Продава се: .

много тънко и даваш :) Каква цена би определил според твоите виждания за група от 26 000 члена като темата е една от основните магистрали в БГ и е доста активна ?
 
много тънко и даваш :) Каква цена би определил според твоите виждания за група от 26 000 члена като темата е една от основните магистрали в БГ и е доста активна ?
Според теб колко струва? 10 000?
 
група от 9000 души според теб как се събира?
ами толкова за такава информация? нека покаже колко са активни от тези 9 000 човека? никакви статистики няма.. има групи с по 100 000 човека и изобщо не са активни..
а и нали иска предложение за пари ето предлагам .. за някой тази група може да струва и 5 бона за някои може да струва и 1 лв.. нещо което прави не се продава :) защо се продава? за 9 месеца как събрани тези членове?
 
ами толкова за такава информация? нека покаже колко са активни от тези 9 000 човека? никакви статистики няма.. има групи с по 100 000 човека и изобщо не са активни..
а и нали иска предложение за пари ето предлагам .. за някой тази група може да струва и 5 бона за някои може да струва и 1 лв.. нещо което прави не се продава :) защо се продава? за 9 месеца как събрани тези членове?
ти не ми отговори на другия ми въпрос обаче... колкото до активността на членовете на една група обикновенно групи се продават заради пускане на реклама, членовете на групата след пускането на реклама им излиза във фийда независимо дали са активни или не.
 
ти не ми отговори на другия ми въпрос обаче... колкото до активността на членовете на една група обикновенно групи се продават заради пускане на реклама, членовете на групата след пускането на реклама им излиза във фийда независимо дали са активни или не.
За мен групата с магистралите може да ми струва да кажем ако е много активна 500 лв..
за човек продаващ авточасти може да струва 5 000 лв..
 
  • Like
Реакции: Vbb
група от 9000 души според теб как се събира?
Въпроса е много относителен, зависи за какво е групата. Миналият месец за 2 дни направих група с 6500 души ;)
 
Групата никога не е използвала реклама, намирали са я сами чрез търсачката на фб.
За няколко месеца се събраха поради големия интерес към темата.
Никой не съм канила в нея!
Достигна ниво на 500 човека на седмица и над 250 обяви на ден.
Наложи се да и сменя тага, за да се справя с нея!
Сега е спокойно...но ми е в тежест.
Члевовете ги вадят тези сто лева на ден от групата.
хубаво е като пускаш обява просто да си кажеш цена защото почват едни подигравки от другите. Определи си цена и я обяви.
 

Горе