Google въпрос за индесация?

kokernur

New Member
Когато се индексира сайта как става слагаме в гугала "www.сайт.ком " и той после сам си намира цялото съдържание? Или трябва статия по статия, и страница по страница ?
 
От: Google въпрос за индесация?

Когато се индексира сайта как става слагаме в гугала "www.сайт.ком " и той после сам си намира цялото съдържание? Или трябва статия по статия, и страница по страница ?

я вземи си прочети въпроса пак, защото може да хвърли някой в тихо недоумение да си смуче палеца в ъгъла свит в ембрионална поза

къде в "гугала" слагаме тоя сайт?

От скромния си опит смея да твърдя, че гугАла сам си намира квото му трябва без да му го "слагаш". Ако смяташ, че гугАла ще си падне по това да му го сложиш пробвай. Обаче гледай той да не ти го сложи, че тогава ти гарантирам - няма да ти хареса
 
От: От: Google въпрос за индесация?

я вземи си прочети въпроса пак, защото може да хвърли някой в тихо недоумение да си смуче палеца в ъгъла свит в ембрионална поза

къде в "гугала" слагаме тоя сайт?

От скромния си опит смея да твърдя, че гугАла сам си намира квото му трябва без да му го "слагаш". Ако смяташ, че гугАла ще си падне по това да му го сложиш пробвай. Обаче гледай той да не ти го сложи, че тогава ти гарантирам - няма да ти хареса

по принцип сайта се слага тук! http://www.google.ru/addurl/
 
От: Google въпрос за индесация?

ахам, тоя архаичен метод не го ползвам от 2007

значи слагаш му го веднъж и само основния домейн

много по-рационално е обаче да НЕ добавяш домейна си тук а да пуснеш няколко линка към него от бързоиндексиращи се сайтове
- букмарк сайтове
- социални мрежи (фейса, туитър и тн )
- форуми (това малко бие на спам, така че избери едно от първите две)

като добавяш напиши РАЗЛИЧНО заглавие и описание от тези, които са на сайта ти - в противен случай социалката ще аутранкне твоя сайт

Може да пуснеш един два туита с пълното урл
 

Горе