5-ят президент на България

?кой? е 5-ият президент

  • Цецка Цачева Данговска - кандидат на ГЕРБ

    Votes: 2 7.1%
  • генерал Румен Георгиев Радев - кандидатура на БСП

    Votes: 10 35.7%
  • Трайчо Димитров Трайков - непартиен, издигнат от РБ

    Votes: 5 17.9%
  • Красимир Дончев Каракачанов - кандидат на ОП - (Обединени Патриоти)

    Votes: 3 10.7%
  • Ивайло Георгиев Калфин - кандидат на АБВ

    Votes: 1 3.6%
  • Светослав Емилов Витков

    Votes: 0 0.0%
  • Веселин Найденов Марешки

    Votes: 5 17.9%
  • Велизар Пенков Енчев

    Votes: 1 3.6%
  • Жорж Ганчев Ганчев

    Votes: 1 3.6%
  • Николай Йорданов Банев

    Votes: 0 0.0%

  • Общо гласове
    28
  • Poll closed .
Цецка няма подкрепа и това е, ГЕРБ си биха дузпата и както обеща Бойко, ще си подадат оставката
Няма вече за крадене и така са решили. Ама никой не е готов за предсрочни парламентарни избори
И пак Бат Бойко ще е победител, Мамка му
 
104793-1.jpg
 
много дъга тая бюлетина бе, направо са се преброили най-големите боклуци поименно. Най-достойния от тия мизерници си е пищова, на коунска държава - клоун за президент :D
 
Дано Марешки спечели, най-много заслужава от тези боклуци в списъка... Изгледайте всички изказвания на Марешки, повечето ще се обедите, другите да си избират генералите и Цецка...
 
Обедите и вечерите какво общо имат с изборите? Това не е кулинарно шоу.
 
По-назад чета, че имало хора, които щели да гласуват за Пищова, ако не беше премахнат.. Това да не ви е шега бе, хора? Други пък не искали да гласуват, не ги интересувало за държавата... Ами, като не гласувате оставате същите измамници отново да мамят и печелят на гърба ни, евала за избора ви. Следващият ни избор е чак след 5 години, не е на майтап работата. А тези, дето плюят Марешки - Защо, щото е богат и го мислите за мошеник ли. ами докажете, ако е така? Или приказките са безплатни. Колкото до тоя генерал и Цецка - Поканиха ги в " В ефира" , обещаха и се правеха на интересни, че ще идели, а не бяха там. Пълни мошеници, от сега не държат на думата си.
 
Аз гласувах за Каракачанов, въпреки че знам че е бил ДС Агент и още обслужва комунистите, но реално няма за кой друг да се гласува.
Марешки трудно ще мине 10%
 
Трудно ще мине като не гласувате за него. Това ли ти е основанието, онзи бил комунист и си гласувал за него, щото Марешки имал едвам 10% да стане президент?
 
Прави ми впечатление, че хората приемат вота като онлайн пазаруване - хм, това ми харесва - избирам го. Тук трябва да се влага мисъл, пичове. Вместо да си хвърляте вота, като семки, гласувайте, като на балотаж, т.е. за кандидатите, които имат реален шанс да стигнат до финала. Трайчо, Каракачанов, Магарешки, бля, бля - знаете, че няма да ги бъде и пак размивате вота и им оправдавате субсидиите.

Да питам феновете на Каракачанов: Вие сериозно ли мислите, че ако в някаква паралелна реалност беше станал президент, щеше да приложи на практика ксенофобските си идеи??? Що се връзвате на анти-малцинствените заигравки? Че кой ще позволи на един президент на малка, но за сметка на това много смотана държава да се изявява като ксенофоб? Каракачанов, като президент щеше да бъде пръв приятел на циганите и бежанците, защото длъжността му го изисква. Мислете бе.. :)
 
Нямам думи, бъдете си овце, ама защо и другите да страдат? Какво искрено чухте от устата на тая цецка( даже няма да и пиша името с главна буква на тая ) ? Спукаха я от бъзици в Господари на ефира... Хората в коментарите уж не я харесват, а ми се издигнала на 2-ро място... Какво да гласувам за тези? Никога повече няма да гласувам, майната им. Да избират представители на БСП, да го ядат тройно...
 
