475 лева. за СТАРИ Google AdWords Акаунти!

Maverick

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
194   0   1
Ваучера е валиден за СТАРИ акаунти! Каквито и ваучери да сте активирали можете да добавите и тези пари.

Продават се на търг, тъй като са само 475 лв. :)

Начало 100 лв.
мин. стъпка: 5 лв.
Купи сега: 200 лв.
Край на търга: 27.2.2012 (8:30 pm.)
 
От: 475 лева. за СТАРИ Google AdWords Акаунти!

100 от мен, но само ако важи за стари акаунти!
Да важи за СТАРИ акаунти! :)
 
От: 475 лева. за СТАРИ Google AdWords Акаунти!

Тези не са като онези :)
Давам 100% гаранция, че ще мине. Продавам на търг защото вече няма други ваучери за стари!
 
От: 475 лева. за СТАРИ Google AdWords Акаунти!

105лв ..............
 
От: 475 лева. за СТАРИ Google AdWords Акаунти!

110 лева от мен.

Съжалявам но закъсня с около 3 мин :) ПО условията на търга в началото до 27 до 8.30 а мнението ти е в 8.33
 
От: 475 лева. за СТАРИ Google AdWords Акаунти!

Бях останал с хубави впечатления от Maverick, но се оказа, че всичко е добре до определен момент .... за мен валчер няма поради, което давам отрицателно мнение за потребителя!

Ваучера е валиден за СТАРИ акаунти! Каквито и ваучери да сте активирали можете да добавите и тези пари.

Продават се на търг, тъй като са само 475 лв. :)

Начало 100 лв.
мин. стъпка: 5 лв.
Купи сега: 200 лв.
Край на търга: 27.2.2012 (8:30 pm.)
 
Последно редактирано:
От: 475 лева. за СТАРИ Google AdWords Акаунти!

Спокойно ще измисли нещо, той е факир на обясненията
 
От: 475 лева. за СТАРИ Google AdWords Акаунти!

alabam4eto каза:
Аз и iТrader ще дам негативен длъжен си да оповестиш къде го продаваш.... от къде да съм сигурен, че не ме измами защото си недоволен от цената? Може да дадеш колкото искаш червени ряпи аз не продавам нищо... за разлика от теб... бях с добри впечатления от теб... За мен честно казано се скри в случая като мишок.... съжалявам че съм директен.... но това е за мен ... жалко за многото положителни сделки ще трябва да ти разваля поредицата
Добре, че те завлякох само с 5 милиона. Иначе не знам как щеше да го понесеш.

Май мишика си ти!
 
От: 475 лева. за СТАРИ Google AdWords Акаунти!

Не ми харесва отношението ти ама въобще.... това е мое право да оценя сделката и като купувач по сделката се чувствам измамен. Тъй като спечелих оповестения търг както се вижда.... а не получавам нищо от обещаното .... жалко пич изглеждаше точен.... спирам да си търкам копчетата на клавиатурата с теб, ще изчакам да оправят Тrader и да ти дам негативна репутация .... а като пич я приеми, а не да ме заплашваш ако ти ми дадеш и аз ще ти дам ....
 
От: 475 лева. за СТАРИ Google AdWords Акаунти!

iTrader се дава ако има сделка. А ти не си я спечелил! Всеки който има мозък, ще разбере комплексарската ти причина! Аз пари от теб не съм взимал така, че пред себе съм си чист. Другите нека решат сами.
 
От: 475 лева. за СТАРИ Google AdWords Акаунти!

Стига рева ... стига се оплаква, стига се жалва като някое момиченце си.... когато си постъпил некоректно поне не мрънкай, а помисли малко... и кажи едно извинявай ... След края на търга има сделка .... а в твоя случай ти нямаш това което си обявил на търга.... Следователно за мен тази сделка е измама и като човек спечелил, а не получил нищо ще ти дам негативен трейд. Сега спирам да си търкам клавиатурата с теб .... защото няма смисъл...
 
От: 475 лева. за СТАРИ Google AdWords Акаунти!

Ако имаше за какво да се извиня, щях да го направя.
Няма да падна на нивото ти и да отвърна на обидите ти. Желая ти лека вечер!
 
От: 475 лева. за СТАРИ Google AdWords Акаунти!

Аз не разбрах в крайна сметка, продава ли се, не се ли продава този ваучер, какво стана...?
 
От: 475 лева. за СТАРИ Google AdWords Акаунти!

Търга беше публикуван и в уебмастъра. Отделно имаше няколко човека който се свързаха с мен директно по скайп (или нерегистрирани във форума или просто нямат желание да пишат, въпреки препоръката ми да го направят - с линк към този форум). Както е редно да се направи, ваучера отиде при този с най-високата цена, която беше предложена още неделя вечерта. Ако все пак някой се чувства излъган и иска да работи с мен, ще направя всичко възможно (в рамките на разумното) за да се реванширам.

П.С. Извинявам се за острата ми реакция от вчера, провокирана от нападките на недоволни потребители в този форум.
 

Горе