MTEL издухаааааа Вивател и Теленор с нови програми!

От: MTEL издухаааааа Вивател и Теленор с нови програми!

Мтел трансфер L

Месечна такса 16.03 лв.
Включени минути към всички национални мрежи 600+600
фиксирани и мобилни мрежи в ЕС, Турция, Русия, САЩ 60
Трафик за данни на максимална скорост 1500+1500 MB


Мтел трансфер XL 5GB


Месечна такса 20.94 лв.
Включени минути към всички национални мрежи неограничени
фиксирани и мобилни мрежи в ЕС, Турция, Русия, САЩ нямя
Трафик за данни на максимална скорост 5120 MB


НЯМА КОЙ ДА ГИ СТИГНЕ МТЕЛ
 
От: MTEL издухаааааа Вивател и Теленор с нови програми!

Добре , аз като съм на някакъв план за 2 години подписан , няма вариант да си сменя плана нали ?
 
От: MTEL издухаааааа Вивател и Теленор с нови програми!

Толкова ли не виждате уловката?!
 
От: MTEL издухаааааа Вивател и Теленор с нови програми!

Не? Сподели с нас тъпите.

"Трансфер" единствено за 21 лева има смисъл.
За по-ниските тарифи е набутвация. Там "смарт" дава повече.
 
От: От: MTEL издухаааааа Вивател и Теленор с нови програми!

Абе а защо мислите че се стигна до тази война между операторите след като дълги години така добре си съжителстваха

Не ми се вярва Теленор да са причината те имат да избиват инвестицията и не ми се вярва да умират от удоволствие че тъкмо стъпиха на пазара и той се срина наполовина

Не ми се вярва и от Мтел да идват нещата защото наскоро четох че Телеком Аустрия имали слаби резултати заради Мтел и със спада на цените едва ли ще са по добри

По скоро се чудя дали цялата работа не идва като някакво отмъщение от Виваком за КТБ - Но ми се губи логиката

Правилна ти е логиката ... но ако цецо реши да отмъсти за КТБ и направи така че БТК спре да работи за 2,3 дни ще постави държавата на колене. Банки, държавни институции, хиляди банкомати, постерминали и т.н. ще спрат да работят че и другите оператори на места ще блокират понеже използват от ресурсите на БТК. Ако си спомняте преди няколко месеца се случи технически проблем и за 2 часа настъпи лек хаус.
 
От: MTEL издухаааааа Вивател и Теленор с нови програми!

БТК вече е продадена

БТК вече е с нов мажоритарен собственик. Миналата седмица "НЕФ телеком България" е продала дела си от 93.99% в компанията на новорегистрираното дружество "Вива телеком България".

Това става ясно от седмичния бюлетин на Централен депозитар. Прехвърлянето на акциите обаче не е станало на регулиран пазар, нито е регистрирана блокова сделка на Българска фондова борса. Остава възможността сделка да е направена просто през два посредника, които за момента не са ясни.

Тази сутрин от самата БТК потвърждават сделката като посочват в официално съобщение, че прехвърлянето е "факт след одобрението на цялостната схема за преструктурирането на групата на БТК, в резултат на което свързани с VTB Capital plc (VTB) и "Корпоративна търговска банка" АД (КТБ) лица придобиват мажоритарно дялово участие в преструктурираната група. Сделката доведе до намаляване на общия дълг на групата от около 1,7 млрд. евро до 588 млн. евро посредством изплащане на дълга, преобразуване в акции и отписване на останалата част от дълга."

Наскоро сделката беше одобрена от Европейската комисия чрез Главна дирекция "Конкуренция".

От БТК поясняват още, че от 12 ноември влизат в сила промените в договора за заем и свързаните с него документи, одобрени от извънредното общо събрание на акционерите на БТК на 8 октомври 2012 г.

От тук нататък предстои новите мажоритарни собственици да отправят търгово предложение към миноритарните акционери. Такъв с блокираща квота е инвестиционен фонд от групата Artio.
Източник: "Капитал"
 
От: MTEL издухаааааа Вивател и Теленор с нови програми!

Бъдещето е напълно безплатна комуникация, според мен таксите на минути разговор в близко бъдеще ще отпаднат напълно ще се плаща само за нет, всичко ще стане Wi-Fi или ще се появи някаква друга технология различна от 3, 4, 5G:), която ще е по-евтина и бърза, аз чакам това време за да подпиша какъвто и да било договор с някой от тези кръвопийци:)
 
От: MTEL издухаааааа Вивател и Теленор с нови програми!

Бъдещето е напълно безплатна комуникация, според мен таксите на минути разговор в близко бъдеще ще отпаднат напълно ще се плаща само за нет, всичко ще стане Wi-Fi или ще се появи някаква друга технология различна от 3, 4, 5G:), която ще е по-евтина и бърза, аз чакам това време за да подпиша какъвто и да било договор с някой от тези кръвопийци:)

и ще бъде 9078 година, като има междупланетни разговори за монети в китайски пари.Казвам защото китай ще е завладял целия свят и шъ праим по едно дяте китьохуманоид:evil:
 
От: MTEL издухаааааа Вивател и Теленор с нови програми!

Е то си пише в библията, че жълтата раса ще завладее света, дано камили не пият вода от Дунав или това Нострадамус го беше казал, ама като гледам и това ше стане.
Абе технологиите се развиват толкова бързо, че нищо се не знае, може и още утре да няма мобилни оператори:)
 
От: MTEL издухаааааа Вивател и Теленор с нови програми!

За 21лв си струват неограничените, но тилефоните на лизинг струват , колкото по магазините и дори са по скъпи.
Искаш самсунг 3 Neo кихаш 299лв с договора за 21лв, колкото е в техномаркета и технополиса + 30лв
 
От: MTEL издухаааааа Вивател и Теленор с нови програми!

Някой знае ли до кога ще е валидна промоцията ? 2-та договора към вивател ми изтичат след 2 месеца, та и аз да се метна на черешата :D
 
Не се притеснявай, идва Великден, сигурно ще има нови промоции. После летни промоции и т.н. - от промоция в промоция.
 
От: MTEL издухаааааа Вивател и Теленор с нови програми!

някой да ми каже интернета им как е спрямо другите оператори, мисля да си взема на 20,94 таксата с неограничените минути и чак ми се вижда нереално, аз сега съм на 20лв такса с 400 мин към всички оператори и плащам по 100лв телефон, ако наистина е неограничен брой незнам.... :)
 

Горе