Facebook - промени и новости

monefff

Well-Known Member
И при вас ли е много зле трафика?
Прекалено е даже.. Такъв спад може би никога не е имал. Около 3 или 4 пъти е спада в трафика

monefff

Well-Known Member
Покрай евроизборите фб няма да работи :D
Очевидно да.. Дано да е само тогава, че аз четох разни промени, които искат да вкарват и може да останат накрая само БТВ и Нова телевизия :D

yavkata

Active Member
За страниците в момента нямам наблюдения, но при мен в групите е страшна трагедия 3 профила ползвам за групи и 2 от профилите спада е драстичен от вече 1 м на третия профил от вторник и там ме удари

talibana

Active Member
За страниците в момента е трепач. 800 рийч на публикация, като имаш напредвид, че има 30 коментара под нея.(200k страница)

kota

Member
Здравейте! В рамките на 4 месеца купих три нови домейна, но адсенс не ме одобряват за реклами. Преди нямаше проблем, но от декември явно имат нови правила. Статиите ми са с оригинално съдържание, вкарвам и трафик, но без успех. Не ми дават дори и конкретна причина, а само, че са открили нарушения в сайта ми...

При мен се реши проблема, като смених едновременно и домейна и профила в гугъл.

Svetliooo

Well-Known Member
Здравейте,
Има ли tool с който мога да изтегля всички facebook user ids , които са членове на дадена група или са харесали дадена страница ?
Целта ми е да ги добавя като аудитория и да им пусна реклама.

Намерих едно приложение за Хром, но така и не запали.

garnet

Well-Known Member
Здравейте,
Има ли tool с който мога да изтегля всички facebook user ids , които са членове на дадена група или са харесали дадена страница ?
Целта ми е да ги добавя като аудитория и да им пусна реклама.

Намерих едно приложение за Хром, но така и не запали.
Може би със скрипт някакъв. Пиши ми на ЛС с бюджет за тоя проект.

Svetliooo

Well-Known Member
Може би със скрипт някакъв. Пиши ми на ЛС с бюджет за тоя проект.
Колега ако трябва да се коди, и аз ще го изкодя. Търся ако вече има готово решение.

kamentk

Well-Known Member
Аз да питам друго...има ли начин да се свалят всички снимки от някоя страница или албум, но не една по една?

Eдно време ми беше трябвало това преди 4-5 години- навсякъде пишеше за някакъв плъгин, обаче беше толкова бъгав, само си изгубих времето и ги дръпнах на ръка. Дано в днешно време има по-добра алтернатива.

thejaguar

New Member
Май фейсбук няма да спре с промените. Или това е нормално!
(както казваше 1 "приказка", само промяната не се променя /нещо такова/)

Горе