не ни губи времето!
 
От: 1000 фена във фейсбук - 10 лв.

Понеже вече се изказаха доста хора с много по-голяма репутация ат моята скромна ще си позволя да добавя само нещо. Когато излизаш на пазара уважавай клиентите си, или поне бъдещите такива. Измижду хората, които нахока имаШЕ(сигурен съм) доста потинциални клиенти. Вече имаш 0(нула).
И да аз съм от тези дето дадоха червена репутация
 
От: 1000 фена във фейсбук - 10 лв.

Akademika аз вече имам клиенти, и понеже не мога да изпълня още поръчки затварям темата, можеше да взема парите на всички и да чакате 60 - 100 - 200 дена да ги изпълня или въобще да не ги изпълня няма проблем, но не съм такъв!

А ти ivok мойто момче, нямам коментар просто.
 
От: 1000 фена във фейсбук - 10 лв.

Няма какво да правим, нито съм започвал работа по страницата ти, нито си платил не виждам какъв е проблема.
Промоцията вече не е валидна.

Червено и от мен! С трици маймуни ще хващаш....
 
Последно редактирано:
От: 1000 фена във фейсбук - 10 лв.

червено, зелено все тая, няма да получиш фенове плащай тройно отгоре айде умирай от завист
 
От: 1000 фена във фейсбук - 10 лв.

просто с вашите изписани стихове и стихотворения губите времето на колегите и на мен ....

До администратор: да се затвори темата и това е

П.С. - ако не ще ви правя като на моя аватар ...:-o ха ха
 
Последно редактирано:
От: 1000 фена във фейсбук - 10 лв.

Ами пич така е, губят твоето и моето защо? Защото не съм им отговорил на ЛС и не са се възползвали от промоцията... това не се нарича колегиалност, а ЯД когато не отговоря мотивите ми може да са страшно много и никой не го бърка какви са!

Айде някой администратор да затвори темата.
 
От: 1000 фена във фейсбук - 10 лв.

важи ли 1000 за 10 или не
 

Горе