EasyAds Регистрация за нови клиенти

danko6

Well-Known Member
EasyAds


https://easyads.bg/news.php?id=35
Какво според вас искат да кажат с това че има регистрация за нови клиенти и нови сайтове.Че сайтовете не е задължително да имат по 1000 посещине дневно или просто регистрацийте до сега са били спряни и сега ги пускат
 
От: EasyAds Регистрация за нови клиенти

Регистрациите сега ги пуснаха. Трябва да имаш мин. 1000 уникални.
 
От: EasyAds Регистрация за нови клиенти

Платформата до скоро беше от затворен тип (канеха сайтове), от известно време приемат нови кандидатури но наличието на над 1000 уникални не е гаранция, че ще те приемат ! Зависи от аудиторията на сайта и неговата насоченост и дали е свързан с нуждите на мрежата т.е. зависи от търсенето на рекламодателите. Имат доста завишени критерии в сравнение с easytrader.
 
От: EasyAds Регистрация за нови клиенти

тея не са ли ейзитрадер? мани ги много ме е яд на тях... правеха ссе на големи девици и те
доволен съм от етаргет към момента
 
Последно редактирано:
От: EasyAds Регистрация за нови клиенти

Точно изитерейдър са, личи си и по начина им на мислене :)
 
От: EasyAds Регистрация за нови клиенти

Изитата са, но за момента съм доволен от тях...
 
От: EasyAds Регистрация за нови клиенти

тея не са ли ейзитрадер? мани ги много ме е яд на тях... правеха ссе на големи девици и те
доволен съм от етаргет към момента
Аз сега се регнах в етаргет дано да ми одобрят сайтовете.А би ли казал по колко плащат на клик и коректни ли са?
 
Последно редактирано:
Приблизително 3 стотинки на клик, като ми се е случвало да получавам и по две. За коректност - проблеми няма. Плащат си редовно, стига да си достигнал минималния праг от 50 лева. Плащанията се извършват след 20то число на следващият месец. Т.е за Март, ще получиш паричките си след 20ти до 23ти-24ти (зависи от съботите и неделите).
 
От: EasyAds Регистрация за нови клиенти

Ако не опиташ няма как да разбереш :)
 
От: EasyAds Регистрация за нови клиенти

Да, отворили са системата за нови регистрации на сайтове, като критериите им определено са доста високи, но пък и цените за клик са на по-високо ниво.

Приблизително 3 стотинки на клик, като ми се е случвало да получавам и по две.
Ми то за тия стинки няма никакъв смисъл да ги въртиш, аз в изиадс взимам по 5 за каретата и 10 за банера, ако си в групата на гъзарите е още по-добре - 10 за каретата и 30 за банерите, което си е чудесно, даже гугъл им отстъпват по цена на клик.
 
От: EasyAds Регистрация за нови клиенти

Ми то за тия стинки няма никакъв смисъл да ги въртиш, аз в изиадс взимам по 5 за каретата и 10 за банера, ако си в групата на гъзарите е още по-добре - 10 за каретата и 30 за банерите, което си е чудесно, даже гугъл им отстъпват по цена на клик.

От на гугъл цената е по-висока, за сметка на това CTR е много пъти пъти по-малък. Така че файда няма много.
 
От: EasyAds Регистрация за нови клиенти

Еми аз взех кода и го сложих в сайт си
http://music.klik4e.info/
но неразбарх сега одобрен ли съм или не одчита ми пари за клик но на емайла са ми пратили че ще разгредат молбата ми
:(
А я кажете ако напиша на 10 приятела по скайпа да влязат и да кликнат по 1 рекламка ще има ли бан за да знам да не се издъна
 
Последно редактирано:
От: EasyAds Регистрация за нови клиенти

Еми даде ми кода виж в www.music.klik4e.info там съм сложил рекламите даже пробвах един приятел кликна и ми одчита пари но на емайла не са ми писали че съм одобрен или нещо
това са ми написали на емайла
Tazi plosht shte se aktivira sled odobrenie ot nashiya portal menidjar. V naj
skoro vreme molbata vi shte bade razgledana.

щом получавам пари одобрили ли са ме
 
От: EasyAds Регистрация за нови клиенти

не си прочел точно темата аз се регнах в етаргет
и аз разпитвам за тя в последните си няколко поста питам за тях дали ще ме приемат
 
От: EasyAds Регистрация за нови клиенти

Тия за колко време удобряват или отхвърлят. Ако те отхвърлят пращат ли майл, поне да знаеш, да не ги чакаш
 
От: EasyAds Регистрация за нови клиенти

Един сайт ми го одобриха за около 4 часа, при това без да гледат посещенията (бяха към 200), но и сайта е доста пипнат. Ама CTR-а е много нисък, същата позиция в etarget хваща 2-3 пъти по-висок CTR. Мно тъпо с тия бг мрежи - едни и същи реклами се въртят из целия нет, а и неможе да ги подбираш.
 

Горе