Продава се: 2 сайта на 13 години, работещи, Отлична цена!

Нова цена на двата сайта: 2 500 лева. Сигурно ще питате Защо така драстично нагоре! Преди да започнат подигравките изчакайте само до Нова Година! Само за домейните иде реч! Е, и за Оригиналните текстове. +

Само вижте новите десни в Европарламента какво готвят за малки сайтове и дали ще има нови малки сайтове?! Инфо - имам директно от Брюксел. Не е шега. Даже се мисля дали 2 500 да стане в Евро или долар..
 
Само вижте новите десни в Европарламента какво готвят за малки сайтове и дали ще има нови малки сайтове?! Инфо - имам директно от Брюксел. Не е шега. Даже се мисля дали 2 500 да стане в Евро или долар..]

Ще дадеш ли повече инфо, че ми стана интересно какво ще да е това нещо което готвят?
 
В предприемач няма човек, който има пари да купи сайтовете. Затова спрях продажбата.
Просто няма много балами тука, пробвай в кпд или някой от продавалниците! Сайтовете биват, ама домейните са много кофти! И какво ще стане с поддомейна, ако сайтовете ги вземат различни хора!?
 
Пиша тук, за да предупредя хората, които НЕ желаят да си губят времето. Имах наистина сериозни намерения и възнамерявах да купя тези сайтове, но човека явно няма никакво намерение да продава или просто има нещо гнило, понеже не желае да предостави статистики, а предпочита да ти изгуби времето в безсмислени разговори. Имайте си 1 наум, ако някой смята да купува. Изисквайте детайлна информация, проверявайте домейните, абе, проверявайте всичко до последния детайл!

1720526142352.png
 
Аз ги купих. Човека получи парите по PayPal защото исках да е максимално бързо за него - един транш. Веднага ... казвам веднага с получаването, той се отказа.
Заключих едни пари и трябваше да се разправям после да ми ги върнат от PayPal, защото той не искаше да откаже трансфера.
Тази обява е измама. Жалко, че няма кой да го махне този некоректен човек, който си рекламира сайтовете по този нелеп начин.
 
Сайта е трагедия! Поредното доказателство, че въпреки наличния ресурс в мрежата, почти никой не може да направи нещо читаво! Все някакви майстори програмисти, все разбирачи и накрая.... те такива сайтчета заливат мрежата :D Текстовете не съм си правил труда да ги чета и проверявам, то няма смисъл :D И забога "Голяма доходност от реклами", ми що го продаваш бре бате??? :D :D :D

На мен ми стана интересно какво ще стане с малките сайтове? И за тях ли се предвижда нещо като с малкия бизнес в България? Нали като изключим факта, че да хостнеш каквото и да било в България си е риск и загуба на време и пари.... :D

А това да не би да е онзи пич дето разработваше мега уникалната и яка платформа за всякакви сайтове и нужди от преди........ десетина години???
 
@Blinky , моля, прочети коментара на @Pin2, също така му изискай да предостави доказателства и започнете да предприемате мерки срещу измамниците, срамота е това, защото тук е пълно с измамници, има и други такива случаи, а вие удобно ги пропускате.
 
@Blinky , моля, прочети коментара на @Pin2, също така му изискай да предостави доказателства и започнете да предприемате мерки срещу измамниците, срамота е това, защото тук е пълно с измамници, има и други такива случаи, а вие удобно ги пропускате.
Ще съм благодарен ако се случи нещо подобно, въпреки, че съм претърпял много загуби тук като цяло :)
 
Ще съм благодарен ако се случи нещо подобно, въпреки, че съм претърпял много загуби тук като цяло :)
Явно няма да се случи, вардят си кокала. Ако почнат да предприемат мерки срещу измамници, това значи трафика им да падне наполовина.
 
Бяха предприети мерки преди години, особено за търговията с фб страници, но сега в трагедия и свободия. Всяка втора обява е за фб страница или група, въпреки че уж има някакви правила 😂
 
Явно няма да се случи, вардят си кокала. Ако почнат да предприемат мерки срещу измамници, това значи трафика им да падне наполовина.
Но така форума ще се запази чист нали? Което означава, че доверието май е по - важно от трафика.....?
 
 

Горе