75 евро за подобен сайт!

Статус
Not open for further replies.
От: 75 евро за подобен сайт!

това беше един прочит на кода ви по диагонал и това се видя !
ако искаш добър изчистен код със всичкото му сео мео гуро шопарски похвати трябва да се поразровиш у форумо
за мен най-добрите от форума програмисти са AnTrAkS и stuklen
изчистени и супер леки кодове!
кеф ти е да си пускаш страници кодирани от тях
сякаш пеят на пиано!

сега забелязвам, че и url-тата ви са едни таквиз супер разбираеми за шопара гошо!
po-zdrav.bg/category/view/3
То пък щото тука всичките хора кодове са седнали да пишат, недей ме разсмива така:lol:
Повечето само wp знаят да инсталират, но тази екстра си я има автоматично във всеки C panel
и всеки, който не е съвсем загубен ще се справи с бутона "инсталирай" там.:)
А да напишеш title, description и keywords не е писане на код, а задължителен минимум,
който трябва да се знае от всеки, тръгнал да прави сайт.
 
От: 75 евро за подобен сайт!

Този сайт го има клониран някуде из нета. Пуснат за сваляне. Преди се мотаеше в архива на CMS-BG
 
От: 75 евро за подобен сайт!

Виж сега, братле, значи къде на майтап, къде сериозно - като не разбираш недей говори простотии, защото както хубава, вероятно така ни правиш и лоша услуга. От няколко години съм в тоя форум и с никой гледам да не се заяждам, но пък ти от твоя страна без никакво покритие ни подронваш авторитета. Малко като да кажа.... "абе леонса има сестра и е курва", и после ходи обяснявай, че дори нямаш сестра, сещаш се нали :)

Видя едни празни мета тагове и по тва пълната ти глава стигна до извода, че кода не става.. Ама нищо, де, и такива хора като тебе трябва да има. :)
 
От: 75 евро за подобен сайт!

То пък щото тука всичките хора кодове са седнали да пишат, недей ме разсмива така:lol:
Повечето само wp знаят да инсталират, но тази екстра си я има автоматично във всеки C panel
и всеки, който не е съвсем загубен ще се справи с бутона "инсталирай" там.:)
А да напишеш title, description и keywords не е писане на код, а задължителен минимум,
който трябва да се знае от всеки, тръгнал да прави сайт.

естествено ,че не поразбират от кодове както и аз
но защо да не си направят труда поне да попрочетат какво е нужно за индексирането на даден сайт!
Навремето бех дръпнал един скрипт за коли имаше го нулнат базата ми бе 2мб след месеца без да вкарвам нищо стана към 76 мб .После прочетох, ко значи инжекшън.Така че дори и да ни продават продуктите си ние трябва по-малко да познайваме какво точно искаме от тях!
 
От: 75 евро за подобен сайт!

Дизайна/Темата е едно.. Платформата/Системата е съвсем различно нещо. Сайтът като цяло ги обединява.
Едва ли някоя сериозна фирма за уеб дизайн и/или изработване на професионални сайтове ще ти откликне на офертата от 75 евро за сайт с множество претенции към дизайна, оптимизация по кода и т.н. То е ясно, че информацията ще е от теб. Какъвто и сайт да се прави, ако ще за рязане на дърва, самия дървосекач ще ти даде предварително информацията "цепя ги така, леко по диагонал и много качествено. Страница 2 - вижте как. Поръчай.. Последни новини.. "Счупи ми се нокътя вчера в един чеп и петък няма да работим".
 
От: 75 евро за подобен сайт!

Дизайна/Темата е едно.. Платформата/Системата е съвсем различно нещо. Сайтът като цяло ги обединява.
Едва ли някоя сериозна фирма за уеб дизайн и/или изработване на професионални сайтове ще ти откликне на офертата от 75 евро за сайт с множество претенции към дизайна, оптимизация по кода и т.н. То е ясно, че информацията ще е от теб. Какъвто и сайт да се прави, ако ще за рязане на дърва, самия дървосекач ще ти даде предварително информацията "цепя ги така, леко по диагонал и много качествено. Страница 2 - вижте как. Поръчай.. Последни новини.. "Счупи ми се нокътя вчера в един чеп и петък няма да работим".

