54 дни по 70 евро/ден и изведнъж.. WTF??

Desislav

New Member
Здравейте,

темата, не е пусната с цел шега, а по скоро да проследи прегледите и, и най- вече причината за това.Убеден съм, че 90% от тези които четат това, не саискали разберат защо спрях да печеля, а по скоро как го правя.
Някои наричат това алчност, или по - меко казано, желание запросперитет.Всъщност, това е НЛП техника - всички знаем, че хоратакоито посещават този форум,имат една обща цел "Easy life and plenty income". Същността на тематае в това, да се покаже, че еот особена важност, да имаш идея, какво искат хората, на които искаш да вземешпарите (колкото и каруцарско да звучи), и най – вече да разберете мотива, койтоще ги подтикне към действие.Заглавието е написано точно с тази цел,защото всеки би искал да разбере, как може да спечели допълнителни 70 евро на ден.В случая аз не Випродавам нищо, а и не очаквам"rep,thanks,fuck off и пр." По – скоро е важно, да изкоментираме, кой какво си е помислил, докато четезаглавието.
 
От: 54 дни по 70 евро/ден и изведнъж.. WTF??

Искаш да стане като вбокса тоя форум - важно да не е съдържанието, а заглавието ....
Ще ти кажа какво мисля - Кофа, кофа, кофа
 
От: 54 дни по 70 евро/ден и изведнъж.. WTF??

И аз това си помислих - мязаш ми на някой МЛМ адвокат - cashfieshta милионер :D
Един вид като WS телешоп за лелките, ама прехвърлено за уебмастъри :D

Ако бръкам поправи ма :)
 
От: 54 дни по 70 евро/ден и изведнъж.. WTF??

Искаш да стане като вбокса тоя форум - важно да не е съдържанието, а заглавието ....
Ще ти кажа какво мисля - Кофа, кофа, кофа

Тео, заглавието беше "Показно" , както казах, ти очакваше да разбереш как "изкарвам 70 евро/ден" , през ум не ми е минало, че съдържанието не е от значение.Полседното изречение, беше повече от ясно - целта е да се замислиш, защо "четеш тоя текст".
 
От: 54 дни по 70 евро/ден и изведнъж.. WTF??

Да бе глупости!! Заглавието ти е смотано :) Нищо не се разбира, или най-малкото поне не това, което си искал да се разбира/подразбира. Ако си мислиш, че щях да вляза в темата ако подразбирах "как печеля по 70 еврака на ден аааа, как :)" - то много яко се лъжеш, нямаше да вляза, дори и ако в подзаглавие беше написал, че евраците вървят и с руса мацка с Q 44 :D Напротив, аз се намъкнах вътре щото помислих "яя поредния ревльо, дет сенса бу е блокнал дохода от 70 еврака..и WTF!?" - че гледам то тва станало особено модерно :)

Иначе каквай каквото имаш да казваш, то е пределно ясно, че ще го кажеш :D
 
От: 54 дни по 70 евро/ден и изведнъж.. WTF??

Тео, заглавието беше "Показно" , както казах, ти очакваше да разбереш как "изкарвам 70 евро/ден" , през ум не ми е минало, че съдържанието не е от значение.Полседното изречение, беше повече от ясно - целта е да се замислиш, защо "четеш тоя текст".

Ако си беше направил труда да погледнеш моите списвания в този форум, би ти направило впечатление (което не искам да звучи хвалебствено), че първата ми идея е да а/помогна б/да съм полезен. Ако ще и 5К да правиш на ден - всеки си гледа в канчето - тук се търси помощ или развитие. А ти ми губиш времето.
Всъщност не - показа ни до колко безсмислието може да се вземе на сериозно.
 
От: 54 дни по 70 евро/ден и изведнъж.. WTF??

Аз пък влезнах да прочета как се правят 70 евро на ден (явно защото не мога сам да ги направя) За жалост нямаше обяснение стъпка по стъпка как да стигна до заветната сумичка а някакви анализи ,как заглавието привлича.Пробвай другия път с голи снимки на Преслава - може и повече четаемост да удариш :)
 
От: 54 дни по 70 евро/ден и изведнъж.. WTF??

Според написаните коментари, човек може да си направи извод че : някой си решил да се бие в гърдите как изкарал "3к евра/месец" ,някой по - рано каза, че съдържането е важно, а никой не му обърна внимание. За да разсеем митовете, няма 70 евро/ден, 3к на месец, голи снимки на фолк звезди.. Това е само във вашите глави.Всичко е много просто и полезно : отговор на въпроса - "защо си отворил тая тема, и кое те накара". Много просто, ако бях написал вижте как изкарвам 20000 usd, и да обяснявам как го правя, с affiliate linkove,щях да го приема като загуба на време за всички.Или трябваше да напишa "GET 17 AAA .EDU dofollow". - Резултата нямаше да е по - различен.

п.с. Умишлено, не отправям персолално критики.Не е това целта.
 
От: 54 дни по 70 евро/ден и изведнъж.. WTF??

Чета ,чета и пак на 0....Какво е целта и какъв е резултата?И какъв е смисълът на темата освен да си развиваме някакви теории за това как се привлича внимание с заглавие?
 
