Amazon

Meltdown

New Member
Здравейте. Нов съм в този форум, както и начинаещ в интернет търговията, поради което имам няколко въпроса. Накратко: с моя колежка сме написали книга за начин на хранене при различния заболявания + алтернативни методи на лечение, която сме я превели изцяло на английски език и е насочена към западния пазар. Бих искал да я продаваме в Амазон, като книгата е в електронен (ePUB) формат за Amazon kindle. И аз и тя сме си направили акаунти в платформата, но срещаме някои затруднения при активирането на акаунт на продавач. Сканирах личната ми карта + извлечение от банковата сметка на ДСК и качих снимките в акаунта, както те искат, но ми излиза, че не могат да ги одобрят. Прочетох правилата им. По-долу съм качил скрийшот + схематични въпроси на местата, където срещам обструкции от тяхна страна. Някой срещал ли е такива проблеми ? Благодаря за помощта предварително.


 
Последно редактирано:
Здравейте!За съжаление системата им действа наистина много бавно-моя акаунт беше одобрен след 5 месеца (не искам да Ви плаша де).И аз мислих,че има някаква грешка,но не
 

Горе