GoDaddy [.com $1.19] БЪРЗО !

Borisov

Active Member
Колеги, GoDaddy отново са напред с промоцията за $1.19 com домейни.


кода този път е:
Код:
99BUYCOM
Ако някой ще регистрира, давайте!

(по 1 домейн на акаунт както винаги)
 
Последно редактирано:
От: [.com $1.19] БЪРЗО !

ей, пак ни зарадва с нещо полезно

голямо благодаря
 
От: [.com $1.19] БЪРЗО !

Радвам се, че ви върши работа.

Надявам се, че този път повече хора ще се възползват и ще спестят някой друг долар.

Успех на всички!
 
От: [.com $1.19] БЪРЗО !

Благодаря. Купих си домейн. Жалко, че дават само по един.

Обаче не можах да разбера как така си го купих, въвеждайки само номера на дебитната си карта и датата на валидност... Онзи трицифрен номер на гърба за украса ли е сложен?

Това ограничение да не се ползва PayPal не ми хареса, но разбирам защо го правят - иначе всеки ще си направи 10 акаунта и ще си регистрира 10 домейна на безценица :)
 
От: [.com $1.19] БЪРЗО !

А колко ще струват другата година и до кога е валиден кода?
 
От: [.com $1.19] БЪРЗО !

Това е официалната информация от GoDaddy:
SPECIAL OFFER!
$0.99 DOMAIN NAMES!

Register or transfer any available .COM, .US, .MOBI, .BIZ, .NET or .ORG domain for just $0.99!*

Applies to the first year only of new or transfer registrations. This offer may not be used for renewals, bulk registrations, premium domains or Sunrise/Landrush domain registrations. Limited to one order per customer, expiring after 5,000 redemptions or on May 1st, 2009.
Discount will be reflected in your shopping cart; cannot be used in conjunction with any other offer or promotion. Customers may not use gift cards or PayPal® to redeem this offer.

Your discount will be applied in your shopping cart.

Догодина не се знае колко ще струва. Но няма да е много. Вероятно ще можеш да ползваш купона OYH3 за отстъпка.
 
Re: От: [.com $1.19] БЪРЗО !

Благодаря. Купих си домейн. Жалко, че дават само по един.

Обаче не можах да разбера как така си го купих, въвеждайки само номера на дебитната си карта и датата на валидност... Онзи трицифрен номер на гърба за украса ли е сложен?

Това ограничение да не се ползва PayPal не ми хареса, но разбирам защо го правят - иначе всеки ще си направи 10 акаунта и ще си регистрира 10 домейна на безценица :)


годеди никога не са го искали едно време не е имало код на гърба и това е като си много голям в бизнеса разрешени са ти повече неща ...
 
От: [.com $1.19] БЪРЗО !

Хех наистина не става с ПейПал да си купя домейн при тази промоция. Някой да има наблюдения как се държи с Дебитна Виса Електрон от ПИБ!?
 
От: [.com $1.19] БЪРЗО !

Моята Visa Electron е от ПроКредит банк. Не вярвам да ти прави проблем с тази от ПИБ.
 
От: [.com $1.19] БЪРЗО !

Ще пробвам вечерта, дано да не е свършила бройката с тази промоция :)

Мерси все пак и на теб :)
 
От: [.com $1.19] БЪРЗО !

Някой ако може да ми купи един домейн че нямам кредитни (дебитни карти) мога да му ги дам парите в епейа. Ако има такива мсг ми :mrgreen:
 
От: [.com $1.19] БЪРЗО !

А колко ще струват другата година и до кога е валиден кода?

Следващата година ще е предполагам на $9,99, но почти по всяко време има промо кодове за подновяване, така че предполагам можеш да си го свалиш и на $6,75, а може и да пуснат по-добра промоция.

Съжелявам, че има ограничение за пейпал, но такава е самата промоция...

Поздрави,
Борисов
 
От: [.com $1.19] БЪРЗО !

Хех наистина не става с ПейПал да си купя домейн при тази промоция. Някой да има наблюдения как се държи с Дебитна Виса Електрон от ПИБ!?
Алчно засмука $1,19...
 
От: [.com $1.19] БЪРЗО !

ПРОМОЦИЯТА СВЪРШИ!

На печелившите честито, а останалите не губете кураж - следващия тираж може да сте вие :)

Поздрави!
 
От: [.com $1.19] БЪРЗО !

199DOMAIN - $1.99 домейн + $0.20 такси = $2.19 общо!

НЕ ЗНАЯ до кога ще продължи тази промоция затова се възползвайте докато можете!

Поздрави!

П.П. - ТОВА Е ДРУГА ПРОМОЦИЯ!
 
От: [.com $1.19] БЪРЗО !

Колко време след като се направи сделката за домейна, информацията се отразява в банката? Сега гледам през електронното банкиране, че няма никакво движение... Притеснява ме, че банката ще откаже плащането, при положение, че е не е въведен трицифрения номер от гърба на картата.
 
От: [.com $1.19] БЪРЗО !

Не се притеснявай!

В зависимост от процесора, може да не ти се изиска такъв номер.

Мен са ме "драли" два пъти за 1 и също нещо, след като бяха забравили, след което ми върнаха второто плащане, защото просто системата им беше отчела късно оригиналното :)

Успех на останалите, пак припомням:

ТОВА Е ДРУГА ПРОМОЦИЯ:

Код:
199DOMAIN
$1.99 домейн + $0.20 такси = $2.19 общо!
 

Горе