Bitcoin / Биткойн

Дигитализация и сега има. Загледах набързо за Lightning network. Не съм се интересувал много от това, тъй като е грозна безумна кръпка отгоре на Биткойн.
Мушмуроците или в случая каката е направила електронно банкиране като Биткойн е само съхраняване на стойност. Със същия успех можеха да го направят върху долар, или тугрици. Мъчат се да заместят функцията на банките, като не предлагат нещо особено отгоре. Няма общо с крипто революцията.
Dude... ти още ли продължаваш хахаха. Разбрахме, биткойня умира, няма стойност, само ток харчи. Продавай всичко което имаш и го шорти, нали няма цена.
 
If you buy into it expecting profit, the only possible source of profit is new suckers down the line. People can reasonably debate whether the term Ponzi applies here.

a few understand :hankey:

currency of the future :hankey:

stay poor :hankey:

its complicated tehnology :hankey:

its new technology :hankey:

banks are bad :hankey:

we are still early :hankey:

we are investors :hankey:

to the moon :hankey:
 
https://twitter.com/100trillionUSD?s=09

Официално е провъзгласен за врачка в крипто средите. До момента каквото каже за цената на BTC то се случва.

Не може да прогнозираш нещо, което бива манипулирано постоянно от ботове/ борси / Tether ( bitfinex). Е, може да налучкаш, ако имаш късмет. Поразгледах му туитовете, като цяло "NUMBERS GO UP" е аргумента.



Много интересно подкастче.




LMAO


a few understdand
 
Последно редактирано:
Някой пробвал ли е revolut за купуване и продаване на крипто и в частност биткойн?
Таксата спрямо големите чуждестранни борси е по - висока и най - важното ( not your key not your coin ) нямаш го. Но пък е много лесен начин да купиш част за спекулация. Има тема в която споделят, че смятат да позволят реално да имаш bitcoin но за момента това не е станало.
 
Брейка за някои неща е пълна шушумига, ама за Биткойн е прав. На всеки 4 години косят балъците, после поникнали чисто нови.
Добре поне, че за догитата не пита, че хептен смешен щеше да стане.
 
Брейка за някои неща е пълна шушумига, ама за Биткойн е прав. На всеки 4 години косят балъците, после поникнали чисто нови.
Добре поне, че за догитата не пита, че хептен смешен щеше да стане.
Киро разбира от личните си пари, но не разбира парите отвъд това. Какво означават, от къде идват, как работят на по-високо ниво, исторически факти и т.н. И ти си по същия начин, затова си съгласен с него в случая :)
 
Киро разбира от личните си пари, но не разбира парите отвъд това. Какво означават, от къде идват, как работят на по-високо ниво, исторически факти и т.н. И ти си по същия начин, затова си съгласен с него в случая :)
A few understand :hankey: :hankey: :hankey: :hankey: :hankey:
 
Киро разбира от личните си пари, но не разбира парите отвъд това. Какво означават, от къде идват, как работят на по-високо ниво, исторически факти и т.н. И ти си по същия начин, затова си съгласен с него в случая :)
Питаха го конкретно за Биткойн. Нито е пари това, нито исторически факти има. Балъчорът се натиска да го притежава именно защото не му стига под калпака да разучи какво всъщност е.
Брейка може да е прост кат матрос, ама има безпогрешна интуиция. За повечето неща познава предварително какво ще стане. Аз лично не го понасям зарад пропагандата на Тошовия затвор, злоупотребява с доверието на тия дето го гледат. Ама тоя път Любака се наака и ако погледнеш коментарите под видеото му сме на 100% че той е насрания.

п.с.
Оп, набърбуляцахте ли се ве :cool:
 
Последно редактирано:
Е хубаво бе Ванчо, ти като си такъв умник и много ги разбираш нещата, можеш ли да се похвалиш например с това, че всеки месец ти остават излишни пари, т.е. харчиш по-малко отколкото получаваш и винаги ти остават?
 
Когато чалга парти и киро брейка са ти източник на информация за криптовалути, начи темата е за затваряне.
Освен ако не следва екслузивно интервю с някое циганче от Факултета.
 
Когато чалга парти и киро брейка са ти източник на информация за криптовалути, начи темата е за затваряне.
Освен ако не следва екслузивно интервю с някое циганче от Факултета.

 
Последно редактирано:
Изобщо не чакам аз. Купих на 34, купих и на 30. Дали ще падне - може, но и тогава пак ще купя. Имам още малко USDT, а ще пробвам тези дни дали ще ми мине превода от ДСК към Бинанс директно, защото преди ползвах Айкарт със сепа превод. Къде точно ще е дъното никой не знае и все повече ТА не успява да помогне откакто се събудиха мечките. :) Ордери на 28 и 24.5 и чакане да хваща пътя нагоре или надолу.

Това съм го писал на 21.06. После пак купих на 38.5 к. В момента цената е 51 к, а някакъв прост тираджия във видео ми обяснява, че съм баламурник. Я дайте и някой ватман с мнение... :)
 
начи темата е за затваряне.
Aйде поредният мишкуняк ревнал за модерация. Толкова ли си нямате личен акъл, че да църкате за възпитателка?
Е хубаво бе Ванчо, ти като си такъв умник и много ги разбираш нещата, можеш ли да се похвалиш например с това, че всеки месец ти остават излишни пари, т.е. харчиш по-малко отколкото получаваш и винаги ти остават?
Много ясно че да. Ти ли пусна темата полет на предприемаческия мисъл "какво бих инвестирал АКО ИМАХ 1000 лева" :)
Набарбальокахте ли се догита а? Скоро ще го барате и с биткойна, на всеки 4 години се случва.
 
Съвсем детска градина стана. Като свършиха видовете животни да им кръщават валути и почнаха с породи.

 

Горе