Google бомба на бг правителството

От: Google бомба на бг правителството

неразбирам какво искаш да ми кажеш

че емоциите са лош съветник :)
 
От: Google бомба на бг правителството

това правителство както и предното се провалиха, едното върна имотите на царчето, това ни обвърза енергийно с русия.

който има какво да казва да си го казва, по времето на костов сегашните управляващи виеха за "майка" русия и колко било хубаво преди 89. нека не се подсещаме за купоните, софийското гражданство, нямането на хляб, смелените глави и без провокатори и т.н.

който се радва на успехите може да ги посочи, аз посочвам ето това -> http://dnes.dir.bg/2009/01/25/news3901199.html


аз за съжаление не можах да отида на протестите, но ако има такива след 5-6 ще съм там.
 
От: Google бомба на бг правителството

@radev защо винаги трябва да си на обратно, имам чувството че това понякога го правиш нарочно, не може ли един път и ти да подкрепиш стадото, както ти сам ми каза вчера, всичко става бавно и болезнено... но се почва от някъде нали знаеш, ако всички бяхме като теб това бавно и болезнено нямаше дори да е такова... /ох тук малко се пообърках.../ Както и да... искам да кажа че ние сме пътя към прогреса, ние трябва да започнем отнякъде, а не седим и да бездействаме, всеки човек е ценен... Някой хора си казват "Айде са, за кво да ходя, дали ще са без мене или без се тая е"... това си е чисто самозалъгване и намиране на оправдание...
Нищо лошо нямам против тебе, даже много те уважавам :)
 
От: Google бомба на бг правителството

@radev защо винаги трябва да си на обратно, имам чувството че това понякога го правиш нарочно, не може ли един път и ти да подкрепиш стадото, както ти сам ми каза вчера, всичко става бавно и болезнено... но се почва от някъде нали знаеш, ако всички бяхме като теб това бавно и болезнено нямаше дори да е такова... /ох тук малко се пообърках.../ Както и да... искам да кажа че ние сме пътя към прогреса, ние трябва да започнем отнякъде, а не седим и да бездействаме, всеки човек е ценен... Някой хора си казват "Айде са, за кво да ходя, дали ще са без мене или без се тая е"... това си е чисто самозалъгване и намиране на оправдание...
Нищо лошо нямам против тебе, даже много те уважавам :)
Прощавай Сами, но мисля че ти даже нямаш 18, за какво си говорим ?! Тинейджърска атака към парламента ли ? Моля те ....
 
От: Google бомба на бг правителството

И какво като нямам 18, това сигурно ми пречи да мисля или пък да имам собствено мнение? Тук не става въпрос за това със "провал", а за това как някой хора упорито са на страната на правителството... но не го осъзнават :) Дам прав съм, който е против протестите, подкрепя правителството и му харесва да живее в държава пълна с корупция и престъпления и иска да си остане така...
 
От: Google бомба на бг правителството

@ Sammy като нямаш 18 какво си тръгнал да сваляш правителството ....не се сърди, но тази работа е за войници ... а не за деца :)
аз поне имам алтернатива като не успеят протестите да отида да гласувам на изборите против правителството, ами ти ?

а това
който е против протестите, подкрепя правителството и му харесва да живее в държава пълна с корупция и престъпления и иска да си остане така...
са пълни глупости и нечии лозунги които без да осъзнаваш повтаряш
 
Последно редактирано:
От: Google бомба на бг правителството

Аз специално съм против и няма да участвам, но все пак ми е интересно дали ще постигнете нещо след обещанието на google да не допускат повече такива нещица :) Така че успех! :)
 
От: Google бомба на бг правителството

@ади не съм тръгнал да свалям правителството, моята е цел е това правителство да не е на власт повече!!! Ти може да дадеш един глас против, аз мога да накарам 100 човека да гласуват против правителството... пак е нещо нали?
А иначе тези неща не са пълни глупости, а са си голата истина, която просто е очевидна... и не знам що за човек трябва да си за да я отричаш...
 
От: Google бомба на бг правителството

е и аз много неща искам ама като не станат така както аз искам кво да направя да си утрепя децата ли :)
 
Последно редактирано:
От: Google бомба на бг правителството

това не знам защо го казваш, но аз ако искам нещо го постигам, ако не стане както съм го искал, започвам отначало ... девиза ми е "Аз мога"
 
От: Google бомба на бг правителството

моя девиз пък е "Аз искам " ..

