ivo_pif1 ме излъга или поне така изглежда!!!

От: ivo_pif1 ме излъга или поне така изглежда!!!

еми поискай от пп да ти ги върнат :oops:
 
А ти какво им писа на админите? Трябваше да пишеш, че не си правил ти транзакцията.
 
От: ivo_pif1 ме излъга или поне така изглежда!!!

Връщат, мен веднъж ме изпържиха с един ВПС, докладвах я транзакцията и след dispute ми ги върнаха. Бяха $5, ама така за принципа :)
 
От: ivo_pif1 ме излъга или поне така изглежда!!!

Първо проверяваш тук и след това, евентуално, правиш обмяна.
 
От: ivo_pif1 ме излъга или поне така изглежда!!!

Поискай си парите от PayPal - там поне може.
Има ли още измамници, които не са баннати?
По-добре да се забрани размяната на пари тук!
 
този е баннат тук от повече от половин година вероятно сделката не е правена тук емо да каже как го е намерил ако има нов ник да го съобщи за да бъде баннат и с него
 
видях как го е намерил сделката е уговорена по скаипа ... ми то тогава за какво има итреид и регисрирани потребители които се доказват с деиствията си и постовете си в пазара.... направо да ги спра като не ги ползвате и тръгувате извън форума със случаини хора които са ви намерили по скаипа

мама му стара какво да направим НИЕ като отказвате да ползвате средствата ???

ЗНАЧИ КАТО ПРАВИТЕ СДЕЛКИ ПЪРВО НАКАРИТЕ ДРУГАТА СТРАНА ДА ПИШЕ ВЪВ ФОРУМА ВИЖТЕ МУ ПОСТОВЕТЕ И МНЕНИЯТА ИТРЕИДА И ТОГАВА ТЪРГУВАИТЕ НА ДОВЕРИЕ

Давам пари в paypal за пари в epay , имам към 32$ в paypal

skype emoyambol


съжалявам за загубата на емо и го ценя като потребител много но найвно е постъпил като не е ползвал функциите които му предлага пазара за да го пази от измами значи този го е намерил по скайпа и му е писал че много пъти е бил лъган да прати първи ... че е наглец наглец е този иво пиф ама моляви се ползвайте това което предлага системата
 
добре че е размислил :) все пак имаме нова добавка към правилата на пазара болднатия текстс с големия шрифт моля спазваите ги за ваше добро е

http://www.predpriemach.com/announcement.php?a=2
 
От: ivo_pif1 ме излъга или поне така изглежда!!!

Каза ми, че му е спрял интернета и нямал как да ми пише , може би е малка случайност, че така се е случило и е баннат поради други причини в този форум. Както и да е искам да забравя този случай, защото станаха проблеми излишно! Все пак благодаря за отзовалите се, но ако наистина е истина което той казва, ние не трябва да го атакуваме! Лек ден, дано да е такъв и за мен че...
 
От: ivo_pif1 ме излъга или поне така изглежда!!!

По-голям наивник от теб не съм срещал.
 

Горе