Godaddy промо - $1.18 за домейн

resolver

Active Member
Код:
[B]LEAVES[/B]

повече информация


The new $1.18/domain GoDaddy coupon ($1 + the $0.18 ICANN fee) will expire on the 31st of December 2011 at 11:59 PM EST or after it has been redeemed 10,000 times. It cannot be used for transfers or renewals, only new registrations. One domain per customer and it is not possible to use PayPal or AliPay.

It’s not limited to dot coms though, it works for other TLDs as well: . net, .org, .biz, .us, .ca, .in, .co.uk and .mobi. have fun :)
 
От: Godaddy промо - $1.18 за домейн

Благодаря за споделянето!

Някой ако може да ми купи домейн (аз ще ви дам парите в пейпал) ще му предложа събмит в 50 бг соц. мрежи - безплатно!
 
От: Godaddy промо - $1.18 за домейн

Аз ще ти свърша работа, имам вече 2 карти и ще мога и за двамата, да не стане като миналия път объркване, пиши в скайпа.

П.п Кода си работи, @resolver Мерси:clap:
 
Последно редактирано:
От: Godaddy промо - $1.18 за домейн

Пробвам да подновя един домейн .net .. и не ми дава нещо.. при вас как е? работи ли?

Благодаря за кода...
 
От: Godaddy промо - $1.18 за домейн

Пробвам да подновя един домейн .net .. и не ми дава нещо.. при вас как е? работи ли?

Благодаря за кода...

Работи само за нови домейни.
 
От: Godaddy промо - $1.18 за домейн

Благодаря, че каза.. от 1 час се мъча да го подновя :)
 
От: Godaddy промо - $1.18 за домейн

Супер си бачка купона, само да вмъкна, че с една карта става веднъж номера, дори и да се направи втора регистрация.
 
От: Godaddy промо - $1.18 за домейн

Благодаря, че каза.. от 1 час се мъча да го подновя :)

.... It cannot be used for transfers or renewals, only new registrations.

Още в 1-вия пост е опоменато.

P.S. Изобщо има толкова големи отстъпки при подновяван, аз вече 10-15 купон за 1$ виждам и никой не става за подновяване, само за регистриране.
 
От: От: Godaddy промо - $1.18 за домейн

Още в 1-вия пост е опоменато.

P.S. Изобщо има толкова големи отстъпки при подновяван, аз вече 10-15 купон за 1$ виждам и никой не става за подновяване, само за регистриране.
Винаги са за регистриране, и то само с дебитни/кредитни карти :)
 
От: Godaddy промо - $1.18 за домейн

Мой приятел опита днес но не стана .... имаше ограничение до 10 000 или до края на декември според промоцията (поне по спомени) и явно се е изчерпало количеството.
 

Горе