Article: Anonymous Bulgaria се заканват на Voyo.bg

От: Article: Anonymous Bulgaria се заканват на Voyo.bg

Щото няма кво да правят :D Така да се съберат и да свалят системите на ЦРУ или разбиване на ФЕД системите - няма стане лесно та на по елементарни неща да налитат да напомнят за тях :D
 
Anonymous Bulgaria се заканват на Voyo.bg - Кои са Анонимните?

Каква е причината да е таргет на анонимните?
Това може да е една от причините: http://vbox7.com/play:cd21e4c4a0

Но най-вече защото е една от компаниите, които се опитват да навредят на интернет. Според тях си защитават правата, но реално нека си го признаят - няма такова нещо. Интернет е по-голям от всички и да ревеш, че те крадат и пускат там, е една загубена кауза, която никой не е спечелил. Има те там, толкова.

А иначе да го играеш алчен, винаги е модерно. ;)
 
От: Article: Anonymous Bulgaria се заканват на Voyo.bg

Браво на Анонимните само, че боклук тв бълха ги ухапала че сайта им ще е долу за известно време. :(
 
От: Article: Anonymous Bulgaria се заканват на Voyo.bg

Хъх... това ли било официалната страница...
 
От: Article: Anonymous Bulgaria се заканват на Voyo.bg

Абе това ще е малко крайно. В смисъл не съм фен на разбирането на системи, ако не е някво крайно наложително. Не смятам че БТВ с войо толкова удрят по хората, като по презумпция ние масово сме в нарушение, и като намираме оправдание условията в които живеем. А и няма как да забранят какво се прави в нета, това е една голяма ПР кампания насочена към по възрастната група от хората, пределно им е ясно до 35 годишните това няма мине но 40+ може и мие, а и като вкараме в уравнението че и там е най-доходоносната група - маркетингово им се нареждат нещата
 
От: Article: Anonymous Bulgaria се заканват на Voyo.bg

Това е все едно да се заканваш на труп. Като първи с опит в това (гледане с малка такса) имах намерение да си платя, но... Няма нито едно примерно видео безплатно, за да си сигурен, че ще ти работи. Най-удобният и най-масово разпространен начин по света на плащане не го знаят. Няма гаранции за нищо освен голи обещания за връщане на пари. Преди време ми пращаха покана за 3 дни да го пробвам безплатно. Пробвах, но се оказа, че поканата не работи. Как да им повярвам в този случай? Да речем, че са нови и още неопитни. Така може да ги извиним. Така щеше да бъде ако не беше съучастието им в мародерствата на ГДБОП без присъда. Нямам намерение да храня тези, които после може да решат да ме бият и грабят. Няма да ги наказвам със закани и хак. Просто няма да им плащам и няма да се занимавам с тях. Доколкото знам много други правят същото като мен. По-голямо наказание от това, май, няма за тях.
 
Ето нещо интересно:

btvsucks.jpg


Тази медия доста лош имидж направи последно време. Собствениците му добре се отърваха от потъващия кораб. :)
 

Горе