Boddypres въпрос??

kokernur

New Member
Може ли да се изключи, потвърждаването на email за бодипрес, и ако може как? Просто искам хората да могат да се регистрират без да се мъчат с потвържадване на емайли...:):)
 
От: Boddypres въпрос??

Сигурно може, но защо да отваряш вратички за злоупотреби с мрежата ти? А пък ако някого го мързи да кликне на един линк за потвърждение, явно не е кой знае колко ентусиазиран да стане член и не ти е притрябвал.
 
От: Boddypres въпрос??

Прав си разбира се, че тея дето ги мързи не са кой знае колко ценни, но като се има предвит, че сайта е нов и няма още потребители лично аз мисля, че това е вариант за набиране на критическа маса. Още повече, че бодипрес изисква да има потребители за да е интересно на сайта....
 
От: Boddypres въпрос??

Е то интересното идва от активността, а не от бройката. Иначе спокойно можеш да си измислиш някакви фалшиви профили, ако ти трябват мъртви души.*:wink: Между другото, порових малко - не открих отговор на твоя въпрос.
 
Какво си ровил пък ти не мога да разбера?
kokernur, пише се buddypress, не bodypres, не boddypres, не boddypress!
И едно елементарно търсене може да те доведе до правилния отговор - http://lmgtfy.com/?q=buddypress+stop+activation
Втория резултат води до добавка която се инсталира и процеса на активация не се изпълнява.

Ей ама наистина добре, че не ви боли колкото ви мързи.
 
От: Boddypres въпрос??

Ами принципът "залудо работи, залудо не стой" ми е чужд, затова рових МАЛКО, както и пише по-горе.

Любопитно ми е: а ти изобщо можеш ли да отговаряш нормално, без да се държиш арогантно - дори и ако някой (както в случая kokernur) не го е мързяло да напише какво точно иска?
 
Мога да и съм го правил, а и го правя. kokornur си е заслужил това отношение. Можеш да разгледаш публикациите ми за да се убедиш. Бил съм рязък с хора, които са си го заслужили по една или друга причина.
И въпреки това не знам за какво си ровил след като не си стигнал до същият резултат. Дори buddypress activation, вади достатъчно резултати.

А що се отнася до обвинението ти в арогантност и ненормално поведение - разгледай тази секция http://www.predpriemach.com/forumdisplay.php?f=41 - просто да те улесня да не ровиш из всички мнения, които съм изписал тук. Така, че те съветвам освен горния принцип който спазваш (за което те поздравяван), да следваш и друг основен принцип - два пъти мери, един път режи.
Не е хубаво да обвиняваш, а още по-малко е хубаво да дрънкаш глупости за някой :)
 
От: Re: Boddypres въпрос??

Не е хубаво да обвиняваш

Къде видя обвинение? Аз попитах и даже специално сложих въпросителен знак.

Но преди това ти директно ме обвини в мързел - без изобщо да знаеш каквото и да е за мен и без да има каквато и да е причина да смяташ, че е мое задължение да търся за някого информация, която при това смятам, че няма да му е от полза.

Но не виждам смисъл да изясняваме тук лични отношения - още повече че нямаме такива.*:)
 
Не мисля, че има смисъл да продължавам да споря. Явно не си разбрал и една думичка от горенаписаното. Трупай си мнения - не ми пречиш.
А любопитствата си спрямо моите отговори, може да си ги спестиш.

П.П. Обвинения в мързел беше kokernur. За теб беше въпроса какво си търсил пък ти. Явно не си го схванал.
 
От: Boddypres въпрос??

Ами аз преди малко спрях да споря, но това пък ти явно не го схвана. Лека вечер.*:)
 

Горе