Aromatizator Affilate

Amigo0o

Well-Known Member
d9c79c878aec09ff.jpg
Здравейте, искам да ви покажа Affilate програмата на Aromatizator.com за продажба на парфюми

Цена на продажба - 5 лв.
Изплащане на сумата при навършване на 50 лева чрез Paypal или Epay.


БЪРЗА РЕГИСТРАЦИЯ


Условия за ползване на програмата


1.1. В партньорската програма могат да участват само физически лица.

1.2. Нашите партньори помагат в популяризирането (рекламирането) на продуктите, които се предлагат чрез сайта ни.

1.3. Всеки регистрирал се като партньор получава идентификационен номер, който се вгражда в рекламните линкове и по който ще бъде разпознаван.

1.4. Нашите партньори са свободни в избора си на средства и начини за провеждане на рекламна дейност, като отговорността за предприетите действия се носи от самите тях. Ние не толерираме нежелани действия (като СПАМ), както и такива, които нарушават приетия етикет на поведение.

1.5. При получаване на оплакване срещу действията на наш партньор, той ще бъде изключен от нашата програма и лишен от изработеният комисион.

1.6. Нашите партньори получават комисион от стойността на реализираните чрез тяхно съдействие от продажби на наши стоки. За всяка продажба нашите партньори получават 5 лева.

1.7. Комисионни се изплащат, когато бъдат изискани, в началото на всеки месец до 10-то число на посочена от нашите партньори ePay или Paypal.

1.8. Изплащат се суми над 50 лева. Ако не сте достигнали тази сума, вашата комисионна автоматично преминава в следващия месец.

1.9. Парите се получават ежемесечно, на посочена от Вас банкова сметка или с пощенски запис.

1.10. Всеки партньор получава 24 часов онлайн достъп до контролен панел за проследяване на сумите по сметката си.

1.11. Условията на партньорската програма и комисионната могат да бъда променяни едностранно от aromatizator.com, като за целта партньорите ни ще бъдат предварително уведомявани чрез e-mail.

 
Последно редактирано:
От: Aromatizator Affilate

Не мисля че има хора в България които масово да копуват парфюми...
 
От: Aromatizator Affilate

Интересно ми е
Как иначе толкова скъпи парфюми, а пък във вашия сайт са в пъти по евтини?
Някаква гаранция за качеството на парфюма давате ли ?
 
От: От: Aromatizator Affilate

Интересно ми е
Как иначе толкова скъпи парфюми, а пък във вашия сайт са в пъти по евтини?
Някаква гаранция за качеството на парфюма давате ли ?


МДА И АЗ ТОВА ЗАГЛЕДАХ ...

абе голям бизнес с тея парфюми бре
всеки циганин който не е куц и сакат обикаля да продава парфюми
жени баби момчета
омръзнало ми е да ги гоня от салоните
няма ден да не минат !!!


и ко е това име ароматизатор :) а парфюми вътре :)
цените са убави - кажи нещо и за качеството де ... пофали се :)

и има малко грешки правописни като : свържите
 
От: Aromatizator Affilate

някакъв ненормално евтин дропшифтинг... :) афф е добра идея ако се намерят желаещи.По западен модел начертай им схема 5 потребителя 10 лева 50 - 100 да се мотивират.

Нямаше да ти драскам в темата изобщо,но специално исках да питам scorpiass на колко 12 години е да пуска подобни линове ни клин ни в ръкав?
 
От: Aromatizator Affilate

Абе преди три дена гледах един парфюм, сега го гледам със 10 лева по скъп.
Може и да съм се объркал нещо или се променят цените през ден?
 
От: Aromatizator Affilate

И удвоени, пак не могат да минат за оригинални. Ако ги удвоиш или утроиш, чак тогава могат да минат за качествени :)
А за реплики в момента са на нормална и даже малко височка цена.
 
От: Aromatizator Affilate

И удвоени, пак не могат да минат за оригинални. Ако ги удвоиш или утроиш, чак тогава могат да минат за качествени :)
А за реплики в момента са на нормална и даже малко височка цена.

Цените на печалба за афилейтите съм удвоил от 2 на 5 лв, а не цените на парфюмите.
 
От: Aromatizator Affilate

Пич, защо избягваш да отговориш на хората, за качеството на тези парфюми? Умишлено ми се струва.
 
От: От: Aromatizator Affilate

Пич, защо избягваш да отговориш на хората, за качеството на тези парфюми? Умишлено ми се струва.

@Amigo0o ...
 
Последно редактирано:
От: Aromatizator Affilate

Евтини ментета са тва, то е ясно. Това как да е, и без друго пазара ни е заринат с боклуци. Ама малко недообмислено ми се струва предложението. 5лв на продажба. Една продажба може да е за 10 пъти по-голяма стойност (съответно печалба) от друга.
А и рязката смяна на офертата от 2 на 5 лева за продажба хич не ме кефи. Определено не участвам в такива филми. На зарибилите се - успех!
 

Горе