AdWords кампания

Brad

Active Member
Здравейте! Искам да направя една лека кампания, с която да оптимизирам един сайт. Какво ще ми препоръчате, като цена на клик?
 
От: AdWords кампания

Ами пич, то ще ти каже колко е минимума за цената на клик.
Виж колко са ти конкурентите.
Ако нямаш конкуренти на тия думи, сложи минимума като цена за клик.
Ако имаш повечко конкуренти, прецени си сам според бюджета колко да наддадеш за да излизаш на по-горни позиции.

п.с.
не знам обаче какво искаш да кажеш с това да оптимизираш сайт с AdWords кампания?
 
От: AdWords кампания

Никога не съм правил AdWords кампания и затова попитах! След като събмитнах в българските директории и мрежи един сайт, като направих дълбоки линкове в статии към страници от моя сайт, промених тайтъла на сайта ми (да съдържа клъчовата дума), размених линкове и няма мърдане от 13 позиция в Гугъл по дадената ключова дума. Искам да вляза в топ 5. Реших че с една кампания в Гугъл може и да дръпна малко, а може и да греша!
 
От: AdWords кампания

Разбирам, тогава няма смисъл от първоначалния ми въпрос. Ще се откажа от кампанията и ще търся други методи за "вдигане" на нивото!
 
От: AdWords кампания

наистина най добре се заеми със сео, едно приятелче се скъса да налива пари в адуърдс, а през това време сайта му затъваше и сега излиза на н-та страница при търсене по ключова дума. сега се е хванал да го оптимизира, пише ново съдържание но ще трябва бая време да мине докато се получи нещо :(
 

Горе