[FreeHost.BG] Безплатен PHP ХОСТИНГ със Непробиваема ДДоС Защита!

2,5 Милиона (ЛВ), виж печалбата на Д3ВСОФТ ЕООД в Търговския регистър.. милионер съм.
Понеже съм от нахаканите потребители и предприемачи, няма нужда да гледам в публичен регистър дадена информация, а просто ще попитам компетентни за това хора, които са на един телефон разстояние.
Нищо лично към дейността ти, нито те дискриминирам по някакъв начин, но фирмата ти дори не е регистрирана по ДДС.

Отдавна знам, че се изявяваш в интернет пространството и не те познавам лично. Останалото да го допълнят колегите...
Лично смятам, че след като имаш такова желание да се изявиш в сферата е по-добре първо да започнеш да работиш за някого, за да придобиеш нужния интелект от знания и след това да регистрираш фирми. Целта на фирмата не е просто да те видят, че си сериозен, ако това ти е била целта.
 
Едната е регната, вчера я гледах.. до кат се мъчех да се логна у дискорта, че си помислих, че е оня нашия си - ескорта 😁
 
Едната е регната, вчера я гледах.. до кат се мъчех да се логна у дискорта, че си помислих, че е оня нашия си - ескорта 😁
А, то това не е фактор попринцип, което споменах. Въпроса е съвсем друг, очевидно...
Аз не бих доверил файловата си система на такъв тип проект. Това, че има регистрирана фирма не може да спечели доверието ми, без значение безплатно или не.
 
топ ддос модул пхп е писан преди 15г от един австралиец. И май в момента у БГ го ползвам само аз.. А ТИ откъде го имаш? Да не си ми го гепснал ей 😆
Платих на програмисти да го напишат моя..
 
Понеже съм от нахаканите потребители и предприемачи, няма нужда да гледам в публичен регистър дадена информация, а просто ще попитам компетентни за това хора, които са на един телефон разстояние.
Нищо лично към дейността ти, нито те дискриминирам по някакъв начин, но фирмата ти дори не е регистрирана по ДДС.

Отдавна знам, че се изявяваш в интернет пространството и не те познавам лично. Останалото да го допълнят колегите...
Лично смятам, че след като имаш такова желание да се изявиш в сферата е по-добре първо да започнеш да работиш за някого, за да придобиеш нужния интелект от знания и след това да регистрираш фирми. Целта на фирмата не е просто да те видят, че си сериозен, ако това ти е била целта.
Аз не искам да работя за някого, имам достатъчно пари!
 
А, то това не е фактор попринцип, което споменах. Въпроса е съвсем друг, очевидно...
Аз не бих доверил файловата си система на такъв тип проект. Това, че има регистрирана фирма не може да спечели доверието ми, без значение безплатно или не.
Опитай.
 
Аз не искам да работя за някого, имам достатъчно пари!
Мислиш, че си достатъчно компетентен като имаш пари, или обратното, или и двете? Защото и ние имаме пари, не е като да нямаме, както и много други колеги. Успех.
 
Мислиш, че си достатъчно компетентен като имаш пари, или обратното, или и двете? Защото и ние имаме пари, не е като да нямаме, както и много други колеги. Успех.
който има пари
не работи мой човек...
 
който има пари
не работи мой човек...
Изглежда, че не търпиш критики, а трябва! Полезно е, особено като се има предвид, че самите критики може да са от хора на доста сериозно ниво, които хич не са малко. По този начин се осъществяват бъдещи контакти, които биха могли да бъдат от полза.
Мисля, че си малко малък в случая, с което е добре да се съобразиш, но е хубаво, че имаш желание за развитие. Приятна вечер.
 
Платих на програмисти да го напишат моя..
малиии ше падна ако тие са ми го гепснали и са ти го "направили" за 20К 🫢

Дано и идеята за "турбо оборотен" хост, не са ти я дали същите.. щото като някакъв минимум се ми се струва, че такава идея се дава За тин дерзания и е плод на дерзания от същия вид 😉

Ако верно си си навил на пръста, да ставаш топ-хост у бг, може да поразчетеш дерзанията на хората тук у секция "хостинг", а пък мое и аз по некое време да изсмуча нещинко от пръстите 😁
 
Дано и идеята за "турбо оборотен" хост, не са ти я дали същите.. щото като някакъв минимум се ми се струва, че такава идея се дава За тин дерзания и е плод на дерзания от същия вид 😉
Не се обяснявай, ами...
Влез в дискорд сървъра..

