Facebook - промени и новости

Здравейте, колеги! Имате ли страници с 0 рийч? За снимките няма проблем, имат ангажираност, но при линковете пълна нула....
 
При мен от 10 дни някъде. Влизат хора онлайн и за 5-10 минути се изтеглят на 80%, явно се спира дистрибуцията в един момент. Дано се оправи скоро! :)
 
Аз лично нямам проблеми с това дори рийча на линковете е сравнително добре
 
Рийча е спаднал, защото са отпуснали свободията на другите "медии" и явно ще има здрава секира след това, първия изгорял е Карбовски, а сред тях ще изгори някоя друга обективна медия. Пишете за Софи Маринова и за на азис врачките.
 
  • Like
Реакции: DJO
Рийча е спаднал, защото са отпуснали свободията на другите "медии" и явно ще има здрава секира след това, първия изгорял е Карбовски, а сред тях ще изгори някоя друга обективна медия. Пишете за Софи Маринова и за на азис врачките.

Какви други медии?
 
За качващите зодии, вицове, рецепти и чалгарски клюки вярвам, че заплаха няма :D
 
  • Like
Реакции: DJO
Ти ударен ли си? И откога си така?

Не съм ударен, сега варвят яки наказания за толерантност, затова е изгърмял и карбовски както и редица страници на футболни клубове, качващи неща против ромите. Отдавна съм спрял да се занимавам с тях и със съдържание което може да се определи от бота им като сексуално или расистко. :Д може да не е справедливо но какво да се прави правим се на монахини заради бота.
 
Бяха ме блокирали заради снимка от 2016 година за 30 дена и то точно заради ромите .. преди няколко дни
 

Горе