Angels for Adi-Зов за Помощ

От: Angels for Adi-Зов за Помощ

И на кой е този пейпал?

Това е пейпала който е в сайта. Питах администаторите на групата във фейсбук какъв е имейл адреса за да може директно него да шерваме :)
 
От: Angels for Adi-Зов за Помощ

Пейпала е в дясно > http://www.adelinakodjabasheva.com/
Дано се съберът нужните средства за да се направи успешно операцията, от която се нуждае момичето.
Искренно и пожелавам да се оправи и да е жива и здрава!!
 
От: Angels for Adi-Зов за Помощ

Имейла е на бащата на момичето, който се съмнява да го напише във фейсбук и ще излезе профила на бащата :)
 
От: Angels for Adi-Зов за Помощ

Пратих и аз смс. Не вярвам някой да е за 1лв, така че дано се съберат бързо парите и да се оправи момичето.

Едит: Евала, на всеки който е дал някаква сума, много добро дело е направил и ще му се върне неколкократно.
Яд ме е на "управляващите", че нищо не се прави за такива хора, а сумите за леченията са непосилни за тях.
Подкрепям и Мариян Георгиев (съгражданин).
 
Последно редактирано:
От: Angels for Adi-Зов за Помощ

fd2980acc5b9118a944a9bf6f09f0067b728e90d.jpg_original.png
 
От: Angels for Adi-Зов за Помощ

Аз също пуснах във всичките страници които имам и мисля всеки ден да публикувам по 1-2 пъти на ден. Пратих и малко сума пари през paypal дано да се оправи момичето.
Нека всеки които разполага със страници в фейсбук публикува всеки ден за да помогнат повече хора
 
От: Re: Angels for Adi-Зов за Помощ

Вместо да пускате смси и да храните мобилните оператори, наредете един превод за 5-10 лева. Аз това ще направя.

Има и ПейПал бутон до колко виждам.

МРАЗЯ за храня мобилните + 20% ДДС (ей, не го махнаха това ддс за дарителски кампании, кръвопиици гадни!)
 
От: Angels for Adi-Зов за Помощ

"Приятели, ПП ГЕРБ спазиха думата си и днес дариха 100 000лв по сметката на Ади''
Аз съм приятно изненадан чак не ми се вярва .....
 
От: Angels for Adi-Зов за Помощ

Доколкото чух, Герб са били дарили 100 000 лв. а събраните средства вече са достатъчни за започване на лечението, обаче то само с това няма да мине, коварна болест лесно не се лекува. Синът ми и приятелката му са подхванали една инициатива, момичето има фейсбук страница с 35 000 фена и сега направиха група за Ади, идеята им е следната - ще пуснат молба за разрешение за обществена проява пред фонтана на центъра в Пловдив и там всички, които имат стари бижута, които не ползват и не им трябват, да дойдат и да ги продават на цени от 1 до 5 лв. и всички пари да се събират в прозрачна урна и още същата вечер да се внесат по сметката на Ади. Инициативата са я планували за август.
 
От: Angels for Adi-Зов за Помощ

Познавам едно момиче, което пострада от същото нещо преди много години, обаче веднага и отрязаха крака и сега вече е омъжена, има си и детенце, завърши си и образованието и изобщо живее един нормален живот. Лечението и се извърши изцяло в България, изобщо не и дадоха възможност да избира - просто и отрязаха крака и това беше. Да се надяваме, че с Ади нещата ще се развият благоприятно.
 
От: Angels for Adi-Зов за Помощ

...Синът ми и приятелката му са подхванали една инициатива, момичето има фейсбук страница с 35 000 фена и сега направиха група за Ади...

Извинявай, че ще те репликирам, но това не мога да разбера - защо се правят допълнителни страници, групи? Кому е нужно това? Отворете фейсбук и вижте колко групи има, и всички направени за една кауза... Това не мога да го разбера - толкова ли ви е голямо егото, че искате всеки да си има собствена група или фенстраница? Една официална страница е напълно достатъчна за целта. Това, което си описала като инициатива според мен е хубаво, но според мен не е нужно да се прави група за тази цел. Смятам, че по този начин усилията се размиват. Нужно е да има един официален сайт, една официална страница, едни хора, които да събират парите. И толкова. То ако беше нужно, да се правят много групи всички уебмастъри, ГЕРБ щяха да си направят група, че дарили 100 000 лева, кмета и общината на Бургас щяха да си направят група, защото даряват всички приходи от "Бургас и морето". Нужно е да се направи инициативата, да се свържат с кметството на Пловдив да разрешат инициативата, след това тя може много лесно да се разгласи - всички имаме фейсбук профили, страници, групи, събитието се осъществява и след това ако се търси медийна изява се викат медии и се показва колко пари са събрали и как се внасят. Ако не целят показност - тихо и кротко се свързват с родителите на момичето и внасят средствата. Според мен повече не е нужно.

Сайтът на Аделина Коджабашева
Фенстраницата на Аделина Коджабашева - Angels for Adi
 
От: От: Angels for Adi-Зов за Помощ

Абе какво правя, та всяко мнение ми излиза двойно?
 
