3 лв. литър бензин?

От: 3 лв. литър бензин?

Честито! За първи път в най-новата българска история литър бензин премина психологическата граница от 3 лева. За утеха на шофьорите става дума за високооктановия бензин А98 с добавки, който в обектите на “Лукойл” вчера се продаваше за 3,03 лева.

http://www.trud.bg/Article.asp?ArticleId=1512890
 
От: 3 лв. литър бензин?

Честито! За първи път в най-новата българска история литър бензин премина психологическата граница от 3 лева. За утеха на шофьорите става дума за високооктановия бензин А98 с добавки, който в обектите на “Лукойл” вчера се продаваше за 3,03 лева.

http://www.trud.bg/Article.asp?ArticleId=1512890
Психологическата граница не беше ли на 2лв:) В очакване сме на следващата п. граница от 4лв:)
 
Нещата отиват към 4 лева. Не за друго, но или ще държи тази цена или е последно лапане преди да влезе Гаспром. Има слухове, че е почнал да се "настанява" на наша територия, а Лукойл пред него изглежда като мравка. А психологичната граница е, както следва:

- 2.50
- 2.70
- 3.00
- 4.00

Това ще са, може да има и няколко междинни в порядъка 3 и 4 лева. :) Но както се е засилил, няма да са много и ще се преживяват бързо. :)
 
От: 3 лв. литър бензин?

What the hell...
Това материал за господари на ефира, или пак на говеждо намирисва ?!?
Ето че тук се издъниха с 25-тия кадър, медийката е бедна явно. Човек може да слуша...ама вторачен в "облъчватора" друго мисли...
 
От: 3 лв. литър бензин?

аз пък мисля да си остана в Беларус докато ми е кеф, след тва бали го, Тайланд предполагам, сега си стягам багажеца за тайланд зимата и ми дреме на шапката.

Сега както казах съм в беларус и бах го бензина - 0,7 $ :D карай кат пич и не го мисли, братовчед ми има Е класа чистак нова над 3 литра двигател и като му казах, братче какъв е данъка на тва нещо ме гледа като гръмнат - данък ли? няма данък, една застраховка и си карай (от рода на гражданска, около 70$ )
Ебати диктаторската работа, нека им е зле, у нас/вас ще е данъка поне 500 лева за тая шибана държава.

Заеби, влизам да си пазарувам, на касата гледам цигари - не пуша, ама ей така да видя и шок и ужас. West и Marlboro и всичко друго по 6400 рубли (8000 рубли = 1$) Смятайте дека е келепира.

С всичко е така - да се пести ток, да се гаси лампа, или да не се пълни вана всеки ден - не, не са чували (един руски лаф) :D

Ще излъжа ако кажа, че не ме кефи тук. Даже повече от Русия и скъпарската, снобарска Москва, където за една вечеря оставих 5500 рубли (32 рубли = 1$).
Само в тайланд остава да видя, все пак пясък и море и си бия камшика от тая българия до 1 година.

А вие? :)
 
testkiwi видя ли ми постовете за тайланд в темата за собствения остров...?

До известно време ... Ако не ми се случат поне малко хубави неща в тази държава и аз ще си бия камшика... накрая дълбоко на изток ще правим уебмастърска колония :)
 
От: Re: 3 лв. литър бензин?

testkiwi видя ли ми постовете за тайланд в темата за собствения остров...?

До известно време ... Ако не ми се случат поне малко хубави неща в тази държава и аз ще си бия камшика... накрая дълбоко на изток ще правим уебмастърска колония :)

Недейте така, бре кой ще храни Боцко, Цоцко, Златко и сичкото сингане маале?:mrgreen:
 
От: Re: 3 лв. литър бензин?

До известно време ... Ако не ми се случат поне малко хубави неща в тази държава и аз ще си бия камшика... накрая дълбоко на изток ще правим уебмастърска колония :)

Недей така. Ще накараш единствения останал истински българин в страната, niks, да излезе от бункера си и да те оплюе в темата!
 
От: 3 лв. литър бензин?

Никак ама никак не е зле Тайланд.
Приятел скоро ходи до там и сега реве яко, иска отново. За 200 паунда е бил като император. "Масажистките" се влюбват от пръв поглед като видят десетачка.
Природата чудесна. Догодина живот и здраве отивам и Аз за кратко.

Coolice колонизатора :) Добре звучи.
You shall live
 
От: 3 лв. литър бензин?

аз пък мисля да си остана в Беларус докато ми е кеф, след тва бали го, Тайланд предполагам, сега си стягам багажеца за тайланд зимата и ми дреме на шапката.

Сега както казах съм в беларус и бах го бензина - 0,7 $ :D карай кат пич и не го мисли, братовчед ми има Е класа чистак нова над 3 литра двигател и като му казах, братче какъв е данъка на тва нещо ме гледа като гръмнат - данък ли? няма данък, една застраховка и си карай (от рода на гражданска, около 70$ )
Ебати диктаторската работа, нека им е зле, у нас/вас ще е данъка поне 500 лева за тая шибана държава.

Заеби, влизам да си пазарувам, на касата гледам цигари - не пуша, ама ей така да видя и шок и ужас. West и Marlboro и всичко друго по 6400 рубли (8000 рубли = 1$) Смятайте дека е келепира.

