Angels for Adi-Зов за Помощ

manqga

Member
Тука има много хора с фейсбук страници призовавам всички да споделят снимката и СМС номера.Това няма да ви коства нищо а може да спаси човешки живот!
Тя се казва Аделина и е на 19. Ти също си бил на тази възраст. И тук приликите между вас свършват. Защото за нея времето тече мъчително и накрая спира. Ти правиш твоите планове за утре и за следващите месеци, нали. А Ади не смее да мечтае толкова далече.
Ти си обикновен човек и имаш сърце. Днес имаш възможност да дариш живот и то без никакво усилие. Направили го? Благодарим ти. Всъщност ти си необикновен човек. Ти си Ангел за Ади. И за нас.

Изпратете дарителски SMS с текст на латиница DMS ADI на номер 17 777 (за абонати на GLOBUL, VIVACOM и M–Tel) Цена на смс 1.20 с ДДС


582171_10151022943229826_1695207486_n.jpg
 
Последно редактирано:
От: Angels for Adi-Зов за Помощ

Още преди няколко дни видях един познат да го споделя и последвах примера му. Ще се включа и с дарение.
Добра кауза е, дано се съберат достатъчно средства.
 
От: Angels for Adi-Зов за Помощ

Пуснах го и ще пратя смс. Дано се оправи.
 
От: Angels for Adi-Зов за Помощ

Снощи го видях във фейса и пратих смс . Дано да се оправи.
 
Вместо да пускате смси и да храните мобилните оператори, наредете един превод за 5-10 лева. Аз това ще направя.
 
От: Angels for Adi-Зов за Помощ

Доколкото разбрах в сайта на DMS 90% от стойноста на смс отива при нуждаещия се
 
От: Re: Angels for Adi-Зов за Помощ

Вместо да пускате смси и да храните мобилните оператори, наредете един превод за 5-10 лева. Аз това ще направя.
Аз пратих смс, но Томов е прав - заобикаляйте мобилните оператори, защото солидна част от средствата отивам при тях.
 
В гимназията в Бургас имаше учителка със същата фамилия, макар и да не ни преподававаше на нашия клас. Миналото лято обаче работихме заедно в един курорт и мога да кажа, че е страшно готина жена. Доста е позитивна, а и на мен ми помагаше доста (тъй като бях новак). Та фамилията и градът едва ли са съвпадение - сигурно е майка на това момиче. Освен това доста си приличат, а и знам, че има дъщеря на тази възраст някъде... Кофти, наистина. Ще метна малко парички в сметката й още сега, дано се оправи момичето.
 
От: Angels for Adi-Зов за Помощ

Как решавате дали е автентичен случаят?

Текстът е странно написан, с доста грешки - не само правописни, ами и смислови.
Презимето е Делянова, а титулярът е Дилян.

Аз че съм мнителен, мнителен съм...
 
От: Angels for Adi-Зов за Помощ

Най-доброто дарение което може да направите е да отидете пред парламента и да протестирате против безумията в здравеопазването, за кражбите на над 1 милиард от здравната каса и прочее.

Така не само ще помогнете на Аделина, ами и на хилядите други, които имат нужда от адекватна медицинска помощ, а правителството нехае за тях.
 
От: Angels for Adi-Зов за Помощ

Вдигам темата малко.Направете добро и бъдете сигурни че то ще ви се върне когата най-много имате нужда :)
 
От: Angels for Adi-Зов за Помощ

Презимето е Делянова, а титулярът е Дилян.

Аз че съм мнителен, мнителен съм...

титуляра на сметката не е баща й!
а за името му - печатна грешка, правилното е Делиан.

В случая няма място за съмнения! :wink:
 
От: Angels for Adi-Зов за Помощ

Браво за темата! Вчера гледах клипчето и няма начин да не ни заболи...заради този ужас колко сме безпомощни и държавата не помага. Изпратих няколко СМС-а, но чакам пейпал да открият. Споделих снимката на личния профил и страницата ми. Колко и глупости прочетох...всеки се съмнява или осъжда... но не е ли по-добре да се замислим колко добри можем да сме, как можем да си помагаме и положителната вяра да ни движи напред. Дано се намери друга клиника, че за тази се натъкнах на много лоши неща в Труд. Нека споделим, да се молим и да мислим колко е хубав всеки един ден.
 
От: Angels for Adi-Зов за Помощ

Браво за темата! Вчера гледах клипчето и няма начин да не ни заболи...заради този ужас колко сме безпомощни и държавата не помага. Изпратих няколко СМС-а, но чакам пейпал да открият. Споделих снимката на личния профил и страницата ми. Колко и глупости прочетох...всеки се съмнява или осъжда... но не е ли по-добре да се замислим колко добри можем да сме, как можем да си помагаме и положителната вяра да ни движи напред. Дано се намери друга клиника, че за тази се натъкнах на много лоши неща в Труд. Нека споделим, да се молим и да мислим колко е хубав всеки един ден.
Естествено че ще се съмняваме. С малко помия ли ни заспиват всеки ден?
Примерно аз нямам Фейсбук акаунт - не мога да видя подробности. Единственото, което виждам е тая картинка. Впоследствие и клипчето.
Текстът на плаката е като да е писан от човек тепърва изучаващ български език.
Някой спомена че майката вероятно е била учителка - още нещо, дето не се връзва с горното.

Сега виждам, че титулярът на сметката е променен от Дилян на Аделина (няколко дни по-късно - сякаш някой ми е чел мнението).

Аз примерно бях убеден на около 85%, реших че е достатъчно, и се отзовах.
Но идеално разбирам хора, дето не им се вижда абсолютно достоверно.
 

Горе