MultiDarkSystem - Помагаме ти да пораснеш

От: MultiDarkSystem - Помагаме ти да пораснеш

доволен съм от колегата, работи бързо и ка4ествено, препоръ4вам го.
 
От: MultiDarkSystem - Помагаме ти да пораснеш

Привет sixking,

Трябва ми цена, за качване на продукти. Ще се радвам, ако ми пуснеш един телефон на лично, за да ти обесня подробно за какво става въпрос.

Поздрави,
Николай
 
От: MultiDarkSystem - Помагаме ти да пораснеш

Да не се загубим между редовете, да се върнем към върха.
 
От: MultiDarkSystem - Помагаме ти да пораснеш

Момент, момент, да не изоставам сред офертите :D
 
От: MultiDarkSystem - Помагаме ти да пораснеш

Възнамерявам скоро да пусна услуга - Сателитен сайт - която да включва изработка на сайт за някой ваш и запълване с информация. Иначе всичко си работи и приемам поръчки :)
 
От: MultiDarkSystem - Помагаме ти да пораснеш

Понеже не е пълно с поръчки, айде Весели празници на всички :)
 
От: MultiDarkSystem - Помагаме ти да пораснеш

Нещо взеха да привършват поръчките, я се стреснете малко :D
 
От: MultiDarkSystem - Помагаме ти да пораснеш

Хайде хора. Занимаваме се с едва ли не всичко и тези дни е свободно за нови поръчки. Пуснете запитванията си на ЛС :)
 
От: MultiDarkSystem - Помагаме ти да пораснеш

Здравейте, sixking,

Бих Ви посъветвал, колегиално и безплатно, да смените стратегията в търсенето на поръчки. Препоръчвам Ви да не прилагате подхода "отчаян зов" ("Хайде хора. Занимаваме се с едва ли не всичко и тези дни е свободно за нови поръчки. Пуснете запитванията си на ЛС "). Вие бихте ли си поръчали нещо от отчаян доставчик? Или, ако все пак си поръчате, не бихте ли го изнудили да Ви го даде почти без пари?

Опитайте с "един клиент вече спечели, сега е твой ред", "затрупан съм с работа, но мога да взема Вашата поръчка, ако побързате" или "имам толкова поръчки, че не съм сигурен дали няма да дигам цените". Ако искате да разберете как става, може да ми пишете.

Успех!
 
От: MultiDarkSystem - Помагаме ти да пораснеш

Пак подсещам колегата от предния пост, но имам си клиенти, но никой от тях, не се сеща да постне един положителен коментар тук :D
Малко съдействие бе колеги.
 

Горе