Mнение за този сайт

match

New Member
Моля Ви изкажете мнение за сайта accounting-consult.com.Как Ви се струва като дизайн,функционалност и т.н.
 
От: Mнение за този сайт

Колко пари ти взеха :)
 
От: Mнение за този сайт

Моля Ви изкажете мнение за сайта accounting-consult.com.Как Ви се струва като дизайн,функционалност и т.н.

Ами не мога да повярвам, че го казвам ама ми харесва (тва не се е случвало от доста време насам да го кажа). Но все пак има какво да се иска и то по моите виждания е следното:

1. Снимките са големички, оптимизирайте ги.
2. Ако се кефите на валидацията колкото мен, оправете грешките за да я минава спокойно
3. Поработете над тайтълите, много са семпли. Може да се понаправят по-добре
4. Мета дискрипшън и кейуърдс липсват, за сметка на това има 1001 глупости, които са излишни.
5. Стига с тези таблици. Живеем в 2009та година
6. Оправете футъра, тези бледите черти седят малко грозно, но идеята е добра.
7. Страницата с контактите - тоя сив бакграунд ако мога да го определя като такъв определено нещо не струва. Каква е идеята на преливката, не мога да разбера точно.
8. Не карайте потребителите да кликат за да видят къде ви се намира офиса - измислете как да сложите картата в страницата за контакти.
9. В началната страница отваряте кавички и никъде после не ги затваряте...
10. Под тайтъла на началната страница трябва да е независим, а не част от основния текст, поне по мое мнение. Объркващо е някак. Отделно че шрифта който е избран за него като големина кара потребителя да не го чете. Поне при мен беше такъв ефекта
11. Направете потребителски тестове на вече завършената страница

Като изключим тези детайли е супер. В общи линии са дребни детайли, но ако гоните съвършенството ще трябва да ги оправите.
За консултация на час вземам 50 евро, да казвам ли пейпал, epay, банкова сметка? :lol:
 
От: Mнение за този сайт

Мoже ли малко повечко разяснение на
т.2. Ако се кефите на валидацията колкото мен, оправете грешките за да я минава спокойно

Какво трябва да разбирам под валидация?
 
От: Mнение за този сайт

Мoже ли малко повечко разяснение на
т.2. Ако се кефите на валидацията колкото мен, оправете грешките за да я минава спокойно

Какво трябва да разбирам под валидация?

Цъкни тук за да видиш какви грешки има по началната страница

Много са парите.........
 
От: Mнение за този сайт

А според теб изработката на такъв сайт колко струва?Имай в предвид,че има още 14 страници-все още не са качени преводите на английски и италиански език.При офертата цената бе калкулирана за всички версии.
 
От: Mнение за този сайт

Ние бихме го изработили за около 900 лв + cms-а за управление на цялото съдържание, съвмевстимост с Firefox, ie от версия 5.5, Safari, Chrome, Opera и още някой малко по неизвестни. Версиите на други езици не са проблем, клиентите получават бонуси от сорта на адуърдс ваучери, събмит по бг и руски директории, валиден код + финални потребителски тестове. Примерно на изработка 2 седмици.

Така бихме таксували ние подобен проект. :)

П.П. Перфектна интеграция с wordpress! :D
 
От: Mнение за този сайт

Уточни ми кои сте Вие.Ако искаш и на е-мейл:eek:[email protected].
Аз имам и друг сайт,а също и някои идеи за в бъдеще.Също дай ми цена за поддръжката на аccounting-consult.com и какво ще се включва в нея
 
От: Mнение за този сайт

400 лева с собстбен CMS дизайн и сео оптимизация + 3 месеца безплатен Support от мен
 
От: Mнение за този сайт

Човека не иска оферти, просто ме питаше според мен колко струва. Или аз се бъркам нещо? :)
 
От: Mнение за този сайт

и на мене ми се струват 1500 кинта повечко , ама като цяло ми харесва визията
 

Горе