п.п. прочете ли блога на привърженика на костов
 
От: Google бомба на бг правителството

Не не съм го прочел, за какво става въпрос?
 
От: Google бомба на бг правителството

еми един блогър привърженик на Костов казва Защо няма да ходя... едва ли е за това правителнство нали , виж коментарите от долу много са готини и особенно на анонимен 12
 
От: Google бомба на бг правителството

1. За разликата с www и без www вероятно става въпрос за запазването на едното само за мейл-сървър, срещат се чат-пат такива решения.
2. За роботса - вероятно правителството не е платило за оптимизация и това е вид предупреждение :wink:
3. За темплара - хм, приятно ме учуди. Не знаех, че се е върнал в България, но явно му влияе добре, преди си беше тотален фанатик. А на Костов за кво му е да маха това правителство, хем има за какво да мърмори, хем самият нищо повече не може да направи, хем по-дясно от това ляво правителство трудно може да се намери. Пък и имайки предвид, че България в кризите също е бавноразвиваща се, та може лесно да се прецени спрямо прибалтийските страни - там удари сега, значи в България ще удари през януари следващата година. Сега си е само дуднене, не може да се приеме насериозно. Студентите се изпокараха, агитките се изпопребиха, търговците и превозвачите чакат да им се развалят мандарините на Кулата, а по форумите пенсионерите скачат върху масите и си слагат столове върху главите. Чакайте още малко да излязат лошите кредити, да нарастне безработицата, да се очертае още един напълно загубен туристически летен сезон (зимният вече е ясен), да фраснат градушките де що има останали намеци за селскостопанска продукция и тогава ще видите как ще се увеличи оптимизаторското племе.
 
От: Google бомба на бг правителството

таван на пенсиите имаше за да не се дават прекалено високи пенсии на бившите активни борци и генерали спрямо тези който са минимални, обикновено хора които преди 44та година са били индустриалци или пък след 44 година дето само са надигали краката по заведенията.

приватизацията е процес на крадене от държавата, а национализацията процес на крадене от хората (надявам се да схващаш разликата)

костов не е на власт от 8 години а продължавате да говорите за него, говорите за некви кръгове за некъв г-н 10% а това е първия министър председател който каза, че негови хора крадат и ги изкара от правителството. спомнете си за р.овч, за договорите за газ, белене -> http://money.ibox.bg/news/id_220777998


като говорите срещу костов поне говорете за управлението на сдс, стига сте оприличавали една партия и период с един човек, или така по-лесно оприличавате "злото" ...


а като пускаш линкове и се кефиш на некъв човек толкова много, да го попиташ защо той може да пътува извън българия в европейския съюз само с лична карта, защо вече има държави където може да почне да работи ако има нужната квалификация без особен проблем?
 
От: Google бомба на бг правителството

между другото пак искам да се намеся в темата, за да ви кажа на какво ми прилича този опит за "провал" оптимизация - на един репортаж който даваха по btv и питаха протестиращите защо искат да бъде пуснат не знам си кой реактор на АЕЦ-а и 50% от запитаните не знаеха, 20% си мислеха, че може да бъде пуснат без България да е длъжна да плаща неустоики на ЕС и без никакво съобразяване с договори, 10 бяха пълни идиоти... просто ми стана смешно колко МНОГО хора знаеха за какво всъщност протестират... Поне сега целта не е толкова петно на правителството, колкото да се покаже на какво са способни уебмастерите ако се съберат за една цел :)
 
От: Google бомба на бг правителството

без малко и ние да се изпокараме ...добре , че поне някои решиха да запазят добрия тон в този разговор

не знаех , че templar ви е стар познайник , не го познавам , но веднага му станах фен , случайно попаднах на блога му четейки за протестите и го дадох за пример за да се види , че не всички които не са на отишли нта протестите подкрепят това правителство ...последния му пост "Ще се бием на сянка" е още по готин ..

п.п. с Veselushko съм съгласна , че уебмастерите беха могли да бъдат са велика сила
 
Последно редактирано:
От: Google бомба на бг правителството

Чак стар познайник не, по форумите едно време се изявяваше като Knight Templar и тогава дори и в просъница подскачаше с бойния вик: "Костов!" на уста. Откак откри блоговете като начин на изява се поуспокои. Иначе май беше оперен певец, доколкото си спомням
 
От: Google бомба на бг правителството

след осем години тези сега дето подскачат с бойни викове на уста и те ще се поуспокаят ....естествено е луди млади :)
 

Горе