E-book: Как да направим пари чрез affiliate marketing?

stroej

Active Member
Рейтинг - 100%
13   0   0
Здравейте,

пускам за продажба още една моя авторска книжка. Въпреки, че от сравнително скоро се занимавам с affiliate маркетинг смея да твърдя, че с доста часове работа открих правилния подход. Тук съм обяснил как за около 1 месец работа да изкарвате доста добри пари.
С още 2-ма човека успяхме да изкараме над 400$ за една вечер следвайките повечето от тези стъпки!

Какво включва книжката?
10 стъпки с разяснения кое, как и защо. Първите няколко стъпки са за обяснение и сигурно по-голямата част ги знаят. Следващите са хардкор-а. Формата й е pdf. Дължина - 7 странички.

За кого е предназначена?
За всеки занимаващ се с интернет бизнес.

Гаранция?!
Да - 24 часа.
Ако не одобрите книжката и ми кажете кой метод е неефективен без повече въпроси ви се връщат всичките пари.
Защо е 24 часа? До тогава пазя 100% наличността им онлайн. За по-късен период ще трябва да се изчака, а и да се разберем.

Език?
Написана е на български, но е по-скоро за англоговорящия пазар!

Цена: 20$

Начини на плащане: PayPal, ePay, банков превод

Колеги, които ще ползват 50% намаление са закупилите предишната ми книжка до 20.04.12 година от тази тема.

Цена за 2-те: 21.50$. Спестявате близо 2 долара!

Ревю копи съм склонен да дам само на модераторите!
Ако имате въпроси след покупката на книгата ще помагам с каквото мога!
 
От: E-book: Как да направим пари чрез affiliate marketing?

Ревю копи съм склонен да дам само на модераторите!

Тъкмо админите се занимават с афилиейт. Ще е полезно да има обективно ревю от хора с опит в този бизнес:wink:
 
От: Re: E-book: Как да направим пари чрез affiliate marketing?

Добре нека само да кажат те и веднага я купувам. Успех.

Те винаги ще дадат добър отзив, ако книгата не е пълен фарс. Е, съмнявам се да е пълен фарс.
 
От: E-book: Как да направим пари чрез affiliate marketing?

Здравейте

тези пари са изкарани след градивен труд, който е близо излезе 1 месец. При нас беше около 2 седмици и нещо, но ние сме 3-ма човека. Създадохме си листи, сайт/блог, набрахме популярност чрез стъпките, които съм написал. Следвахме ги почти неотлъчно, но при нас беше прода-грешка. Отсяхме тези, които ни носят пари!

Никъде не съм написал, че става въпрос за 7 дни работа. След 1 месец работата се автоматизира и значително се намаля!
 
От: E-book: Как да направим пари чрез affiliate marketing?

В книжката са обяснени добри методи за популяризация и продажби.

Особено полезна ще е на начинаещи, защото всичко е обяснено стъпка по стъпка, при това по такъв начин, че всеки да разбере за какво става въпрос. Полезна ще е също и на по-напреднали - винаги е полезно да имате повече източници на качествен трафик и продажби.
$20 е смешна цена за конкретно обяснение за печелене на пари.

Моята оценка е 10/10.
 
От: E-book: Как да направим пари чрез affiliate marketing?

Методите, описани в книгата, еднакво приложими ли са за онлайн и офлайн продукти. Т.е. афилиейт на хапчета за отслабване например и афилиейт за софтуер да кажем?
 
От: E-book: Как да направим пари чрез affiliate marketing?

Няма значение от самия аффилейт.
10-те описани стъпки ще докарат таргетиран трафик към каквото и да е афф. програма.
 
От: E-book: Как да направим пари чрез affiliate marketing?

дайте малко по-подробна информация за книгата.
 

Горе