Продава се: Amazon.co.uk две Gift карти - една 50 паунда и една 13 паунда за $70 paypal

bigdarkmad

Member
Рейтинг - 100%
1   0   0
Здравейте,

Накратко: картите (една за 50 паунда и една за 13 паунда) могат да се използват в Английската Версия на Амазон, това значи че всичко, което Ви хрумне можете да си го купите от там (БЕЗ МИТА И ДДС), доставките идват директно до вратата Ви с UPS (InTime) за 3-4 дни обикновено.
Аз поръчах няколко неща за семейството ми, но тези две карти ми останаха и реших да ги продам, понеже събираме пари за жилище и повече домакински уреди и прочие, не са ни необходимо.
Картите са една 50 паунда и една 13 паунда, общо 63 паунда (около $100). Аз ги продавам за $70 paypal. Ако имате интерес пишете ми тук или на лично.
Почти винаги съм онлайн, сега отивам да спря понеже е 1:49 вечерта, а утре съм на работа, но от сутринта до късна вечер съм на линия. Можете да пишете тук в темата или на лично съобщение. Смятам, че цената е добра, а и особенно за техниката има неща от amazon.co.uk, които са на - добри цени от в България.

КАРТИТЕ СА ПРОДАДЕНИ, БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ ПРОЯВИЛИ ИНТЕРЕС!
 
Последно редактирано:
От: Amazon.co.uk две Gift карти - една 50 паунда и една 13 паунда за $70 paypal

На мен не ми трябва нищо, но за идеята ще предложа 50usd, не целя да те обидя или нещо от сорта, просто си казвам колко съм склонен да платя и ако никой друг не го иска и ти си склонен да го продадеш на тази цена ще е супер ;)

Поздрави
 
От: Amazon.co.uk две Gift карти - една 50 паунда и една 13 паунда за $70 paypal

Прекалено ниско е, паунда е 2.6 (2.7), долара 1,74.
63 паунда са грубо около $100. Под $70 ако падна, трябва аз да ти поръчам нещо от Амазон и да ти го подаря.
Не се обиждам от всякакви оферти, но от чисто бизнес гледна точка е прекалено неизгодно!
 
От: Amazon.co.uk две Gift карти - една 50 паунда и една 13 паунда за $70 paypal

Аз само предложих, не ми трябва нищо от амазон, но ако беше на оферта щях да го взема :)

btw тези ваучери имат ли валидност
 
От: Amazon.co.uk две Gift карти - една 50 паунда и една 13 паунда за $70 paypal

Свалям темата! Продадени са вече!
 

Горе