diythemes.com пълна шитня или екстравагантно разбиране за Wordpress

BullBlogger

New Member
Абе някой ползвал ли е тия шитни diythemes.com. Все бях виждал осрани WP теми обаче това е върхът на сладоледа. Тая Тестис тема или не е писана за WP и по някаква случайност се инсталва или тия хора си нямат идея ни от сео, ни от програмиране.

Олигофренията е пълна: "IMPORTANT: Unless you have purchased the Developer’s Option, you must leave the attribution link and its wording intact. In other words, the following code must appear in your footer AS IS:" и това е при условие, че лицензът за тая сбирщина кодове е 87 долара?!?! WFT бе уважаеми зрители!!! Гледам и не вярвам на ушите си!

Както и да е, като имам време ще напиша един олайнярващ пост за тестикуларната им тема и ще го публикувам на всички възможни езици на които може гугъл да превежда. С едно просто послание:

NEVER BUY Thesis WP theme from diythemes.com
(or any other f**king place)​

В момента имам един зор: Ако някой е допуснал грешката и е купил тоя боклук, може ли да ме светне откъде изобщо да редактирам 404.php.

Не ме питайте за мотивите ми - всеки здравомислещ човек би искал да изтрие тоя дебилен текст от 404 страницата "Surfin’ ain’t easy, and right now, you’re lost at sea. But don’t worry; simply pick an option from the list below, and you’ll be back out riding the waves of the Internet in no time."
 
От: diythemes.com пълна шитня или екстравагантно разбиране за Wordpress

Явно дебилността е с продължение: Име специален плъгин за редактиране на тестикуларната тема

PHP:
wordpress.org/extend/plugins/thesis-openhook

Все бях виждал олигофрении, но темата ти да е толкова кретенски написана, че да се налага да пишат плъгини за проста редакция по нея вече заслужава Гинес. М др кратка справка в интернет показва, че далеч не съм единствения оценил
"дойстойнствата" на тестикуларната тема

How DIYThemes.com Uses Bullshit SEO to Sell Bullshit WordPress Themes
 
От: diythemes.com пълна шитня или екстравагантно разбиране за Wordpress

BullBlogger, освен с 'куката' можеш да редактираш темата и от custom_functions.php file (thesis > custom > custom_functions.php)

PHP:
http://www.sugarrae.com/blogging-advice/thesis-tutorial-custom-404/
http://www.shilling.id.au/2011/03/customise-the-thesis-404-error-page/
 
От: diythemes.com пълна шитня или екстравагантно разбиране за Wordpress

Четох тия постове - не искам да барам из кода, сайтът не е мой и нямам достъп до хостинга а само до уордпреса. Аз ще намеря решение на въпроса обаче определено където се сетя и по какъвто повод се сетя на всеки ще препоръчам

НИКОГА ДА НЕ КУПУВА Thesis WP theme
DO NOT BUY Thesis WP theme


EДИТ: щастлив съм да видя, че темата вече е индексирана
 
От: diythemes.com пълна шитня или екстравагантно разбиране за Wordpress

а топика за това ли служи?


Четох тия постове - не искам да барам из кода, сайтът не е мой и нямам достъп до хостинга а само до уордпреса. Аз ще намеря решение на въпроса обаче определено където се сетя и по какъвто повод се сетя на всеки ще препоръчам

НИКОГА ДА НЕ КУПУВА Thesis WP theme
DO NOT BUY Thesis WP theme


EДИТ: щастлив съм да видя, че темата вече е индексирана
 
От: От: diythemes.com пълна шитня или екстравагантно разбиране за Wordpress

а топика за това ли служи?

В момента имам един зор: Ако някой е допуснал грешката и е купил тоя боклук, може ли да ме светне откъде изобщо да редактирам 404.php.

Имаш ли идеи?
 
От: От: diythemes.com пълна шитня или екстравагантно разбиране за Wordpress

Имаш ли идеи?
просто не купувай буклуци .. :(
или не се наемай да ги поправяш...
 
От: От: diythemes.com пълна шитня или екстравагантно разбиране за Wordpress

просто не купувай буклуци .. :(
или не се наемай да ги поправяш...