Прави ми впечатление, че хората приемат вота като онлайн пазаруване - хм, това ми харесва - избирам го. Тук трябва да се влага мисъл, пичове. Вместо да си хвърляте вота, като семки, гласувайте, като на балотаж, т.е. за кандидатите, които имат реален шанс да стигнат до финала. Трайчо, Каракачанов, Магарешки, бля, бля - знаете, че няма да ги бъде и пак размивате вота и им оправдавате субсидиите.

Респект! Обезсмисли всякакви принципи на демокрацията и политическия плурализъм. Който каже Галъп, за него ще се гласува. Ама че са му глупави идеите, ама че е некадърен, ама че е просто партийна совалка, голям праз - нали имал шансове. Ще пренеса съвета ти и във футбола. Вече няма да съм фен на Порто, защото ми харесват, а ще съм на Барса и Юве, щото имат шансове за нещо.
 
Респект! Обезсмисли всякакви принципи на демокрацията и политическия плурализъм. Който каже Галъп, за него ще се гласува. Ама че са му глупави идеите, ама че е некадърен, ама че е просто партийна совалка, голям праз - нали имал шансове. Ще пренеса съвета ти и във футбола. Вече няма да съм фен на Порто, защото ми харесват, а ще съм на Барса и Юве, щото имат шансове за нещо.
Опасявам се, че ще бъде обидно за теб да ти напомням какви избори имахме днес, но ще го направя, волю-неволю - президентски. Плуралистично можем да гласуваме на парламентарни избори - колкото повече партии, толкова повече партии, не е ясна файдата, но и вреда няма, така че... Когато, обаче гласуваме за президент, ние избираме един човек - един. Няма как да има плурализъм тук и разхвърляният вот с нищо не помага. Щяхме да избегнем излишния харч по балотажа, ама всеки гласува за порто, когато играят Барса и Реал Мадрид. ;)
 
Ок, ще се водя вече само по прогнозите на социолозите при избора си. :) Трети ли си, не важиш.

А "Плурализъм (от латински pluralis) означава потвърждение или допускане на множество мнения, възгледи или гледни точки по даден въпрос. Употребява се както във философски, така и в научен или политически смисъл" и затова не важи само за парламентарните избори, за щастие. Различните кандидат президенти също имат различни мнения и в това е смисълът на демокрацията. Не искам да избирам между двама, защото, видиш ли, харчили сме пара за балотажи.

По твоята логика няма смисъл от избори - който посочат социолозите, той да е. Ще пестим и време, и пари.
 
На президентски избори - да. :)

Продължавай да четеш това-онова по политическите форуми. Току-виж след време разбереш, че плурализмът не се отнася само до парламентарните избори. :)
 
в тая бюлетина всички са стари лица, що сега ще правят нещо, а не направиха преди?
както тръмп я пита оная коза - защо сега ще прави нещо, като е от 30 години в политиката. Та така и аз, какво ще правят тия точно сега. Пищова само е ново име, за това аз с кеф гласувах за него и шишарката :D:D
 
Продължавай да четеш това-онова по политическите форуми. Току-виж след време разбереш, че плурализмът не се отнася само до парламентарните избори. :)
Знам какво е плурализъм, умишлено махнах частта, от коментара ти, която включва дефиниция на термина, за да не размиваме спора с глупости. Плурализмът в случая с президентските избори е като да влезеш в магазин за смартфони с идеята да си купиш именно това и да видиш тук-там изложени четки за зъби. Със сигурност все някой ще си хареса и четка, но в крайна сметка е влязъл да си избере телефон. :)
 

Горе