прав си 75 евро ще го направи този , който прецени за сайта дали да изкара за няколко часа 150лв със скалъпени или предишно правени негови кодове!Всеки сам за себе си преценя!Преди и аз взимах по 20кинта за инсталиране на чист виндоус със сумати програми , но сега за 20 само слагам имажето и готово!
 
От: От: 75 евро за подобен сайт!

естествено ,че не поразбират от кодове както и аз
но защо да не си направят труда поне да попрочетат какво е нужно за индексирането на даден сайт!
Навремето бех дръпнал един скрипт за коли имаше го нулнат базата ми бе 2мб след месеца без да вкарвам нищо стана към 76 мб .После прочетох, ко значи инжекшън.Така че дори и да ни продават продуктите си ние трябва по-малко да познайваме какво точно искаме от тях!
Аз се убедих, че човек трябва да се заинтересува и да попрочете това - онова преди да купи или да си поръча
нещо от някого. И никой няма да му е виновен, ако не си отваря очите.
През 2003 или 2004 година си поръчах сайт за 3000 лв от една от малкото фирми тогава.
За него врече бяха сериозни пари, които платих без да имам представа от нищо -
бях си един интернет турист с големи амбиции..:)
Сайта си беше ок, но направен на ASP и съответно фирмите, които предлагаха такъв хостинг
тогава в БГ бяха 1 или 2, та ме деряха по 200 лв на година за хостинг и естествено
не успя да го бъде дълго време този сайт.:-o
Сега като се сетя ми е смешно, но това си е както казва колегата biaaro - смях през сълзи.:)
Ако само малко бях седнал да попрочета тогава...
 
От: 75 евро за подобен сайт!

прав си 75 евро ще го направи този , който прецени за сайта дали да изкара за няколко часа 150лв със скалъпени или предишно правени негови кодове!Всеки сам за себе си преценя!Преди и аз взимах по 20кинта за инсталиране на чист виндоус със сумати програми , но сега за 20 само слагам имажето и готово!

Как за няколко часа ще се направи дизайн и код и т.н. бе, човеко......... "със скълъпени или предишно правени негови кодове". Изпитвам нужда от дъното на душата си да разбера майтап ли си правиш с всички тия глупости или наистина ги мислиш. :D
 
От: От: 75 евро за подобен сайт!

Аз се убедих, че човек трябва да се заинтересува и да попрочете това - онова преди да купи или да си поръча
нещо от някого. И никой няма да му е виновен, ако не си отваря очите.
През 2003 или 2004 година си поръчах сайт за 3000 лв от една от малкото фирми тогава.
За него врече бяха сериозни пари, които платих без да имам представа от нищо -
бях си един интернет турист с големи амбиции..:)
Сайта си беше ок, но направен на ASP и съответно фирмите, които предлагаха такъв хостинг
тогава в БГ бяха 1 или 2, та ме деряха по 200 лв на година за хостинг и естествено
не успя да го бъде дълго време този сайт.:-o
Сега като се сетя ми е смешно, но това си е както казва колегата biaaro - смях през сълзи.:)
Ако само малко бях седнал да попрочета тогава...

и аз като тебе не гледах кой и как ми прави първия сайт.
Та първата фирма нямаше никъде мета - после го разбрах
другата урлатта и бяха като категори номер и тва е
и сайта изобщо не се индексираше
после всъшност като открих форума predpriemach.com разбрах как са ме пързулнали.
Във форума със часове съм четял препрочитал и тествал всичко споделено тук. Е понякога има петъчни теми като , защот стоят чорапите ми прави в ъгъла :) си е за отмора!


Как за няколко часа ще се направи дизайн и код и т.н. бе, човеко......... "със скълъпени или предишно правени негови кодове". Изпитвам нужда от дъното на душата си да разбера майтап ли си правиш с всички тия глупости или наистина ги мислиш. :D

писал съм същия дизайн едно към едно
и наглася си кода

пс. все едно ти да не би да не си ползваш някой неща от твои готови проекти:)
 
От: 75 евро за подобен сайт!

Защо трябва да даваш 75 евро. Отваряш сайта даваш десен бутон->преглеждаш изходния код->маркираш и копираш всичко->пействаш си го на твой хостинг :lol:
Ако те мързи да ти напиша стъпките на EN :D
 
От: 75 евро за подобен сайт!