еми абсолютно си прав, ама в случая просто нямам избор
 
Каза, че нямаш достъп до хостинга, но не можеш ли да редактираш файловете директно от админ панела?
Пробвай да инсталираш тази добавка http://wordpress.org/extend/plugins/wp-htaccess-editor/ и смени 404 страницата със ErrorDocument 404 /errormessages/404.php

А иначе не знам от колко време не съм се смял така, както на коментарите в sb :Д
 
От: diythemes.com пълна шитня или екстравагантно разбиране за Wordpress

Точно днес разцъквам тесис-а и бих казал, че е много яка. Всички сео настройки се правят през custom functions и няма нужда да пипаш кода, както е писала Каприс Най-хубавото е, че при ъпдейт на темата, промените се запазват. Пиши на лични какви са ти тревогите.

А тоя дисклеймър му е** мамата. Знаеш, че сме разцъквали темата за ГНУ темите.
 
От: diythemes.com пълна шитня или екстравагантно разбиране за Wordpress

Точно днес разцъквам тесис-а и бих казал, че е много яка. Всички сео настройки се правят през custom functions и няма нужда да пипаш кода, както е писала Каприс Най-хубавото е, че при ъпдейт на темата, промените се запазват. Пиши на лични какви са ти тревогите.

А тоя дисклеймър му е** мамата. Знаеш, че сме разцъквали темата за ГНУ темите.

Хмм, щом ти казваш, че е много яка значи трябва да приема мисълта, че може и да бъркам. Стига да успея да си формулирам исканията в няколко смислени реда различни от "ми искам да е като нормална wp тема" ще се възползвам от предложението най-нахално.

Чеки да раздам малко неузрели репи

****************************
Пет секунди по-късно:

You must spread some Reputation around before giving it to bgkulinar again.
You must spread some Reputation around before giving it to ktomov again
Caprice rep + 51
 
От: diythemes.com пълна шитня или екстравагантно разбиране за Wordpress

Чеки да раздам малко неузрели репи

****************************
Пет секунди по-късно:

You must spread some Reputation around before giving it to bgkulinar again.
You must spread some Reputation around before giving it to ktomov again
Caprice rep + 51

брех говорим за четки в една друга тема ,хубаво кое ти е помогнало като ти сам казваш това : NEVER BUY Thesis WP theme from diythemes.com

ся на кой да вервам ?
на теб ,на грозния на мацето с репа или на .....
кофти се получава ....
 
От: От: diythemes.com пълна шитня или екстравагантно разбиране за Wordpress

брех говорим за четки в една друга тема ,хубаво кое ти е помогнало като ти сам казваш това : NEVER BUY Thesis WP theme from diythemes.com

ся на кой да вервам ?
на теб ,на грозния на мацето с репа или на .....
кофти се получава ....

тая другата тема съм я изтървал. Ти на какво ще вярваш не знам - аз в случая вярвам на Caprice, че явно познава темата, на Ктомов, че пусна една нова идея и основно на препоръката на кулинаря, че темата е яка. В края на краищата за това е форум - коментираме, обсъждаме и т.н.

wanderer, въпреки откровено арогантното ти поведение, афиширано дори чрез аватара ти, не си от антипатичните ми потребители на този форум. Ще оценя ако проявиш снизхождение и ме оставиш с непроменено мнение
 
Re: От: diythemes.com пълна шитня или екстравагантно разбиране за Wordpress

брех говорим за четки в една друга тема ,хубаво кое ти е помогнало като ти сам казваш това : NEVER BUY Thesis WP theme from diythemes.com

ся на кой да вервам ?
на теб ,на грозния на мацето с репа или на .....
кофти се получава ....

Че днес си станал със задника нагоре е видно, поне в останалите 3-4 теми в които се разписа, само че това значи ли, че и мозъчната дейност ти е прекъсната? Не мога да разбера кое от ей този текст не разбра?

В момента имам един зор: Ако някой е допуснал грешката и е купил тоя боклук, може ли да ме светне откъде изобщо да редактирам 404.php.

