Продава се: 200 визитки за 6 лв.

grigorov

Active Member
Рейтинг - 100%
5   0   0
Здравейте,
Преди известно време бях пускал такива сборни и бързи оферти с добри ценови условия и имаше страшно голям интерес. А и по отзивите смятам, че останаха доволни :)
Отново имам възможност да предложа добра оферта за членовете на форума.

Този път условията са следните:
200+ едностранни /4+0/ визитки за 6 лв.
Хартия 250 гр. гланц.

За да бъдат всички доволни от тази сделка ще кажа и какви са условията:
1. Готовите файлове можете да ми изпращате на мейл [email protected] във формати подходящи за печат /pdf, eps, cdr с шрифтове към криви/ ДО 19.11.2014 /сряда/ до 10.00 часа сутринта! /моля наистина за готови файлове все пак за 6 лв. проект + печат е доста готино за клиента/
2. Все пак споменах, че формата е сборна тоест идеята е всичко да се печата на веднъж. Тоест ще са готови след 27.11.
3. Доставка до офис на Еконт експрес, Speedy или до Ваш адрес за Ваша сметка /от 3.36 лв. до 6.00лв. в зависимост от избора/ с наложен платеж.

Този път разполагам с 11 места х 200
Знам че срока за подаване на файловете е кратък, но за това съм се постарал да предложа добра цена :)

Надявам се да съм описал всичко което може да Ви интересува. Ако имате въпроси можете да пишете на лични, на посоченият мейл или в темата като се надявам да запазим добрият тон.
Аз ще отбелязвам колко места /пакети/ са заети.

Очаквайте подобни оферти скоро! :)
 
От: 200 визитки за 6 лв.

Здравейте, аз лично се възползвах от последната промоция и останах много доволен тогава.
Запазвам си отново един слот и сега ако е възможно.
 
От: 200 визитки за 6 лв.

Имам интерес,
но и един въпрос: Хартия 250гр не е ли тънка за визитки.
 
От: 200 визитки за 6 лв.

Имам интерес,
но и един въпрос: Хартия 250гр не е ли тънка за визитки.

Интересува ме същото. И мога ли да видя ваши проекти на визитки?
 
От: 200 визитки за 6 лв.

Аз лично си прави всички рекламни материали при grigorov, това което мога да кажа е - коректен, бърз, отлично качество и перфектни цени.
 
От: 200 визитки за 6 лв.

Тъй като доста колеги питат за по-плътна хартия, ще кажа, че ако смениш хартията с 350гр мат и предложиш двустранен печат 4 + 4, аз лично ще поръчам 6 слота по 200, като цената предполагам ще е около 15лв за 200 визитки.
 
От: 200 визитки за 6 лв.

Да аз също се интересувам, има ли възможност както каза колегата 350гр мат?
 
От: 200 визитки за 6 лв.

Извинявам се за забавянето с отговорите.

1. Какви проекти колеги? Аз съм написал проектите са от Вас! Пращате ни готови и ние печатаме.

2. Относно дебелината от 250 грама. Визитки се печатат от 250 до 300 грама на дигитален и до 350 в накой случай на офсет. Офертите ми никога не са случайни и за това са на символични цени. Защото имам голям тираж от нещо. В случая кутии които ще вървят на 250 гр. картон и понеже имам ивица в която мога да събера нещо ги пускам на такива оферти. Ако искате стилна и луксозна визитка това в случая не е оферта за Вас! Това е ако раздавате наистина масово и цената ще Ви дойде добре да е ниска.

3. Сметките Ви да се прехвърли на 350 гр. двустранни да се печатат индивидуално Вашите визитки не са особено правилни :)

4. За колегата със запазеният слот нека да прати файла си на мейла защото не ги свързвам нещата.

Поздрави!
 
От: 200 визитки за 6 лв.

Просто изчаквах отговора ти на зададените въпроси от останалите съфорумци, понеже мен ме устройва единствено ниската цена и ако имаше промяна, щях да се откажа. Пращам файловете :)
 
От: 200 визитки за 6 лв.

И в крайна сметка има ли още свободни позиции?
 
От: 200 визитки за 6 лв.

G-print - 200 визитки 4+0 са 23 лв. бе човек къде видя 6 лв.???
Вярно на 300 грама картон са си, но това ми е офертата в момента на мен.

Моля Ви без неуместни включвания! Който иска да се включи да пише, който иска ако ще да ги печата вкъщи на мастилката и да не сравнява.
 
От: 200 визитки за 6 лв.

G-print - 200 визитки 4+0 са 23 лв. бе човек къде видя 6 лв.???
Вярно на 300 грама картон са си, но това ми е офертата в момента на мен.

Моля Ви без неуместни включвания! Който иска да се включи да пише, който иска ако ще да ги печата вкъщи на мастилката и да не сравнява.

Видях, че 1000 визитки са 30 лева ...
1000 броя визитки (9 х 5 см.)
едностранни пълноцветни (4+0 цвята)
350 гр. хромов картон
29.90 лв.
 
От: 200 визитки за 6 лв.

Добре бе хора когато сте технически неграмотни в дадена сфера защо скачате като палета.

1000 визитки не струват колкото е стойността на 1 визитка х1000... Технологията на печата е такава, че колкото повече, толкова по-евтино.
За това и колегите правят 1000 за 30 лв. и правят 200 за 23 лв.!

За да Ви го обесня с думи прости да ме разберете. Ако Автомотор ви продава 3 citroen-a на цената на 2.
А аз Ви продавам 1 Citroen с 70% отстъпка. Но ти нямаш пари за 2 коли, а и ти трябва 1 ще дадеш повече пари па макар и да получи на единица по-добра цена.

Аз не оспорвам офертите на колеги, всеки си има начин на ценообразуване и всеки си има тайни в неговия бранш непонятни за простосмъртните. Ако смяташ, че офертата е неизгодна за теб, еми не се възползвай... но имах 22 места докато ги пусна тук бяха останали 11, а вече са 2. Тоест или ти си един от най-умните тук или... ти си прецени.

Искам да ми покажеш къде ще ти направят 100 визитки за 3 лв!!! Ако не са ти рода.

Ще помоля Банко или някой друг да изчисти тази мисловна диария от темата. Или направо цялата тема след четвъртък защото така или иначе който се включил включил до утре сутрин...
 
От: 200 визитки за 6 лв.

Васко,
За съжаление просто в срока няма как да те включим с предпечата защото заради коледната кампания предпечата ни е задръстен поне до средата на декември...

Много се извинявам за което. Но тук има много читави момчета които правят страхотни неща на много добри цени. Можеш да се възползваш!
 

Горе