Copywriting

Witness

New Member
Рейтинг - 80%
4   1   0
След завръщането ми от почивка е време за работа. Предлагам Copywriting и преводи на статии. Мога да осигуря около 10 статии дневно, без събота и неделя.

Мое портфолиo(Английски език) можете да видите в моя профил в Hubpages.

Във връзка от нуждата на портфолио на български език предлагам безплатно 5 статии(1 статия на човек) с дължина до 250 думи безплатно! Статиите ще бъдат публикувани от мое име в http://statiite.com но единствено и само с Ваши линкове!

Цени:

За превод от английски на български и обратно
1$ за 100 думи
За писане на уникална статия на български
1.10$ за 100 думи
За писане на уникална статия на английски
1.30$ за 100 думи

Отстъпки за количество(мин 20 статии за отстъпка)

P.C Можете също така да обърнете внимание на книгата ми Problogging , като стил на писане имам предвид ; )
 
От: Copywriting

С тези цени и рейтинг предвиждам труден старт.
 
От: Copywriting

С тези цени и рейтинг предвиждам труден старт.

Затова предлагаме безплатни статии, които да покажат нивото ни на писане. Освен това предлагаме и доста сериозни отсъпки за по-голямо количество статии
 
От: Copywriting

Мое портфолиo(Английски език) можете да видите в моя профил в Hubpages.

Не ти е лошо нивото на английски, макар че аз имам съвсем различен стил.

На места изпускаш запетайки. Примерно: With over 25 million users, (обособена част)Twitter is one of the biggest webpage on the Net and because of that, (отново обособена част) the first impressions are very important.

И това another - ми 'избоде' очите в двете статии, които прегледах. Примерно: Although as a freelancer you work as your own boss , you can use another people to help you promote your business.

Извинявам се, но аз съм си педант.

------------

Само-едит: И в другите статии имаш грешки със спрежения на глаголи, както и пропуски: 'Many of the (липсва) successful resumes (това 's' е самотно без ') WebPages...'

'this (не е ли these?) tips '

Ще спра до тук.

А искаш добри пари...
 
Последно редактирано:

Горе