Защо трябва да даваш 75 евро. Отваряш сайта даваш десен бутон->преглеждаш изходния код->маркираш и копираш всичко->пействаш си го на твой хостинг :lol:
Ако те мързи да ти напиша стъпките на EN :D

брат кеф ми е да на php а не на html
а сега ме питай защо пък цената е точно 75
от стистнатост е
иначе сайта си струва към 200 евра!
 
От: 75 евро за подобен сайт!

leonssss, предлагам като дойде петък да пуснеш тема "Да извадим скелетите от шкафа"
и да видим колко хора ще си признаят, че някога с нещо са се набутали по тяхна си вина.:lol:
С тебе вече си минахме реда.:-o

П.П. Обърни внимание на мнението на Krumov по-горе!
 
От: 75 евро за подобен сайт!

о Звездно съчетание на мечтите ми къде си видяла да се заяждам

...

А ти защо ги защитаваш, pts се разбра че с тех рабти, ти да не си им тесктопеснопейката им!

Ревнуваш ли?

Защитавам "ги", защото мисля, че неоснователно си рязък с тях. Ако не ти харесва работата им или нещата, които ти предлагат, не е нужно да ги критикуваш, ако специално не си помолен или не си в някое жури на състезание, с награда.
Харесва ми хората, да се разбират, когато Его-то им позволява :) О, лъвско принцово недоволство :twisted:
 
От: 75 евро за подобен сайт!

Ще ме извинявате, ама ако сме достигнали момента, в който съдим за качеството на даден сайт/код по това дали има meta description и meta keywords, значи положението е много зле.
Въпросните 2 тага може и да са някакъв фундамент, но да се казва, че "кода не струва", "програмистът е гъзорък" и т.н. е смешно.
От изходния код се виждат има-няма 20-30% от кода. А останалите 70-80%?
Естествено нека сега поспапим и да понаплюем "зийлотчетата", щото ни дразнят и щото шефа още не се е върнал от обедната си почивка в офиса, така че можем да вършеем във форумите. :)

leonssss, като чета какви ги пишеш, тъна в блаженно неведение как ти правиш нещата.
"Тургач на боклучки" всеки може да стане и всеки може да взима пари за тая работа. :)
За качествата на един код не се съди по това дали има description, а именно дали не е правен от тургач на боклучки за 75 евро. :)
Щото за тия пари никой програмист ценящ труда си дори няма редактора/IDE-то да си пусне.
Добрия код не е този, който има meta description, дори ако трябва да бъдем честни HTML е един маркъп език, това че някой знае 5 тага на кръст не го прави джедай.
Виж, ако няколко пъти в живота ти се е налагало да правиш рекурсия и си се справил, значи може и да се научиш. :)
Но така като те гледам тебе ти даже и за тургач на боклучки не ставаш, че те поне правят разлика що е HTML и що е PHP. Пък да не говорим, че с тия 2 технологии можеш да правиш "сайтове" само в Бурунди.
 
От: 75 евро за подобен сайт!

Ще ме извинявате, ама ако сме достигнали момента, в който съдим за качеството на даден сайт/код по това дали има meta description и meta keywords, значи положението е много зле.
Въпросните 2 тага може и да са някакъв фундамент, но да се казва, че "кода не струва", "програмистът е гъзорък" и т.н. е смешно.
От изходния код се виждат има-няма 20-30% от кода. А останалите 70-80%?
Естествено нека сега поспапим и да понаплюем "зийлотчетата", щото ни дразнят и щото шефа още не се е върнал от обедната си почивка в офиса, така че можем да вършеем във форумите. :)

leonssss, като чета какви ги пишеш, тъна в блаженно неведение как ти правиш нещата.
"Тургач на боклучки" всеки може да стане и всеки може да взима пари за тая работа. :)
За качествата на един код не се съди по това дали има description, а именно дали не е правен от тургач на боклучки за 75 евро. :)
Щото за тия пари никой програмист ценящ труда си дори няма редактора/IDE-то да си пусне.
Добрия код не е този, който има meta description, дори ако трябва да бъдем честни HTML е един маркъп език, това че някой знае 5 тага на кръст не го прави джедай.
Виж, ако няколко пъти в живота ти се е налагало да правиш рекурсия и си се справил, значи може и да се научиш. :)
Но така като те гледам тебе ти даже и за тургач на боклучки не ставаш, че те поне правят разлика що е HTML и що е PHP. Пък да не говорим, че с тия 2 технологии можеш да правиш "сайтове" само в Бурунди.