Ако верно си си навил на пръста, да ставаш топ-хост у бг, може да поразчетеш дерзанията на хората тук у секция "хостинг", а пък мое и аз по некое време да изсмуча нещинко от пръстите 😁
За енти път демонстрираш нездрав интерес към този нездрав бизнес, затва по-добре...
Линка цъкни
 
  • Like
Реакции: Sky
И ти ли не разбра, че влизам само в ескорт сървисите, при каките :) нямам работа в платформи на разни куци служби??!! 🤫
Щом ни мои си шерне и инфото като хората, няма кво да обсъждаме повече ;)
 
И ти ли не разбра, че влизам само в ескорт сървисите, при каките :) нямам работа в платформи на разни куци служби??!! 🤫
Щом ни мои си шерне и инфото като хората, няма кво да обсъждаме повече ;)
Има хора от ГДБОП в сървъра ми, можете да се запознаете.
 
Извинявам се, но.. цялата работа е много странна.
Първо авторът на темата се представя като милионер и е декларирал над 9 милиона приходи от услуги за 2022г. Прекрасно, собственик е на преуспяващ бизнес. Но има интересни въпроси, като например:
1. Как така чисто нова фирма с чисто нов предприемач (който никога не е имал участие в други фирми преди) реализира близо 10млн лева оборот за 6 месеца работа (фирмата е регистрирана в края на м. май 2022, т.е. отчетът е за периода юни-декември) и то без нито един служител (разходите за персонала в каченото ОПР са 0лв за цяла година - без граждански договори, без служители на щат..). Сериозно, ако е открил начин да реализира услуги за над 2млн лева на месец без нито един служител, защо пише във форум с предложение за безплатен хостинг?
2. Как е възможно всичките ти 7млн лв разходи да са в графа "други"? Тоест този бизнес не е придобил нито един ДМА, примерно лаптоп или телефон на този оборот? Нито една външна услуга?
3. Защо собственик на мултимилионен бизнес декларира сам финансовия си отчет в ТР? Такова нещо виждам за първи път (изключваме случаите, в които самият собственик е счетоводител)? Да не говорим, че "Разходи за данъци от печалбата" при налична печалба не може да е празно поле, както в случая. Това е супер елементарна грешка, особено за собственик на мулти милионен бизнес.
4. Как така с този оборот не е извършен независим одит, каквото е изискването на чл.37 от ЗСч?

Съгласно изискванията на чл. 37, ал. 1 от ЗСч, на задължителен независим финансов одит подлежат:

I. Годишните и консолидираните финансови отчети на:

  1. малки предприятия, които към 31 декември на текущия отчетен период надвишават най-малко два от следните показатели:
a) балансова стойност на активите – 2 000 000 лв.;

б) нетни приходи от продажби – 4 000 000 лв.;



И за капак на всичко - същата фирма с мултимилионен оборот няма регистрация по ЗДДС. Честно ли?
1711574321570.png

С други думи, някой много отчаяно иска да изглежда като милионер без всъщност да е такъв. Но цената ще бъде доста висока (чл. 313 от Наказателния кодекс).
 
Последно редактирано:
Има хора от ГДБОП в сървъра ми, можете да се запознаете.

Няма боб бате, няма леща :) Не става въпрос за твоето микросървърче в убития сайт, а за логин изобщо във въпросният ;)
НЕ ДАВАМ шер на подобни сайтове, защото съм запознат с целта им.
 
Извинявам се, но..
Излишно се хабиш, както и Димитров, например. Няма да получите адекватен отговор. Или ще подмине или ще изстреля нещо безумно в съвсем друга насока. Идеята е да върви лакардията на принципа "няма лоша реклама". Без значение е, че не седи нищо смислено или някаква реална услуга зад тази фирма.

Като цяло, въобще няма да е в сферата на предположенията, че са намесени ментални проблеми тука.
 
Не може да се отрече, че привлича интереса. Толкова коментари за няколко часа може да събере само някоя тема за пици, а това си е направо тематично за форума.
Глупости.
 

Горе