Четох тия постове - не искам да барам из кода, сайтът не е мой и нямам достъп до хостинга а само до уордпреса. Аз ще намеря решение на въпроса обаче определено където се сетя и по какъвто повод се сетя на всеки ще препоръчам
 
От: От: diythemes.com пълна шитня или екстравагантно разбиране за Wordpress

тая другата тема съм я изтървал. Ти на какво ще вярваш не знам - аз в случая вярвам на Caprice, че явно познава темата, на Ктомов, че пусна една нова идея и основно на препоръката на кулинаря, че темата е яка. В края на краищата за това е форум - коментираме, обсъждаме и т.н.

wanderer, въпреки откровено арогантното ти поведение, афиширано дори чрез аватара ти, не си от антипатичните ми потребители на този форум. Ще оценя ако проявиш снизхождение и ме оставиш с непроменено мнение

НО НА МЕН МИ СТАВА НЕПРИЯТНО КАТО ВИ ГЛЕДАМ ,ТОЯ ДАЛ НА ТОЯ ОНЯ НА ТАЯ Е НЕ Е ХУБАВО ТАКА,МНОГО ЛИ СТЕ ОТВОРЕНИ ДА МУ СЕ НИВИДИ!
АЙДЕ МАЛКО СЕ СПРЕТЕ С ТЕЯ РЕПОВЕ!

ИМА ХОРА И ОТ ДОСТА ГОДИНИ ТУК КОИТО СЛЕДЯТ ФОРУМА
все пак сме в оффтопика ,гледам всеки се обажда реших и аз ,ако беше раздела друг с ченгел не можеш да ми изкараш думата!
 
От: Re: От: diythemes.com пълна шитня или екстравагантно разбиране за Wordpress

Че днес си станал със задника нагоре е видно, поне в останалите 3-4 теми в които се разписа, само че това значи ли, че и мозъчната дейност ти е прекъсната? Не мога да разбера кое от ей този текст не разбра?
да може и да е така,но ми писна като стана да гледам кой на кой дал реп без причина ,
тука ще правим бизнес или гъзове ще лижем?
абе то си личи
виж по горе ,пък и не ме винете и се дразнете че все пак си е офф или съм в грешка?
 
От: diythemes.com пълна шитня или екстравагантно разбиране за Wordpress

wanderer,

имам проблем - не ми помагаш

Идея си нямам за каква друга тема с репутации говориш за какви гъзове и пр - нямам време да се занимавам с това кое кой къде и как го дразни и честно казано не ме и интересува. Ако аз, аватара ми, мненията ми, темите ми или това на кого каква репутация давам те дразни има функция за вмъкване на потребител в игнор листа - просто ме добави там

Любезно те помолих да не ме оставиш да запазя доброто си мнение за теб. Ако все пак държиш да направиш обратното, защото днес ти е скапан деня - на прав път си

ЕДИТ: ако модераторите наглеждат темата - моля, да я локнете - ще се спасявам сам с помощта на получените вече съвети
 
От: diythemes.com пълна шитня или екстравагантно разбиране за Wordpress

wanderer,

имам проблем - не ми помагаш

Идея си нямам за каква друга тема с репутации говориш за какви гъзове и пр - нямам време да се занимавам с това кое кой къде и как го дразни и честно казано не ме и интересува. Ако аз, аватара ми, мненията ми, темите ми или това на кого каква репутация давам те дразни има функция за вмъкване на потребител в игнор листа - просто ме добави там

Любезно те помолих да не ме оставиш да запазя доброто си мнение за теб. Ако все пак държиш да направиш обратното, защото днес ти е скапан деня - на прав път си

ЕДИТ: ако модераторите наглеждат темата - моля, да я локнете - ще се спасявам сам с помощта на получените вече съвети

абе не е ли офтопик където пиша ?
аз ли нещо бъркам?
ти питаш после раздаваш репички на лево десно ,насам и натам
кое ми е грешката?
айде без лоши чуства ама мни намеррисвате тука :)
ей офффе :)
 
wanderer вече не е в офтопик такак че онтопик плс :) и да си знаеш никои те хейтва а си те ценим на база на натрупания итрейдър и пуснати теми :) ... на всеки се случва кофти ден хубава тема пусна за разтоварване :)

Каприз на на Шугър рей винаги бих шляпнал едно линкче не че и трябва но да си има :) http://www.sugarrae.com/ тя е ползва тази тема все пак че и я препоръчва незнам какво и е харесало

@BullBlogger това за линковете да си седя явно от джумла лицензите за темите им е хрумнало дето спъват системата точно заради тази си политика и аз като редовно ползващ WP съм свикнал като си плащам да няма линк иначе ще ползвам някоя 10ките хиляди фрии и ще си направя със същите сео възможности за отрицателно време... 8)

надявам се може да продължим всички да си пишем за бизнес :) стига и аз съм писал офтопик като не помагам :)
 

Горе