От: От: Angels for Adi-Зов за Помощ

Извинявай, че ще те репликирам, но това не мога да разбера - защо се правят допълнителни страници, групи? Кому е нужно това? Отворете фейсбук и вижте колко групи има, и всички направени за една кауза... Това не мога да го разбера - толкова ли ви е голямо егото, че искате всеки да си има собствена група или фенстраница? Една официална страница е напълно достатъчна за целта. Това, което си описала като инициатива според мен е хубаво, но според мен не е нужно да се прави група за тази цел. Смятам, че по този начин усилията се размиват. Нужно е да има един официален сайт, една официална страница, едни хора, които да събират парите. И толкова. То ако беше нужно, да се правят много групи всички уебмастъри, ГЕРБ щяха да си направят група, че дарили 100 000 лева, кмета и общината на Бургас щяха да си направят група, защото даряват всички приходи от "Бургас и морето". Нужно е да се направи инициативата, да се свържат с кметството на Пловдив да разрешат инициативата, след това тя може много лесно да се разгласи - всички имаме фейсбук профили, страници, групи, събитието се осъществява и след това ако се търси медийна изява се викат медии и се показва колко пари са събрали и как се внасят. Ако не целят показност - тихо и кротко се свързват с родителите на момичето и внасят средствата. Според мен повече не е нужно.

Групите се създават затова, защото всеки има определен кръг познати, които се събират в тази група, аз също им казах, че който иска да продаде бижуто си за пет лева, вместо да го прави, може директно да изпрати пет sms-а и готово, обаче всеки има право да мисли иначе. То всъщност тяхното не е група, а е събитие. Сега ще срещнат известни проблеми за разрешението, а парите смятат да ги броят пред камера всички участници заедно, за да няма спекулации и са проучили кои банки работят до късно, за да могат да внесат парите веднага.[/QUOTE]
 
От: От: Angels for Adi-Зов за Помощ

"Приятели, ПП ГЕРБ спазиха думата си и днес дариха 100 000лв по сметката на Ади''
Аз съм приятно изненадан чак не ми се вярва .....

Не разбирам защо не ти се вярва?? за Бойко мутрата 100к са нищо
и тези пари да не мислиш, че сая от неговия джоб??
те са от моя, твоя и на другите данъкоплатци.
Използват случая да си направят PR, много други деца се нуждаят от пари - но кампанията им не е толкова известна, че и да спечелят нещо от това дарение...

Абе какво правя, та всяко мнение ми излиза двойно?

проблема е в твоя телевизор
три варината:
- мишката
- браузъра
- интернета (малко вероятно)
 
От: Angels for Adi-Зов за Помощ

На мен ми е много болно, когато започнат да се събират пари за някое дете. Значи имаме пари за мерцедеси на депутати и селски кметове, има пари за разни командировки на майната си - конкретно се сещам за една министърка, която ходела да си купува бельо и салами от чужбина, защото тука нямало нищо достойно за нея - и не е само една, а накрая ще събираме пари стотинка по стотинка за болните деца - това би трябвало да е задължение на държавата - като не може да лекува децата тук, да плати лечението им навън. Само преди няколко месеца синът ми пак участваше в набиране на средства за болна съученичка - децата от училището с помощта и на други ученици от Пловдив събраха над 15 000 лв., които отидоха за лечение на детето, което се надявам да е добре - даваха му 95% шанс за излекуване от левкемия. Концерти правиха, продаваха свои рисунки по центъра, обаче на гърба на тези прояви има и някои гниди, които са безобразно нагли. Има един тип на центъра на Пловдив - три пъти съм се карала с него - открай време събира пари за някакви неизвестни каузи и съм сигурна, че ползва снимки и история на истински деца за лично облагодетелстване. Даже на няколко пъти го засичам и в центъра на Асеновград, като идва с помощници - пуска няколко момичета с папки да спират хората и са толкова нахални - ти му отказваш, а то тръгва след теб и започва да ти говори, да те обижда и да те изкарва безотговорен.
 
От: Angels for Adi-Зов за Помощ

Angels for Adi
Привет Ангели, имаме огромното удоволствие да ви съобщим страхотна новина – Ади заминава утре (03.08.2012) в 04:55 ч. сутринта! Тя и семейството ѝ излитат към Щутгарт, където ги очакват в клиниката.

С изключителната подкрепа на Bulgaria Air, които поеха разноските на семейството. На Ади обаче ѝ трябва помощ на място. Ако си българин в Щутгарт или имаш познат, посрещни Ади и семейството ѝ на летището и им помогни на място.

Това чудо нямаше да бъде възможно без вашата подкрепа, за което ви благодарим от все сърце. Ади ще успее, тя вече е победител, защото има вас – нейните ангели.
Нека ѝ пожелаем успешно лечение и бързо възстановяване. Разбира се, нямаме търпение да я видим отново на крака, щастлива и усмихната.
На добър час, Ади!
 
От: От: Angels for Adi-Зов за Помощ

Angels for Adi
Привет Ангели, имаме огромното удоволствие да ви съобщим страхотна новина – Ади заминава утре (03.08.2012) в 04:55 ч. сутринта! Тя и семейството ѝ излитат към Щутгарт, където ги очакват в клиниката.

С изключителната подкрепа на Bulgaria Air, които поеха разноските на семейството. На Ади обаче ѝ трябва помощ на място. Ако си българин в Щутгарт или имаш познат, посрещни Ади и семейството ѝ на летището и им помогни на място.

Това чудо нямаше да бъде възможно без вашата подкрепа, за което ви благодарим от все сърце. Ади ще успее, тя вече е победител, защото има вас – нейните ангели.
Нека ѝ пожелаем успешно лечение и бързо възстановяване. Разбира се, нямаме търпение да я видим отново на крака, щастлива и усмихната.
На добър час, Ади!

На 17-ти в Пловдив ще събират пари за нея, вече са взели разрешение от общината за провеждане на мероприятие. Инициативата е момичета да съберат старите си бижута, които не ползват, да ги продават на центъра и събраните пари веднага да ги внесат по сметката на Ади. Децата считат, че макар средствата да са събрани, те няма да са достатъчни и затова продължават да събират. Надявам се момичето да има голям късмет и да оздравее напълно.
 

Горе