myPOS N5 Fiscal

Дай и линк към спиди да видим тия 30 ститинки, нали не прикзваш наизуст? Сериозен човек си
 
Дай и линк към спиди да видим тия 30 ститинки, нали не прикзваш наизуст? Сериозен човек си
ti iska6 link4e li? Иди на място в офис на Спиди и плати с карта и ще видиш сам. Аз празни приказки като теб не говоря. Това официално не го пише в сайта им както ti tarsi6 link4rnce !
 
Дай и линк към спиди да видим тия 30 ститинки, нали не прикзваш наизуст? Сериозен човек си
Да, не го познавам, ама за това мисля, че е сериозен. Не знам колко е сериозен като ни казва, че взима от Кремъл. :D
 
  • Haha
Реакции: Vbb
Не знам колко е сериозен като ни казва, че взима от Кремъл. :D
да ти кажа не е директно от Кремъл . че SWIFT с Русия не работи в момента ама минават парите през Китай за да стигнат до мен и @nandibandi :) Ти що мислиш Добринка Златкова застъпва на дежурство сутрин точно в 6.00 часа , а аз тогава лягам да спя :)
 
да ти кажа не е директно от Кремъл . че SWIFT с Русия не работи в момента ама минават парите през Китай за да стигнат до мен и @nandibandi :) Ти що мислиш Добринка Златкова застъпва на дежурство сутрин точно в 6.00 часа , а аз тогава лягам да спя :)
Не знам, не бях се замислял. Ама то и смени ли има? :D
 
Не знам, не бях се замислял. Ама то и смени ли има? :D
има разбира се , форума и раздел политика без дежурен не остава :) Най интересно е сутрин между 5.30 до 6.00 когато оставам сам самичък заедно с ботовете на гугъл във форума и почваме да си чатим на ЛС с тях. @nandibandi застъпва точно в 6.00 на пост . Случвало се е няколко пъти да я будя по станцията , че се успива ама не е нещо фрапантно де :) Пращам и едно кафе чрез машината за телепортация от Седморката на Блейк и до 7 заедно гледаме форума и обсъждаме бъдещите си опорки и манипулации :) Пoсле към 7.30 се появява @Sky да ни опонира уж макар да е от нашия отбор и да го играе нацист. Играем си дефакто на доброто и лошото ченге. Не забелязваш ли, че @Sky напоследък почна да преиграва с тва "ватенки" и " рашки изнасилвачи" та за това последния месец му орязахме хонорара с 40%. Сега ще се появи и ще почне да опонира , че не било вярно това ама да знаеш , че всичката му игра е такава... за съжаление сред нас има и слаби актьори :)
 
Аз съм пас, хабя излишна енергия.
По-добре да я вложа в нещо полезно.
 
Спиди чарджва близо 1% от наложения, ако го платиш с карта.
 
Спиди чарджва близо 1% от наложения, ако го платиш с карта.
а така , кажи му го на @Sky , че е тома неверни
 
@nandibandi :) Ти що мислиш Добринка Златкова застъпва на дежурство сутрин точно в 6.00 часа , а аз тогава лягам да спя :)
Абе аз още като и измисли име щях да ти кажа че повече ми се връзва Златка Добринова.
 
Спиди чарджва близо 1% от наложения, ако го платиш с карта.
Чарджва го от изпращача, а не от получателя. Ако вземаш пратка и платиш с карта, ще платиш колкото ти е пратката, а не с 1% отгоре. Изпращача ще получи с 1% по-малко заради таксата. Именно заради това когато изпращаш по Спиди изрично те питат "разрешаваш ли плащане с карта?". Ако ги вземаха от получателя, изпращача няма за какво да го питат.
 
Чарджва го от изпращача, а не от получателя. Ако вземаш пратка и платиш с карта, ще платиш колкото ти е пратката, а не с 1% отгоре. Изпращача ще получи с 1% по-малко заради таксата. Именно заради това когато изпращаш по Спиди изрично те питат "разрешаваш ли плащане с карта?". Ако ги вземаха от получателя, изпращача няма за какво да го питат.

Мерси за уточнението, идеята е че чарджва, за да си избие част от таксата за превода.
 
Каква е разликата между разплащателна и набирателна сметка?


Е ако имаш сметка в ПИБ, каква е логиката да искаш пос терминал от която и да е друга банка?
По същия начин, ако имаш сметка в ПИБ и искаш пос терминал от Булбанк, ще ти трябва сметка и в Булбанк, нали така ?


Тук говорим за мобилност, касов апарат и пос терминал "on the go"

datecspay работят на този принцип. Единия ми терминал е на банката(асет), а другия е на datecspay, като и двата са към сметката на асет. Вече като функционалност дали имат устройство, което покрива изискванията може да разгледаш(ако вече не си)
 
Какво излиза, жбб приказва по инерция, без въобще да има идея.
Тази такса е от години и таква от 30 ститинки няма.
 
Какво излиза, жбб приказва по инерция, без въобще да има идея.
Тази такса е от години и таква от 30 ститинки няма.
абе тъпунгер я пак виж какво е копирап партито ... толкова ти е плитък мозъка , че не може да схванеш за какво се говори. Таксата от 30 стотинки няма да ти я впишат в сайта , а иди в офис на Спиди и питай... баси малоумния тъпак си
 
имаше някаква допълнителна такса от 0.50ст за изплащане на ППП ако не се лъжа. Ако не ме мързи по късно ще потърся къде е договора да погледна
 
  • Like
Реакции: Vbb
имаше някаква допълнителна такса от 0.50ст за изплащане на ППП ако не се лъжа. Ако не ме мързи по късно ще потърся къде е договора да погледна
Абе, тия като електрото, не може да им хванеш таксите и начисленията. :)
 
  • Haha
Реакции: Vbb
Абе, тия като електрото, не може да им хванеш таксите и начисленията. :)
по точно като топлофикация.... при махнати радиатори при майка ми за топла вода за последния сезон 2100 лв сметка тва ненормална работа ще ходя да се разправям тея дни , във фактурата само за топла вода е 400 лв , другите са за общите части общо потребление... по неразбираема фактура не бях виждал скоро.
 
по точно като топлофикация.... при махнати радиатори при майка ми за топла вода за последния сезон 2100 лв сметка тва ненормална работа ще ходя да се разправям тея дни , във фактурата само за топла вода е 400 лв , другите са за общите части общо потребление... по неразбираема фактура не бях виждал скоро.
Смятай какви психопати са им писали счетоводния софтуер, че уж да изглежда добре, уж да е пълен мазаляк и никой нищо да не може да хване като логика. Да, и аз гледам фактурите тук на блока ни за общи части, направо не смея и да задавам въпроси. :)
 
  • Haha
Реакции: Vbb

Горе