Facebook - промени и новости

И при вас ли е много зле трафика?
Прекалено е даже.. Такъв спад може би никога не е имал. Около 3 или 4 пъти е спада в трафика
 
Покрай евроизборите фб няма да работи :D
Очевидно да.. Дано да е само тогава, че аз четох разни промени, които искат да вкарват и може да останат накрая само БТВ и Нова телевизия :D
 
За страниците в момента нямам наблюдения, но при мен в групите е страшна трагедия 3 профила ползвам за групи и 2 от профилите спада е драстичен от вече 1 м на третия профил от вторник и там ме удари
 
За страниците в момента е трепач. 800 рийч на публикация, като имаш напредвид, че има 30 коментара под нея.(200k страница)
 
Здравейте! В рамките на 4 месеца купих три нови домейна, но адсенс не ме одобряват за реклами. Преди нямаше проблем, но от декември явно имат нови правила. Статиите ми са с оригинално съдържание, вкарвам и трафик, но без успех. Не ми дават дори и конкретна причина, а само, че са открили нарушения в сайта ми...

При мен се реши проблема, като смених едновременно и домейна и профила в гугъл.
 
Здравейте,
Има ли tool с който мога да изтегля всички facebook user ids , които са членове на дадена група или са харесали дадена страница ?
Целта ми е да ги добавя като аудитория и да им пусна реклама.

Намерих едно приложение за Хром, но така и не запали.
 
Здравейте,
Има ли tool с който мога да изтегля всички facebook user ids , които са членове на дадена група или са харесали дадена страница ?
Целта ми е да ги добавя като аудитория и да им пусна реклама.

Намерих едно приложение за Хром, но така и не запали.
Може би със скрипт някакъв. Пиши ми на ЛС с бюджет за тоя проект.
 
Може би със скрипт някакъв. Пиши ми на ЛС с бюджет за тоя проект.
Колега ако трябва да се коди, и аз ще го изкодя. Търся ако вече има готово решение.
 
Аз да питам друго...има ли начин да се свалят всички снимки от някоя страница или албум, но не една по една?

Eдно време ми беше трябвало това преди 4-5 години- навсякъде пишеше за някакъв плъгин, обаче беше толкова бъгав, само си изгубих времето и ги дръпнах на ръка. Дано в днешно време има по-добра алтернатива.
 
Май фейсбук няма да спре с промените. Или това е нормално!
(както казваше 1 "приказка", само промяната не се променя /нещо такова/)
 

Горе