html

От: html

Поощрително: Слаб 2+
 
От: html

Защо не го разбиеш на статии, покажи кода, кое за какво е, различни примери.
 
От: html

Е то даже доктайп няма - какъв часовник?!
Текстът е на маймуница.

Първо се чете книжка, после втора.
След това скалъпваш едно, две, три лайняни творения...

... На четвъртото вече може да покажеш.
 
От: html

Мисля че даскала ти по информатика трябва да го оценява, това му е работата :)
От мен да добавя - подреди контента в таблици, за да излежда по-прилично и да не залепва края на страницата
Оправи малко цветовете, някои цветове не може да се съчетават.
Сложи таг за кодировка, че излизат иероглифи
такава сянка на "Домашна работа" не се прави - от къде трябва да свети че да се получи такова нещо?
Всичките сенки трябва да са направени така, все едно ги свети един и същи източник на светлина

Домашната работа на този с бялата коса ли е? Изглежда че той прави домашното
Одебелен ?
 
От: html

Може да почнеш от частта с писането на валиден код проверка
И като съвет да знаеш, че дизайн и код са съвсем различни неща. Реши кое ти допада повече и действаш, а ние ще помагаме...

п.с. А ако твоя избор е програмирането ти препоръчвам http://w3schools.com/ .. не съм срещал по-добър справочник!
 
От: html

Доста правописни грешки. Пробвай с WordPress. Става по-лесно, по-хубаво и ефективно.
 
  • Like
Реакции: Brad
От: html

Само последната снимка от фотогалерията ме кефи, а онзи мазен тип с палитрата ми е много гнусен.
 
От: html

Само последната снимка от фотогалерията ме кефи

И мен и мен :D

По темата давай смело напред и се развивай.
 
От: html

Сайта не е чак толкова лош. Виж има готови темплейти. Вземи един и се пробвай да направиш същото. Като стигнеш до задънена улица си помагай с кода от темплейта. Мисля, че фреймовете не са препоръчителни да се използват.
 
От: html

CSS урок 1:

font-famili="arbat"] - :D :D Как тъй бре?
/font-famile: arbat,serif,sans-serif, monospace,cursiv,fantasy - а напиши го правилно де?

CSS урок 3:

a:visetet{}- Вид на линка когато е посещаван. - Е, да ама не работи :(, защо ли?
a:haver{} - При наведение на мишката. - И това не работи, е какви са тез уроци?

Сигурно има още грешки, просто съм изморен и не ми се рови...
Похвално, радвам се че се мъчиш и от части успяваш, но обръщай по-голямо внимание на детайлите, те са важна незаменима част от една добре работеща система.
Вземи и прочети повече материали за CSS и по-нови технологии за да си в крак с новото, пример HTML5 and CSS3
 
От: html

Има много неща които не бях забелязал. Оправи си менютата. Като вече съм кликнал на тях и са "visetet" излизат като обикновенни посетени линкове.
 

Горе