MnogoZle.com

style4real

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Домейн Име | URL : www.mnogozle.com от 2009 та
Дата на Регистрация / Дата на изтичане : 2013 година
Уникални Посетители за Месец: между 150 и 200 хиляди
Импресии на Месец: 4-5 милиона
Среден престой на посетител над 8 минути
Регистрирани Потребители: 16 500
ФБ страница : 40 хил фена
Page Rank : 2
Банер система OpenX
Автоматичен конвертор на клипчета с watermark лого на сайта
Система за репорт и одобрение от администратор на съдържанието и тн.

Съдържание - селекция от 17 хил. клипчета и 70 хил. снимки по категории
Дизайн и концепция- авторски


Статистика : https://tyxo.bg/d/89069/monthly
 
Последно редактирано:
От: MnogoZle.com

Цена (ако се притеснявате да я напишете в темата, може и на ЛС)?
 
От: MnogoZle.com

цената е добра, ама поне кажи на месец колко му е печалбата и от какво. за 30-40 хиляди трябва да прави поне 2000-3000 лв. чисто на месец
по общоизвестната форумна формула :)
 
От: MnogoZle.com

Може ли ЛС с печалбата за месец или година?

Сайта никога не е имал истински sales, разработван е като вътрешен проект и не е бил притискан от това да трябва да изкарва пари. Приходите му са били винаги от хора който сами са ни намирали за реклама. На месец рекорда му като приходи е бил 1500 лв, а минимума е 300-400 лв. Като има свободни позиции пускаме разни афилиейт програми.
 
От: MnogoZle.com

При средна печалба от 850лв на месеч повече от 10к не ми се връзва. Ако имаш интерес - ЛС.
 
От: MnogoZle.com

Можеш ли да ми изпратиш и на мен информация за печалбата, както и цена? Проявявам сериозен интерес! Благодаря
 
От: MnogoZle.com

Благодаря за отговора:) Другото нещо което ме интересува е структурата на трафика? Ако може един analytics или просто да ни разкажеш: Като географска локация откъде идва трафика, какви са източниците ви на трафик, имате ли представа какви са като възраст или поне пол? Предварително благодаря.
 
От: MnogoZle.com

Eто от тук най-долу в синьо може да се дръпне презентация на проекта, в която има данни за посетителите и трафика от януари 2012 . Като цяло сайта се посещава почти изцяло от българи, аудиторията на сайта по пол, възраст и географско разположение е разпределена по следният начин :
- пол: Мъже – 56%, Жени – 44% (FB Insights)
- възраст: 18-24 години – 45%, 25-34 години – 43 % , 35-44 години – 8 %, над 44г. - 4 %. (FB Insights)
- географско разположение: София 34 %, Варна 10%, Пловдив 10%, Бургас 5 %, Стара Загора 3% и тн. (Google Analytics)

Kaто източници на трафик последният месец изглежда така: 22,34% Трафик от търсене 51,15%Трафик от препратки 26,51%Директен трафик
Сайта не е мерен с Гемиус или Нилсен.
 
От: MnogoZle.com

Хубав сайт - приятни посещения !!! Браво !!!
 

Горе