Adsense, какво е това: Show ads in your Matched content unit

То добре, ама убий ме, ако мога да намеря от къде се пуска тая опция.
 
То добре, ама убий ме, ако мога да намеря от къде се пуска тая опция.
Като всяка една реклама (рекламен елемент). Стига сайтът ти да е одобрен да показва съответстващо съдържание. Провери това.
 
Като всяка една реклама (рекламен елемент). Стига сайтът ти да е одобрен да показва съответстващо съдържание. Провери това.
Сайтовете ми са одобрени още когато всичко беше бета и се показва matced content.
Въпроса е къде да цъкна, че да ми показва и реклами в него.
 
Сайтовете ми са одобрени още когато всичко беше бета и се показва matced content.
Въпроса е къде да цъкна, че да ми показва и реклами в него.
Сега разбрах какво питаш. Доколкото знам автоматично показва реклами вътре. Не мисля, че ти можеш да го управляваш това. Забелязах, че лятото почти не ми въртя вътре реклами между препоръчаните статии. А допреди това имаше по 1-2 рекламки между статиите.
 
Този слайдер доскоро при мен го нямаше. И сега ми беше изключен, а преди си въртеше по подразбиране реклами.
http://prikachi.com/images.php?images/308/8910308F.jpg
images.php
 
Е явно няма как да го намеря, защото при мен го няма :D
 
Последно редактирано:
Щом не го намираш, вероятно не си одобрен от програмата за показване на реклами в Съответстващо съдържание.
 
Щом не го намираш, вероятно не си одобрен от програмата за показване на реклами в Съответстващо съдържание.
Аз съм одобрен още, когато беше бета и от много време имам Matched content units по сайтовете. Нямам суич за показване на реклами в тях.
 
Все още е недоразвита тази програма. Не знам кога започват да се показват реклами там :)
 

Горе