аз съм клиент и сакам мета н о ти и сега рукаш колко би било добре да сме без мета за пред гугъл, ако беше попитал и прочл книгата на сео гуруто мънкис щетеше да си наясно!

пс. като гледам никати и си спомням ти бе единия дет ми прави сайт без таквиз неща и избега
сори ако се лъжа или бъркам
 
От: 75 евро за подобен сайт!

Ленонче, моля те не ми слагай думи в устата.
НИКЪДЕ И НИКОГА не съм казвал, че е добре или пък още по-малко по-добре да нямаш базовите мета тагове, ако го намериш написано от мен съм съгласен да бъда публично екзекутиран.
Също така в трудовата ми книжка и длъжностната ми характеристика не пише SEO ГУРУ, SEO специалист и прочее.
Както всеки един web developer, така и аз имам основни познания по on page SEO.
В един момент говориш за програмист в другия момент говориш за SEO специалист, нещо не си следиш мисълта или?

Ново 20! :D
Кога съм ти правил сайт на тебе, какъв сайт съм ти правил?
Или имам ретроградна амнезия, или просто не съм ти правил сайт никога?
Айде като не си сигурен да не ми добавяш проекти в портфолиото.

Съжалявам, че влизам в дискусия от такъв тип, но такива хапливи и заядливи коментари по работата ни, особено от човек дето ни лук ял, ни лук мирисал са меко казано несериозни.
Аз като не съм наясно с нещо не се обаждам.
Нито си присъствал на договорката ни с клиентите, нито си чел документацията и заданието по проекта, нито си бил до мене докато съм писал кода. Защо мета таговете са празни е вече нещо друго. По-логично би било да питаш защо сайта няма съдържание, а има само dummy content.
Днеска ни изкарваш идиоти, щото по твоите думи едва ли не НАРОЧНО не слагаме meta description, утре ще ме обвиниш, във вещерство, щото съм си бил карал колата без двигател, ама ти дали си поглеждал под капака е друг въпрос.
 
От: 75 евро за подобен сайт!

Леонсе, личи си, че нямаш грам представа за какво говориш, имаш 2-3 базови понятия в речника си, пишеш като пълния галфон, което говори, че нямаш грам самоуважение и съответно нищо зад гърба си, защото ако беше някакъв нямаше да си позволиш подобни излагания от твоя страна.

Успех с поредното търсене на цялостен сайт проект за 75 евро. Миналата година един кавал тука пак нареждаше ICN за какви ли не работи и хората до колкото съм запознат го осъдиха, така, че аман от такива смешници като вас.

Вместо да седиш и да се чудиш с кой да се заядеш - направи нещо продуктивно.
 
От: 75 евро за подобен сайт!

Аве колега за теб щом има само двама добри програмиста, ко си пуснал тема тука ? Пиши им направо да ти правят сайта те? Най - лошото е че и казваш тук кой ставал и кой не ставал от гледна точка на знания.
Ти ташак ли си правиш не мога да разбера?
Все едно да кажа пред всички тук, че снощи приятелката ти каза че за нищо не ставаш в леглото, затова идвала да пренощува вкъщи.
Много тъпо се подиграваш с хората тук и ще ти го сложат м/у дупето.

"Много мразим обикновена кифла да ми се прави на кроасан!"

Давам по 10 евро и гаранция че до 1 месец ще наема всички програмисти писали на колегата, ако откажат поръчката му!
 
От: 75 евро за подобен сайт!

А ти защо ги защитаваш, pts се разбра че с тех рабти, ти да не си им тесктопеснопейката им!
Приятел имаш ли си представа кооооолко много се излагаш? Нито теб познавам, нито него, но просто няма как да не кажа нещо, като виждам проектите на zealot и нещата им са супер, а някакъв тръгнал да плюе и да се прави на интересен, при положение, че дори не можеш да пишеш грамотно, типично циганска работа леонс, порасни. :)
 
Статус
Not open for further replies.

Горе