7 типа блог постове които захапват линкове и трафик

Пари и власт , че може ей така да стане чудо, а най важното - да се покажем, че сме важни - вървят едновременно. Убеди някой, че може да спечели 10 лв,, Да си повярва че го е направил и да разказва. Готов е да даде 100. Щото иска да го сметнат за голяма работа. Въобще "магическите" работи, измишльотииите вървят най-добре. Хората все искат нещо - да са по-богати по- умни, по-красиви. И много вървят и постовете, които са действително полезни - как да направя ...., колко е ..., от къде да изкопаем малко злато ..., интимния живот на някоя кака..Ама който наистина знае как се печели няма да го разказва в нета.
Във всички случаи, почти съм сигурен,ако не можете да ги излъжете здраво, каквото и да пишете, читателите ще са малко. Малко хора четат, иначе гледат картинки, впечатляващо заглавие, толкова..
Няма значение какво се пише - важното е да му вярват.

Поздрави
 
Последно редактирано:
Пари и власт , че може ей така да стане чудо, а най важното - да се покажем, че сме важни - вървят едновременно. Убеди някой, че може да спечели 10 лв,, Да си повярва че го е направил и да разказва. Готов е да даде 100. Щото иска да го сметнат за голяма работа. Въобще "магическите" работи, измишльотииите вървят най-добре. Хората все искат нещо - да са по-богати по- умни, по-красиви. И много вървят и постовете, които са действително полезни - как да направя ...., колко е ..., от къде да изкопаем малко злато ..., интимния живот на някоя кака..Ама който наистина знае как се печели няма да го разказва в нета.
Във всички случаи, почти съм сигурен,ако не можете да ги излъжете здраво, каквото и да пишете, читателите ще са малко. Малко хора четат, иначе гледат картинки, впечатляващо заглавие, толкова..
Няма значение какво се пише - важното е да му вярват.
 
В интерес на истината мисля че ако е БГ наистина много лесно може да се популяризира, но всички ми казват, че от това пари нямало в БГ...
Виж за сайт на ЕНГ....
 
От: 7 типа блог постове които захапват линкове и трафик

Истината е, че с времето народа все по-малко иска да чете и повече иска да гледа картинки и клипчета. Говоря за масата, за всички онези, които завършват средно без да могат да пишат без грешки, обаче фасона им е на супер ниво. Тоя всичкия народ, постоянно виси в интернет, обаче не чете статии, не чете политика, не чете съвети, не чете нищо. Те висят във фейсбук денонощно. Единственото, което ще прочетат е поредна чалга простотия или клюка.
Абсолютната истина, добавям само и дърленето в коментарите. Не ми се занимава с глупости, иначе не е хич трудно да пуснеш един новинарски сайт и да дадеш воля на всеки идиот да се дърли с някой под темата. Хиляда пъти може да ти го презареди само заради това.
 
От: 7 типаблог постове които захапват линкове и трафик

Добро е , но заглавията немисля че ти гарантират нещо твърдо , но е добре да се помисли върху това .
Моят скромен опит е че гарантират. Плюсни нещо от сорта както аз бях направил - Ирина Шейк Разголи тяло на плажа...
 
И последно да оспямя... ако в имате сайт за спорт или поне отчасти, веднага качвайте колкото можете материали за фуботлните трансфери, щото сега е пика и много хора включително и аз се късат да търсят в гугъл по последо добавени новини. Ще отива ли Коутиньо в Барса, Дибала ще го врътнат ли от Реал и прочее.
 
Полезна тема браво на автора!
 

Горе