9 септември

От: 9 септември

Шшшшшшшшшшшшшшшшшш ало Хоминтерна объркали сте рейса

[video]http://vbox7.com/play:039a1dc5[/video]

Марш на Позитано че не останаха червени прашки
 
Последно редактирано:
От: 9 септември

За филма стана въпрос бе. Пак отнесе дъска по главата.
 
От: 9 септември

Той никс си е неадекватен идиот , и от хумор не разбира.
 
От: 9 септември

Шшшшшшшшшшшшшшшшшш ало Хоминтерна объркали сте рейса

[video]http://vbox7.com/play:039a1dc5[/video]

Марш на Позитано че не останаха червени прашки

Ама друго е когато не си отворил гурливи очи и те сполети тоя поздрав :)
Базикам се!!!
 
От: 9 септември

Филм не филм, песен не песен не ме интересува.

Знам само че долнопробната комунистическа сган и нейните урудливи дегенерирали потомства като СкорпиГея трябва да се избиват навсякъде и по всяко време, а въпросната лайняна болшевишка песен трябва да звучи единствено и само на техните погребения в МАСОВ гроб за да не харчим излишно пари.
 
От: 9 септември

Филм не филм, песен не песен не ме интересува.

Знам само че долнопробната комунистическа сган и нейните урудливи дегенерирали потомства като СкорпиГея трябва да се избиват навсякъде и по всяко време, а въпросната лайняна болшевишка песен трябва да звучи единствено и само на техните погребения в МАСОВ гроб за да не харчим излишно пари.

Кой ти каза че съм комунист бе глупак ?
 
От: 9 септември

Филм не филм, песен не песен не ме интересува.

Знам само че долнопробната комунистическа сган и нейните урудливи дегенерирали потомства като СкорпиГея трябва да се избиват навсякъде и по всяко време, а въпросната лайняна болшевишка песен трябва да звучи единствено и само на техните погребения в МАСОВ гроб за да не харчим излишно пари.
На това нему ли се казваше пропаганда?Или се бъркам......?Пич да ти кажа аз сега пък нещо,честно да ти кажа аз несъм хвнал времето на комунизма,но пък виждам,че той е останал в съзнанието и животът на всички около мене,и сега като всички последователи в масов гроб ти 1 вид праща всички твой познатй там,тмалко или много те носят част от него в тя,заложено им е.Е освен ако несъ били заклети демократи :D
 
От: 9 септември

празника иди лъскайте бастунити и гладете парадните униформи!
Имаше една приказка... невярвам някой отвас дая помним... и малцина ще са тези които ще я разберат и оценят :)
ПОМНЕТЕ ДЕВЕТИ И ПАЗЕТЕ ДЕСЕТИ !
 
От: 9 септември

Незнанието не е оправдание за неграмотността и невежеството

Хронология на комунистическия преврат

8 септември 1944
Съветските войски (Трети Украински фронт и Черноморския флот) навлизат в България през северната и морската граница, без да им бъде оказвана съпротива от българската войска. Навлизат от 30 до 65 километра, завземат Русе, Силистра, Добрич. Морска пехота извършва десант във Варна. При нахлуването на съветските войски във Варна командирът на 3-а армия ген. Никола Христов е убит от комунистически терорист.

9 септември 1944
Съветските войски завземат Шумен, Разград и Бургас. В Шумен съветските войски извършват обезоръжаване на Шуменските гарнизонни полкове.
Пред съветската офицерска команда запасният поручик Петър Добрев Петров се самоубива с думите: "Български офицер не предава оръжието си". За двата дни на операцията са пленени 21 000 български войници и офицери.

В условията на започнала съветска окупация Отечественият фронт овладява властта чрез преврат.

10 септември 1944
Постановление на МС узаконява формираната предния ден от партизани и комунисти Народна милиция. На милицията се поверява вътрешната сигурност и е към Министерството на вътрешните работи. До средата на септември са уволнени 30 000 от старите служители на полицията, част от тях са убити, много са арестувани.
Още от 9 септември милицията започва да извършва масови арести и убийства продължаващи и до днес 66 години по късно.

Така със заповед от Москва започва съветизацията на България и физическото ликвидиране на представителите на българската държавност от министрите и депутатите до полицаите в селата.

В първите дни след преврата на 9 септември 1944 г. из цялата страна без съд и присъда са избити десетки хиляди души.

През първата седмица са избивани кметове, полицаи и чиновници в цялата страна. По-нататък тези ексцесии преминават на организирани начала: по нареждане на ръководството на компартията в столицата София и в провинцията се сформират своебразни щабове на терора, където се изготвят черните списъци на обречените и се сформират специални екипи за извършването на екзекуции. В продължение на два-три месеца са унищожени без съд и присъда около 35 хиляди души от 7-милионното население на България, част от които са идейни противници на комунизма, но повечето от които никога не са се занимавали с политика - те просто са представители на проспериращите социални прослойки: индустриалци, банкови чиновници, едри и дребни собственици, магистрати, лекари, а също и офицери, духовници, журналисти, учени. Имената на малка част от тях по-късно се мяркат в обвинителните актове на инсценирани съдебни процеси - колкото да бъдат "узаконени" предварителните им умъртвявания и оневинени убийците, а също да бъде конфискувано имуществото на семействата им.

====================================


Това е начина по който са взели властта червените терористи преди 66 години и само с адекватни на техните методи и средства може да им се отнеме !!!!! :twisted:
 
От: 9 септември

Абе Никс понеже знам че ги разбираш тия работи я кажи Жеков що го изхвърлиха от Скат като е толкова антикумунист
 
От: 9 септември

Личи си че си много далеч от истината, СКАТ е долнопробна руска антибългарска телевизия собственост на комунистическото мекере Валери Симеонов.

Жеков го държаха там за парлама преди изборите и вече не им е нужен.

Единствените Български водещи от които можеш да чуеш истината са Георги Ифандиев, Никола Григоров и Георги Жеков.

Всичко останало е комунистическа СКРАП
 
От: 9 септември

Да не съм експерт по Скат защото не ги гледам - вредно е за здравето също като турските сериали. Но те попитах защото беше пуснал клип на Жеков та се чудех дали няма да кажеш някоя пикантна подробност в твой стил.
 
От: 9 септември

Никс брато я ми кажи на колко години си и дали си виждал минджа на живо през живота си.


Едит:са гледайте майтап как ще се защитава с яко хейт:)
 
От: 9 септември

Сус у ТКЗС-то ма недорасло комунистическо изпражнение
 

Горе