Bet365 измамници? Имам пари, но не мога да залагам...

Кога от bet365 ще върнат депозираните суми от старите акаунти, които изтриха, след като се лицензираха? Аз имам 50EUR и все още не са пристигнали при мен. Някой друг с подобен проблем?

Също така искам да попитам дали информацията в този сайт http://www.365bonuses.com/bet365/ е вярна за всички, които искат да си направят нова регистрация в бет365?
 
Последно редактирано:
От: Bet365 измамници? Имам пари, но не мога да залагам...

Кога от bet365 ще върнат депозираните суми от старите акаунти, които изтриха, след като се лицензираха? Аз имам 50EUR и все още не са пристигнали при мен. Някой друг с подобен проблем?
Отдавна ги върнаха. Провери си движенията по-сметката, ако ползваш дебитна карта.
 
От: Bet365 измамници? Имам пари, но не мога да залагам...

Да невероятни мошенници са тези от BET365 scam отвсякъде–----- вкарвате си парите печелите и ви задържат парите докато не заложите в грешната посока това е вече принцип на действие и на други букмейкъри не ви верифицират профила и не можете да си изтеглите дори залога - нито чата им работи - нито телефона само изпращат имейли когато им е изгодно. Който има излишни пари е добре дошъл при тях ----с удоволствие ще ви ги взимат.......
 

Горе