9 месеца от Улица Сезам

ktomov

Premium
Абе не знам дали защото е петък или просто напитките ми дойдоха в повече снощи, но като се събудих днес, ми се набиха някакви странни мисли в главата, една от които беше разговор с Noke от преди 2-3 седмици, в който той ми казва, че ме е мислил за по-възрастен, заради това как съм писал тук.
Е да признавам си - на моменти го удрям на дървена философия, ама то си е и от настроението.
Та да ви подсетя за ей това нещо http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=14654&page=1
Днес като разглеждах форума, от над 40 прегледани теми, единствено Иво Апостолов ми направи впечатление, че за аватар ползва собствената си снимка. С голяма част от вас съм контактувал, както по телефона, така и чрез ЛС и т.н., но пък сега се сещам, че не съм виждал абсолютно никой.
Та предложението ми е, към тези които не се притесняват от ИТ прайвъсито - сложете си един ваш аватар с ваша снимка поне за ден :) Малко разнообрази е да има и тук, пък от това може и да изкочи някоя забавна снимка за раздумка :)
 
От: 9 месеца от Улица Сезам

Защо не, идеята не е лоша. Виртуална форумска среща на определена дата, админите ако решат, да обявят една темичка :) Аз съм правила подобна в друг форум, получи се нещо като общ чат и продължи два дни. Всъщност там повода беше рожденният ден на форума, а тук може да е нещо друго.
 
Аз до преди няколко месеца си бях със моя снимка, ама много взеха да налитат тия колежките .... :p
 
От: 9 месеца от Улица Сезам

Васко, чакай бе :) До колкото се сещам на аватара ти беше и с едно детенце, тея нашите колежки май нямат хич срам :)
Радвам се, че идеята ви допада.
 
Ама хич да ти кажа. Халка, деца ... това само ги амбицира :).

Всъщност го махнах, когато поредния форумен трол си позволи да коментира нещо за дъщеря ми. Та реших, че няма смисъл да си създавам излишни емоции.
 
От: 9 месеца от Улица Сезам

Не знам за вас, на мен лично ми е отвратително, когато някой си смени аватар по простата причина, че когато чета не чета кой е писал, а му поглеждам картинката и автоматично си добивам някаква представа за човека.

Колкото до това да се видим, аз имам идея да се организира уеб мастърски запой в някоя готина хижа, огън, много каси бира и т.н. сещата се. Само че това ще се оформи в една отделна темичка идната година.

П.С.: Пък ако искате да се виждате, отворете една темичка и да си постваме фейсбуците :)
 
От: 9 месеца от Улица Сезам

Опасно нещо са това жените, а иначе, наистина си направил добре. В интерес на истината, не се бях замислял, как това нещо с реални снимки би се отразило с оглед преминаващите тролове.


Не знам за вас, на мен лично ми е отвратително, когато някой си смени аватар по простата причина, че когато чета не чета кой е писал, а му поглеждам картинката и автоматично си добивам някаква представа за човека.

Колкото до това да се видим, аз имам идея да се организира уеб мастърски запой в някоя готина хижа, огън, много каси бира и т.н. сещата се. Само че това ще се оформи в една отделна темичка идната година.

П.С.: Пък ако искате да се виждате, отворете една темичка и да си постваме фейсбуците :)

Фози :) Идеята беше за малко разнообразие. И аз от както съм тук в повечето случаи се ориентирам спрямо аватара на човека, макар, че се старая да съм безпристрастен в общия случай.
Що се отнася до хижата и касите - ЗА СЪМ С ДВЕТЕ РЪЦЕ!
 
От: 9 месеца от Улица Сезам

Това да не сайт за запознанства?

Хайде киризите по бързо че след малко свалям кадрото

Гаранция че това съм АЗ няма, всякакви прилики с реални лица са напълно случайни
 

Горе