С всичко е така - да се пести ток, да се гаси лампа, или да не се пълни вана всеки ден - не, не са чували (един руски лаф) :D

Ще излъжа ако кажа, че не ме кефи тук. Даже повече от Русия и скъпарската, снобарска Москва, където за една вечеря оставих 5500 рубли (32 рубли = 1$).
Само в тайланд остава да видя, все пак пясък и море и си бия камшика от тая българия до 1 година.

А вие? :)

Братле като отидеш в Тайланд, сподели как е там стандарта че един авер ме зарибява да ходим да живеем там за постоянно, но искам да чуя и от човек който в момента е там, понеже моя авер е бил там преди 10 години, а сега предполагам е съвсем различно. Та ако спечели на изборите ГРОБ - терминал-2 с еднопосочен билет.

Ако не ми се случат поне малко хубави неща в тази държава и аз ще си бия камшика... накрая дълбоко на изток ще правим уебмастърска колония :)

Защо не ? :wink: Ако ГРОБ-арите спечелят отново, ще трябва да се позамислим. :) Талайнд, Филипините... Но понеже на мен жегите не ми понасят хич, а това са езкотични места където температурите са височки и нищо чудно и да избягам в една дълбока династия където вече бях... Монголия. Зимата е много коварна и сурова там, но на студ издържам и даже се чувствам много по добре. А пък както много обичам месо, а там основната им храна е само меса... че и евтини от горе на това :wink: понеже там се произвеждат. :) А пък какво вкусно сирене имат и мляко... :) И естествено най вече без никакви химикали. :) И правят ракия от мляко на як, която лесно напива и удря в краката :) Ще си кореспондираме от Азия - вие долу от Тайланд ( моренце, плажове, палми, цитрусови плодове, шейкове, коктейли, мадами ще ви правят масажи и купони ) , а аз горе от Монголия ( студ, сняг, пустош, шатри, вино с печени меса на жар, коне и диви необятни земи :) Там даже и без това е голям развъдник на коне, направо на кон да се придвижвам. Макар че карат предимно джипове понеже нямат пътища, но бензина им е стотинки, понеже руснаците и китайците ги снабдяват с горива и им ги дават евтино. Ама ще ви идвам от време на време долу на гости да си правя плаж и да събирам слънце, и след това обратно пак горе в снеговете при хановете-самураи с мечовете и конете. :)
 
От: 3 лв. литър бензин?


Аз отивам ей при тези ханове-самураи - Монголия, родината на Чингиз Хан ( Темуджин )

 
От: 3 лв. литър бензин?

Аз отивам ей при тези ханове-самураи - Монголия, родината на Чингиз Хан ( Темуджин )



Предприемач в Монголия :mrgreen::

4037_picture_of_a_man_who_has_been_shot_in_the_butt_with_an_arrow.jpg
 
От: От: 3 лв. литър бензин?

Предприемач в Монголия :mrgreen::

4037_picture_of_a_man_who_has_been_shot_in_the_butt_with_an_arrow.jpg

Защо не ? Защо си мислиш че само в европейските държави може да си предприемач ? Не е пък задължително да си европейска държава за това. Поне ще ям екологично-чиста храна, ще пия чиста вода, а не хлорирана вода. И между другото останах с впечатление че интернета им е доста добър, поне в столицата де. :) И няма да съм от тези които ще ядат стрели и мечове - приятели имам там, и си имам контакти. :) Знам им тертипа, обичаите, знам какво харесват и какво не харесват, знам в кой момент как да се държа и какво да правя. :) Така че споко - няма да ме обстрелват със стрели. :) Я сега да видим какво ще кажеш за предприемачите в Тайланд :)
 
От: 3 лв. литър бензин?

Там офлайн предприемачеството е изключено. Много далечен и непознат народ като култура и "тертипи".
И да се настаниш някъде с материални облаги... доста труд ще трябва да се положи.
Видиш ли голям релакс те чака и супер възможности за онлайн прогрес.

Безпристрастно мнение
 
От: От: 3 лв. литър бензин?

Защо не ? Защо си мислиш че само в европейските държави може да си предприемач ?

Не съм казал такова нещо. Просто си те визуализирам мислено в Монголия. :)
 
От: 3 лв. литър бензин?

Къде ще ходите ?!?
Къде е родолюбието и братската любов... знаете ли колко безработни хора ще останат заради Вас ? (НАП тийм ЛТД)
Интернет снифъри и прочие.

По добра идея би била за фонд "село".
50 имащи си вяра Предприемача в легален клуб. Локализиран в китно балканско селце. (Я питайте градина Вискяр колко по добре е на тихо и спокойно в природата ни)
(Естествено няма оттърване от проблемите ако си на територията на БГ, но по добър вариант не виждам)

Coolice
Blinky
Noke

Тройна коалиция в колонизацията. Кметски - Админски права и тн.


Всяка прилика с лица и събития е случайност,
моля никой да не се чувства ощетен или обратното - Просто шега.
(Damn it... Пак не ме лови сън... ще седна тази вечер най-накрая да напиша няколко статии барем изкарам 2 лева, чета 2 месеца а нищо не правя...)

Пс:
Дее*а и пожарникаря, с тия "Аутобани" предвид пътната мрежа под всяка критика...и тая монополизация с тоя ЗеленчукОйл.
If you ask for my opinion - Fagots (but not an ordinary)

Конец
 

Горе