GoDaddy теглят пари, когато им скимне

tuger

Well-Known Member
Тия дедита пак са изтеглили пари от картата ми да подновяване на някакъв [FONT=arial, helvetica]WebSite Tonight Economy - 5 Page Web Site. Подновяват го, а пише [/FONT][FONT=arial, helvetica]New Account. Не съм се записвал за такова чудо. Има и още [/FONT][FONT=arial, helvetica]Bandwidth Renewal (recurring). Цялото удоволствие $5.99.:oops:
Естествено след като ми пратиха известието бързо разкарах всичко, което има автоматично подновяване, но вероятно има още скрити мини. Ако някои има подобен горчив опит, моля да ме светне за още някоя изненада.

Изводът е ОГЛЕЖДАЙТЕ всички полета и особено с надпис [/FONT]Automatic Renewal.
 
От: GoDaddy теглят пари, когато им скимне

Tuger, взел си нещо на промоция и го слагат като бонус в кошницата-1-2 месеца беше безплатно после си плащаш за подновяване. На мен ми се наложи два пъти да го трия от кошницата.
Оглеждайте добре офертите на татенцата за подобни 'бонуси' :)
 
От: GoDaddy теглят пари, когато им скимне

Бах ги и на мен са ми го ръгнали това! Има ли някакъв начин да го деактивирам или трябва да чекам да тръгне да изтича, че тогава? :)
 
От: GoDaddy теглят пари, когато им скимне

Точно когато натиснете копченцето "Apply Code" (купонче) добавя и "безплатната екстричка" в кошничката.
 
Мда и домейна за 1.12$ става на 7.13$ - това мисля се появи септември месец при новите купони за долар. Оглеждайте си хубаво кошничката при всяка поръчка когато ползвате подобни купони за намаления. Аз веднъж се опарих с тази оферта и си имам обеца на ухото ;)
 
От: GoDaddy теглят пари, когато им скимне

Аз уж два пъти гледах ама това май по собствено усмотрение си го добавя щото не го видях в кошницата. Евал съм ги ще го платя ама повече домейни нема да вземам от там като ще въртят мръсни номерца...
 
От: GoDaddy теглят пари, когато им скимне

Неколкократно го добавят, третират те като жена. Ако им откажеш един път пробват втори-трети с надеждата да мине номера ;)

Един съвет: като купувате от татенцата-гледайте бройката продукти в кошницата точно преди да платите-взимате 2 домейна трябва да пише 2 продукта, ако има повече-върнете се и проверете
 
От: GoDaddy теглят пари, когато им скимне

Из настройките им имаше някъде списък на продуктите ти. От там се чеква всичко и има една глобална настройка AutoRenewal - сетва се на офффф
Аз преди няколко дена получих мейл нещо си за WebSiteTonight, и ми стана едно такова странно, влезнах у сайта им и видях че го имам в тоя списък продукти все още на trial, ама след няколко дена му изтичаше срока, та веднага сложих абсолютно всичко на AutoRenewal - OFF
 
От: GoDaddy теглят пари, когато им скимне

Къде се намира тази настройка, не мога да я намеря?
 
От: GoDaddy теглят пари, когато им скимне

Ей тука е списъка, има два таба един за домейни и един за продукти:
https://mya.godaddy.com/myrenewals/m...2B&tab=domains
не знам дали ще бачка така даден

Много им мразя контролния панел честно. И аз гледам, че го имам лепнат тоя сървис от 1-2 седмици на посоченото от @ThinkFast меню ми е офф Show columns for: Auto-Renew това достатъчно ли е или още нещо трябва да се спира?
 

Горе