Genbucks ?:Печеля ли нещо поръчване на free sample?

Carnation

Member
Тъкмо започвам с тази програма и няма и седмица промотиране на сайта (без много зор) забелязах че има pending order за безплатна бутилка Худия. Печеля ли нещо от това, освен вероятността този който е поръчал да се зариби и да се върне за още (само да не се връща за още аванта:))?
 
От: Genbucks ?:Печеля ли нещо поръчване на free sample?

печелиш от доставката честито $9 :lol:
 
От: Genbucks ?:Печеля ли нещо поръчване на free sample?

Рано е за честитки, още не е потвърдена поръчката.
Ама все пак благодаря!
П.С. Много яка програма щом и от доставката заделят за нас :)
 
От: Genbucks ?:Печеля ли нещо поръчване на free sample?

печелиш от доставката честито $9 :lol:
Честито и от мен. Печелиш от шипинг, както вече Sobieski спомена. За всички фри семпъли е така, да знаете:) Но и зарибявката е да му се хареса и да поръча нормално, просто фри трейлите вървят за широко навлезли продукти, тъй като конкуренцията става голяма за тях. :wink:

Успехи. ;)
 
От: Genbucks ?:Печеля ли нещо поръчване на free sample?

еми 40 или 50% е комисионната от доставката...
 
От: Genbucks ?:Печеля ли нещо поръчване на free sample?

Колкото-толкова, аз съм доволен. Поне ще ми избие 5-те долара които съм дал дотук за адсенс.И нищо да нямаше аз се радвам на факта че имам поръчка. Два-три месеца трепети да пласирам някой проактол, а две-три седмици за поръчка на един фри семпъл на худия. Май ще се пренасоча изцяло към Genbucks...
 
От: Genbucks ?:Печеля ли нещо поръчване на free sample?

А тея безплатните хапове от отделно ли място се купуват или пак от сайта на худията. Идеята ми е ако ги пренасочвам дали имат избор или направо си вземат платените.
 
От: Genbucks ?:Печеля ли нещо поръчване на free sample?

А тея безплатните хапове от отделно ли място се купуват или пак от сайта на худията. Идеята ми е ако ги пренасочвам дали имат избор или направо си вземат платените.
Бате има тамплейт с Фрии хидия, както има и тамплейти с нормални цени за худията. Просто си го избираш него или линкваш към него. ;)
 
От: От: Genbucks ?:Печеля ли нещо поръчване на free sample?

здр според теб мога ли да се справя да продавам genbucks без да разбирам от енглиш ? :(
 
От: Genbucks ?:Печеля ли нещо поръчване на free sample?

Ако знаеш някой доста говорим език, различен от бг - да, ще се справиш. Ама ако е само бг - трудно ще стане с бг пазара, просто тук хората нямат навика да пазаруват онлайн, пък и повечето неща, предлагани от генбъкс, може да излязат множко за джоба на средностатистическия българин.
 
Най страното е че можеш :) обаче резултатите няма да са толкова добри колкото ако го знаеше ще трябва да ползваш дупликеит контент да го ротираш да си сглабяш от няколко стаии една. Не пречи да пробваш :)

Обаче се запиши на един англииски ще ти е полезен не само за сайтовете
 

Горе