От: 54 дни по 70 евро/ден и изведнъж.. WTF??

темата е пусната, за да се види колко уж "балъци" ще се подлъжат да прочетат нещо за лесна печалба. хитър петър може да завиди на този ум. аз си помислих, че нещо пък се е прецакало с някакви реклами, с тази англоезична псувня накрая на заглавието.
 
От: 54 дни по 70 евро/ден и изведнъж.. WTF??

Значи всички сме били опитни мишки в сложен психологичен експеримент :)

Ай сподели резултатите бре, не се надувай. Какво излезна накрая?
 
От: 54 дни по 70 евро/ден и изведнъж.. WTF??

Значи всички сме били опитни мишки в сложен психологичен експеримент :)

Ай сподели резултатите бре, не се надувай. Какво излезна накрая?

Дотук нищо, няколко пъти "мисля че бих ебал, майка ти" , дано им върви бизнеса, че с тоя етикет...Мисля, че ще има продължение.На няколко тренинга коментирахме темата :защо хората купуват (првят нещо,whatever).Има няколко причини:

1: алчност
2: страх
3: подръжание - (половината от коментарите)
4. сигурност
5: престиж.

Темата беше проста, и полезна за по - прозорливите.
 
От: 54 дни по 70 евро/ден и изведнъж.. WTF??

Този много фамилиарничи в първия си пост.Бас държа,че е стар познат на форума:lol:
 
От: 54 дни по 70 евро/ден и изведнъж.. WTF??

Айде да тропна и аз едно мнение. Момчето тайно се е надявало как за една нощ ще има над 10 страници мнения на желаещи кандидат-фараони, нека не го разочароваме все пак... :)
 
От: 54 дни по 70 евро/ден и изведнъж.. WTF??

Аз лично се надявах да видя какво да не правя, за да не повторя грешката, но уви, някой пак се мисли за голяма работа...хубава работа ама българска.
 
От: 54 дни по 70 евро/ден и изведнъж.. WTF??

Здравейте,

темата, не е пусната с цел шега, а по скоро да проследи прегледите и, и най- вече причината за това.Убеден съм, че 90% от тези които четат това, не саискали разберат защо спрях да печеля, а по скоро как го правя.
Някои наричат това алчност, или по - меко казано, желание запросперитет.Всъщност, това е НЛП техника - всички знаем, че хоратакоито посещават този форум,имат една обща цел "Easy life and plenty income". Същността на тематае в това, да се покаже, че еот особена важност, да имаш идея, какво искат хората, на които искаш да вземешпарите (колкото и каруцарско да звучи), и най – вече да разберете мотива, койтоще ги подтикне към действие.Заглавието е написано точно с тази цел,защото всеки би искал да разбере, как може да спечели допълнителни 70 евро на ден.В случая аз не Випродавам нищо, а и не очаквам"rep,thanks,fuck off и пр." По – скоро е важно, да изкоментираме, кой какво си е помислил, докато четезаглавието.
Слагай още запетайки. Така ще изглеждаш още по-грамотен.
 
От: 54 дни по 70 евро/ден и изведнъж.. WTF??

Здравейте,

темата, не е пусната с цел шега, а по скоро да проследи прегледите и, и най- вече причината за това.Убеден съм, че 90% от тези които четат това, не саискали разберат защо спрях да печеля, а по скоро как го правя.
Някои наричат това алчност, или по - меко казано, желание запросперитет.Всъщност, това е НЛП техника - всички знаем, че хоратакоито посещават този форум,имат една обща цел "Easy life and plenty income". Същността на тематае в това, да се покаже, че еот особена важност, да имаш идея, какво искат хората, на които искаш да вземешпарите (колкото и каруцарско да звучи), и най – вече да разберете мотива, койтоще ги подтикне към действие.Заглавието е написано точно с тази цел,защото всеки би искал да разбере, как може да спечели допълнителни 70 евро на ден.В случая аз не Випродавам нищо, а и не очаквам"rep,thanks,fuck off и пр." По – скоро е важно, да изкоментираме, кой какво си е помислил, докато четезаглавието.
И интервалите са ти се досвидяли. Моя син е на 4 години и половина и пише така - без интервали. :twisted:
 
От: От: 54 дни по 70 евро/ден и изведнъж.. WTF??

И интервалите са ти се досвидяли. Моя син е на 4 години и половина и пише така - без интервали. :twisted:
Забива му шпацията ня човека. Спряли са му еврата и няма пари да си купи нова.
 
От: От: 54 дни по 70 евро/ден и изведнъж.. WTF??

Забива му шпацията ня човека. Спряли са му еврата и няма пари да си купи нова.
Е то по 70 евро на ден, като не може да отдели 15-20 лева за една клавиатура, какво е седнал да ми се хвали?!
 
От: От: 54 дни по 70 евро/ден и изведнъж.. WTF??

Е то по 70 евро на ден, като не може да отдели 15-20 лева за една клавиатура, какво е седнал да ми се хвали?!

Е то тези най-много шум вдигат. :)
 

Горе