Increase Page Speed Minify opencart тестове

pgplamen

Active Member
Здравейте, днес сложих Increase Page Speed Minify на opencart 1.5.4.1 и направих малко тестове за проба какво се получава. Резултатите след проведените тестове нещо не ми се видяха добри и затова реших да попитам друг правил ли е подобни тестове. Теста го направих ето тук Добри резултати се получиха само когато активирам Storage Location: In-Memory (APC)
2.jpg
но тогава се размества цялата тема.
screenshot.jpg
Не мога да активирам и Memory Data Caching: казва ми че нямам такава поддръжка. Аз ли бъркам някъде ?
 
От: Increase Page Speed Minify opencart тестове

Сложи си и това http://www.opencart.com/index.php?route=extension/extension/info&extension_id=3477
И се свържи с разработчика на това където си купил да ти настрои оптимално и двете.
Имам ги и двете и вършат перфектна работа. Направени са да са съвместими защото разработчиците и на двете са дружки :)
 
От: Increase Page Speed Minify opencart тестове

Не съм много сигурен но мисля че ги имам и двете. Сега запуснах и Memory Data Caching да работи ще направя пак тестове и ще кажа как са преминали.
 
От: Increase Page Speed Minify opencart тестове

Сега запуснах и Memory Data Caching да работи ще направя пак тестове и ще кажа как са преминали.

Колега как го направи това?
 
От: Increase Page Speed Minify opencart тестове

Мамка му стара, при мен гръмна сайта :D
Та се наложи да го вадя от бекъп... там на са ми ясни тия настройки къде кво и май съм ударил някъде греда. Иначе сайта направо литна, ама уви, за малко време :D
 

Горе